Izabela Janachowska przytula się do swojego męża
Instagram

Izabela Janachowska pokazała nowe zdjęcie z synem! Jak teraz wygląda Christopher?

Izabela Janachowska przytula się do swojego męża
Instagram

Izabela Janachowska opublikowała w sieci nowe, piękne zdjęcia z synem i zdradziła, czego już nie może się doczekać! Prowadząca takie hity jak: "Śluby marzeń", "W czym do ślubu" czy "Nie opuszczę cię aż do ślubu" została mamą 10 maja br. Na świecie pojawiło się wówczas pierwsze dziecko Izabeli Janachowskiej i jej męża Krzysztofa Jabłońskiego. Gwiazda TVN urodziła syna, który otrzymał imiona Christopher Alexander. Szczęśliwa mama chętnie pokazuje fanom zdjęcia swojego dziecka, a dziś opublikowała jego najnowsze fotki! 

Izabela Janachowska z synem na zdjęciach

Izabela Janachowska opublikowała na Instagramie nowy wpis, w którym informuje, że od narodzin jej syna minęło już dziesięć tygodni. Pod wpisem pojawiły się piękne zdjęcia dumnej mamy i jej pociechy. Izabela Janachowska zdradziła, że już nie może doczekać się kiedy jej syn po raz pierwszy powie "mama"!

Już od 10 tygodni jestem Mama 🤗 Nie mogę się doczekać kiedy pierwszy raz usłyszę MAMA albo lepiej KOCHAM CIĘ MAMA 😜- napisała na swoim profilu. 

Internauci są zachwyceni widokiem śpiącego dziecka w ramionach swojej mamy. Co piszą fani Izabeli Janachowskiej?

- Aaaa jaka cudowna 😍😍😍 Piękna mama i piękny synek! 😍
- Mama piękna, a synek jeszcze piękniejszy😍♥️
- Cudowne zdjęcia 😍- komentują internauci.

Zobaczcie sami, jak teraz wygląda synek Izabeli Janachowskiej! Przypominamy, że młoda mama powoli zaczyna planowanie chrzcin chłopca. Uroczystość ma się odbyć we wrześniu. 

Chcieliśmy zrobić je wcześniej, jeszcze w lipcu, ale na razie brakuje nam na to czasu - Izabela Janachowska mówiła ostatnio w rozmowie z magazynem "Party".

Spójrzcie na nowe zdjęcia synka gwiazdy TVN!

Izabela Janachowska z synem.

Gwiazda TVN została mamą 10 tygodni temu.

Izabela Janachowska z dzieckiem na spacerze

 

Więcej na temat Izabela Janachowska
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48