Siostry Dariusza K. zadowolone z jego aresztowania
Akpa
Newsy

Nie wszyscy wspierają Darka K. Z aresztu cieszą się jego siostry

Jak to możliwe?

Sytuacja Dariusza K. jest niezwykle skomplikowana. Celebryta ponad trzy miesiące temu potrącił śmiertelnie starszą kobietę, będąc dodatkowo pod wpływem narkotyków. Próby wydostania go z aresztu nie powiodły się, ale możliwe, że Darek uniknie wysokiej kary. Przypomnijmy: Dariusz K. może uniknąć surowej kary. Wszystko przez błąd policji

Podejrzany może liczyć na wsparcie rodziny, choć jeśli wierzyć tabloidom, w ostatnim czasie odwiedza go tylko ukochana Izabela. Okazuje się jednak, że są też tacy, którzy cieszą się z odsiadki Dariusza. Jak donosi tygodnik "Na Żywo", siostry celebryty są zadowolone z jego pobytu w areszcie - wierzą, że to zmieni jego postępowanie. Kiedyś stosunki Darka, Anny i Doroty były fantastyczne, ale po rozwodzie z Górniak, siostry zaczęły niepokoić się jego postępowaniem.
 

Chciał zaimponować Izie, obsypywał ją prezentami, organizował imprezy, niestety nie stronił też od narkotyków. Dorota i Anka próbowały na niego wpłynąć, by zmienił życie, ale nie słuchał. Już wtedy mówiły, że musi dojść do tragedii, by Darek się opamiętał. Dziś nie mogą się pogodzić z tym, że nie walczyły, by go wyrwać z nałogu i że przez niego zginęła niewinna kobieta - czytamy w "Na Żywo".


Myślicie, że ewentualny pobyt w więzieniu rzeczywiście go odmieni?

Zobacz: Darek K. musi unikać współwięźniów. Złożył obietnicę Allanowi

Siostry Dariusza K. zadowolone z jego aresztowania

Dariusz K. w kajdankach przed aresztem:

Pobyt Dariusza K. w areszcie
ONS
Newsy
Darek K. musi unikać współwięźniów. Złożył obietnicę Allanowi
Niebawem rusza proces celebryty

Dariusz K. od ponad trzech miesięcy przebywa w areszcie. Celebryta oczekuje tam na start procesu, w którym jest oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku pod wpływem narkotyków. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że były menadżer gwiazd może wykorzystać potknięcie policji i uniknąć długiego pobytu w więzieniu. Przypomnijmy: Dariusz K. może uniknąć surowej kary. Wszystko przez błąd policji Pobyt w ośrodku karnym nie jest dla niego najłatwiejszy. Dariusz K. podobno nie czuje się tam bezpiecznie i jeśli wierzyć doniesieniom tabloidu, unika towarzystwa współwięźniów. Nie może też liczyć na wizyty ukochanego syna, Allana. Jak donosi "Super Express", celebryta rozmawiał z synem dotychczas tylko raz telefonicznie i obiecał mu, że niedługo się spotkają. Problem w tym, że tej obietnicy może nie dotrzymać.   Obiecał mu, że niedługo razem pograją w piłkę i będą odrabiać lekcje. W areszcie czuje się samotny i opuszczony. Do tego musi unikać współwięźniów - czytamy w tabloidzie. Przypomnijmy, że grozi mu nawet do 12 lat więzienia. Zobacz: Darek K. pobity w areszcie. Jest komentarz adwokata   Narzeczona Darka K. przed aresztem:

Dariusz K. w sądzie
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Darek K. rozpętał aferę narkotykową. Podejrzane są inne gwiazdy
Nieoczekiwany zwrot w przesłuchaniach celebryty

Informowaliśmy niedawno, że sytuacja aresztowanego Dariusza K. nie rysuje się w optymistycznych kolorach. Celebryta musi spędzić w areszcie jeszcze dwa miesiące, a po upływie tego czasu ma się rozpocząć regularny proces sądowy w sprawie umyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym i to pod wpływem narkotyków. Przypomnijmy: Sprawa Darka K. mocno się komplikuje. Na jaw wyszły nowe fakty I to właśnie nad częścią dotyczącą narkotyków pochylili się teraz najbardziej warszawscy prokuratorzy. Chcą oni bowiem ustalić, skąd Darek K. kupował narkotyki, co pozwoli rozpracować siatkę przestępczą w polskim show-biznesie. Jak donosi "Super Express", jeśli celebryta chce liczyć na przychylność sądu, będzie musiał zdradzić nazwiska dilerów i osób z nimi związanych. Nieoficjalnie mówi się o znanym showmanie i prezenterze telewizyjnym, popularnej modelce i menedżerze gwiazd. Szykuje się więc ogromny skandal.   Oczywiście jest to przestępstwo, więc prokurator będzie to wyjaśniał. Więcej na ten temat nie mogę powiedzieć, to jest tajemnica postępowania. (Co do braku zgody na zwolnienie Darka K. z aresztu) realność wymierzenia surowej kary była jedną z przesłanek, drugą - obawa utrudniania postępowania, w tym wpływania na zeznania świadków, czyli groźba matactwa - komentuje w rozmowie z tabloidem prokurator rejonowy Warszawa-Mokotów, Paweł Wierzchołowski. Myślicie, że Dariusz K., kolokwialnie mówiąc, wsypie kolegów i koleżanki z show-biznesu? Zobacz: Darek K. ma olbrzymie długi. Tabloid ujawnia szokujące liczby Darek K. wyprowadzany w kajdankach z prokuratury:

Ślub Dariusza K. i Izabeli Adamczyk
Instagram
Newsy
Iza Adamczyk PIERWSZY raz o Darku K. i ich ślubie: Nigdy go nie zostawię!
Udzieliła wywiadu tabloidowi

Wczoraj media obiegła sensacyjna informacja o ślubie Dariusza K. i Izabeli Adamczyk , do którego miało dojść w areszcie, gdzie przebywa celebryta. Oskarżony o spowodowanie śmiertelnego wypadku pod wpływem narkotyków celebryta oczekuje tam na rozpoczęcie sprawy sądowej. Przypomnijmy: Darek K. wziął ślub w areszcie? Sensacyjne doniesienia tabloidu W dzisiejszym wydaniu "Faktu" pierwszy raz od czasu wypadku głos zabrała ukochana Darka K., Izabela. W rozmowie z tabloidem potwierdza, że wspomniany ślub się odbył i zapewnia o swojej miłości do męża. Twierdzi też, że obiecali sobie, iż przejdą przez życie razem, mimo trudnej sytuacji i nigdy nie myślała o tym, aby zostawić ukochanego, które najbliższych kilkanaście lat może spędzić w więzieniu.   Wzięliśmy ślub! Jestem silną kobietą i nie wyobrażam sobie, aby można było postąpić w tej sytuacji inaczej. Zrozumieliśmy ponownie siłę naszych uczuć i zadeklarowaliśmy sobie, że przejdziemy razem przez życie bez względu na to, jak trudny będzie to czas dla naszej rodziny. Każda sekunda, w której mogliśmy trzymać się za ręce i patrzeć sobie w oczy, była cenniejsza niż kiedykolwiek i gdziekolwiek indziej. Nigdy nie zostawię Darka - deklaruje w "Fakcie" Adamczyk. Kibicujecie im? Zobacz: Nie wszyscy wspierają Darka K. Z aresztu cieszą się jego siostry Dariusz K. przed prokuraturą:

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner