M jak miłość: Iza i Marcin będą razem?
Instagram
Zobaczcie, co zdradzili Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
1/4
M jak miłość: Iza i Marcin będą razem?
Instagram

 

Iza i Marcin z "M jak miłość" wezmą ślub? Wątek Izy i Marcina wzbudza ogromne emocje wśród fanów serialu. Większość widzów ma nadzieję, że bohaterowie grani przez Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego znów będą razem. Ostatnio wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, żeby Iza i Marcin dali sobie kolejną szansę, ale sprawę mocno skomplikowała Ania (Maria Pawłowska), która oszukała Lewińską, że razem z Chodakowskim spodziewają się dziecka...

Teraz Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w wywiadzie dla magazynu "Tele Tydzień" zdradzili, jak potoczą się dalsze losy Izy i Marcina! 

Zobacz także: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan... Plejada gwiazd na  18. urodzinach M jak miłość!

2/4
M jak miłość odcinek 1405 - Iza i Marcin w łóżku
MTL Maxfilm

 

Iza i Marcin będą razem? Wszystko na to wskazuje! Adriana Kalska w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" przyznała, że Chodakowski zaproponuje Izie, żeby się do niego wprowdziła! Niestety, jak zwykle na drodze do ich szczęścia stanie Artur (Tomasz Ciachorowski). 

Marcin zaproponuje Izie, żeby z nim zamieszkała. Znowu zaczną się do siebie zbliżać, a ich związek będzie się powoli odbudowywać. Oczywiście do czasu, bo z więzienia zacznie o sobie przypominać Artur - zdradziła Adriana Kalska. 

 

(...) wciąż stara się zdobyć Izę i przekonać ją do siebie- dodał Mikołaj Roznerski. 
 

A skąd podejrzenia, że Iza i Marcin wezmą ślub? Zobaczcie, co jeszcze powiedziała Adriana Kalska! 

Zobacz także: Katarzyna Cichopek zdradziła kulisy pracy na planie M jak miłość!

3/4
M jak miłość - Iza i Marcin wrócą do siebie
MTL Maxfilm

 

Jak już wiemy, mama Marcina nie jest zachwycona Izą i nie chce, żeby jej syn się z nią spotykał. Okazuje się jednak, że wkrótce to się zmieni! Co więcej, Adriana Kalska przyznała, że Maria (Małgorzata Pieczyńska) być może zostanie... teściową Izy!

(...) nasza relacja jest dość skomplikowana. Być może niebawem Maria zostanie teściową mojej bohaterki, co na początku nie budziło jej zadowolenia. Powoli jednak zacznie przekonywać się do Izy i finalnie chyba d jej i Marcinowi zielone światło - Adriana Kalska zdradziła w rozmowie z "Tele Tygodniem".

A co będzie z Anią (Marią Pawłowską) z którą teraz spotyka się z Marcin? 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Mikołaj Roznerski planuje wziąć ślub z Adrianą Kalską?!

4/4
M jak miłość - Ania
Mat. promocyjne

 

Mikołaj Roznerski w najnowszym wywiadzie przyznał, że Marcin rozstanie się z Anią, ale wciąż będzie miał z nią kontakt. Dlaczego? Okazuje się, że Chodakowski będzie miał wyrzuty sumienia, że zostawił ją dla Izy dlatego postanowi jej pomóc w pewnej sprawie... 

(...) Nie potrafił przyznać przed nią, że wciąż kocha Izę i to z nią chce założyć rodzinę. Spróbuje zrewanżować się więc byłej dziewczynie, odkupić swoje winy i pomóc jej w rozwikłaniu kryminalnych zagadek - zdradził w rozmowie z magazynem

Myślicie, że Iza i Marcin rzeczywiście zdecydują się na ślub?