Iwona Węgrowska kocha inaczej. Węgrowska nowy singiel. Węgrowska nowa piosenka. Singiel Iwony Węgrowskiej
YouTube

Zaskakujące wyznanie Iwony Węgrowskiej: Kocham inaczej!

Iwona Węgrowska kocha inaczej. Węgrowska nowy singiel. Węgrowska nowa piosenka. Singiel Iwony Węgrowskiej
YouTube

Iwona Węgrowska na początku lipca poinformowała media o rozstaniu z milionerem, Krzysztofem Madeyskim. Ich życie wydawało się wręcz idealne, aż do czasu, kiedy sama zainteresowana zdradziła kulisy. Okazuje się, że piosenkarka wcale nie była szczęśliwa u boku swojego męża. Często kłócili się, ponieważ był o nią piekielnie zazdrosny. Do sądu wpłynął już wniosek o rozwód. Przypomnijmy: Węgrowska przeżywa rozstanie z milionerem. Zdradziła termin rozwodu

Węgrowska jednak nie załamała się trudną dla niej sytuacją. Zupełnie pochłonęła ją praca. Zaczęła od zmiany wizerunku, od dziś stawia na bardziej sportowy styl:

Postawiłam teraz na taki dziewczęcy styl, bardziej luzacki, sportowy, młodzieżowy. Jak nigdy nie lubiłam dżinsów, tak teraz naprawdę bardzo je pokochałam, aż mi się nie chce ich po prostu z siebie zdejmować. - przekonuje celebrytka w Lifestyle Newseria.To jednak nie wszystko. Gwiazda na swoim Facebooku ogłosiła dziś nietypową wiadomość: Kocham inaczej! Czyżby Iwona zrobiła coming-out? Nic z tych rzeczy. Chodzi "tylko" o nowy singiel, w którym rozlicza się z małżeństwa z Madeyskim.

Będzie hit?

Zobacz: Węgrowska rozwodzi się. Opowiedziała o domowym koszmarze: Dusiłam się! Były krzyki i awanturyIwona Węgrowska pokazuje wielkie piersi na wakacjach: 

Więcej na temat Iwona Węgrowska
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11