Izabela Janachowska ma naprawdę napięty grafik i ostatnio paparazzi przyłapali gwiazdę, kiedy odbierała synka z przedszkola. Chris niedawno skończył cztery lata i wygląda na to, że świętował nie tylko w domu, ale również w przedszkolu. Tymczasem uwagę zwraca samochód Izabeli Janachowskiej, a właściwie sposób, w jaki zaparkowała gwiazda.

Reklama

Izabela Janachowska odbiera Chrisa z przedszkola i zaparkowała na ścieżce rowerowej!

Izabela Janachowska jest jedną z najbardziej zapracowanych kobiet i nie tylko prowadzi kilka programów w Polsacie, przeprowadza wywiady z gwiazdami dotyczące ich ślubów, ma własną markę sukien ślubnych, ale też razem z mężem prowadzą biznes w branży ślubnej.

Prywatnie Izabela Janachowska jest mamą Christophera Alexandra. Chris Jabłoński niedawno świętował swoje 4. urodziny, a teraz paparazzi przyłapali Izabelę Janaochowską, która odbierała syna z przedszkola. Chłopiec wygląda jak mały królewicz. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Izabela Janachowska świętuje urodziny syna. "4 lata temu zmienił całe moje życie"

Na zdjęciach paparazzi największą uwagę zwraca miejsce parkingowe, jakie Izabela Janachowska znalazła dla swojego auta wartego 2 miliony złotych. Ścieżka rowerowa to jednak nie jest najlepszy pomysł! Zobaczcie zdjęcia...

Zobacz także

Zobacz także: Izabela Janachowska z torbą za 16 tysięcy wsiada do auta za 2 miliony złotych [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Po tym, jak Izabela Janachowska pomogła wsiąść synowi do auta, szybko odjechała ze ścieżki rowerowej. To nie pierwszy raz, kiedy znana osoba parkuje w miejscu objętym zakazem parkowania!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama