Ślub Dariusza K. i Izabeli Adamczyk
Instagram

Iza Adamczyk PIERWSZY raz o Darku K. i ich ślubie: Nigdy go nie zostawię!

Ślub Dariusza K. i Izabeli Adamczyk
Instagram

Wczoraj media obiegła sensacyjna informacja o ślubie Dariusza K. i Izabeli Adamczyk, do którego miało dojść w areszcie, gdzie przebywa celebryta. Oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku pod wpływem narkotyków celebryta oczekuje tam na rozpoczęcie sprawy sądowej. Przypomnijmy: Darek K. wziął ślub w areszcie? Sensacyjne doniesienia tabloidu

W dzisiejszym wydaniu "Faktu" pierwszy raz od czasu wypadku głos zabrała ukochana Darka K., Izabela. W rozmowie z tabloidem potwierdza, że wspomniany ślub się odbył i zapewnia o swojej miłości do męża. Twierdzi też, że obiecali sobie, iż przejdą przez życie razem, mimo trudnej sytuacji i nigdy nie myślała o tym, aby zostawić ukochanego, które najbliższych kilkanaście lat może spędzić w więzieniu.
 

Wzięliśmy ślub! Jestem silną kobietą i nie wyobrażam sobie, aby można było postąpić w tej sytuacji inaczej. Zrozumieliśmy ponownie siłę naszych uczuć i zadeklarowaliśmy sobie, że przejdziemy razem przez życie bez względu na to, jak trudny będzie to czas dla naszej rodziny. Każda sekunda, w której mogliśmy trzymać się za ręce i patrzeć sobie w oczy, była cenniejsza niż kiedykolwiek i gdziekolwiek indziej. Nigdy nie zostawię Darka - deklaruje w "Fakcie" Adamczyk.


Kibicujecie im?

Zobacz: Nie wszyscy wspierają Darka K. Z aresztu cieszą się jego siostryDariusz K. przed prokuraturą:

Więcej na temat Dariusz K. Izabela Adamczyk
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23