Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ambasadzie USA
Newsy

Imię dziecka Rozenek i Majdana. Radosław w wywiadzie zdradził, jak chciałby nazwać syna!

Imię dziecka Rozenek i Majdana. Radosław w wywiadzie zdradził, jak chciałby nazwać syna!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostaną rodzicami - będą mieć synka. To wyjątkowy moment zwłaszcza dla Radka Majdana, który w końcu doczeka się upragnionego potomka. Majdan kilka lat temu w jednym z wywiadów zdradził, że bardzo chciałby mieć syna i ma nawet wybrane imię - jakie?

Zobacz także: Radosław Majdan dziękuje Małgosi Rozenek! "Nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się"

Radosław Majdan był zazdrosny o erotyczne sceny Małgorzaty Rozenek w filmie? Nie uwierzycie, co zrobił!

Imię dziecka Rozenek i Majdana - już je wybrali?

Rodzina Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana powiększy się już w czerwcu 2020 roku. Gwiazda jest w czwartym miesiącu ciąży i będzie to pierwsze wspólne dziecko tej pary. Wiadomo również, że para najprawdopodobniej spodziewa się synka! Pojawiły się także pierwsze informacje o potencjalnym imieniu dla chłopca. Małgorzata Rozenek woli tradycyjne imiona, za to Radosław Majdan marzy, aby ich potomek nazywał się bardziej nowocześnie. Sportowiec już od dawna bardzo chciał mieć dziecko i w jednym z wywiadów dla "Faktu" przyznał, że jeśli będzie mieć kiedyś syna, to chciałby mu dać na imię Mauro.

[...] jeśli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków - powiedział w rozmowie z "Faktem", Radosław Majdan. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek jest w ciąży! Jak będą wyglądać jej święta?

Warto zaznaczyć, że Małgosia preferuje jednak tradycyjne imiona - jej  synowie mają na imię Stanisław i Tadeusz. Jakie imię ostatecznie wybiorą? O tym przekonamy się już z kilka miesięcy!

Przyszłym rodzicom oczywiście gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla mamy i dziecka. 

A Wam podoba się to imię?

Małgorzata Rozenek w ciąży - jak wygląda?

Małgorzata Rozenek ukrywała od jakiegoś czasu coraz większy brzuszek.

Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z ciążowym brzuszkiem
PARTY.PL

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda, Małgorzata Rozenek-Majdan
Newsy
Doda skomentowała ciążę Małgorzaty Rozenek. Chodzi o wybór imienia dla dziecka
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spodziewają się dziecka! W 2020 roku na świat przyjdzie ich synek. Sportowiec od wielu lat marzył o potomku, a już niedługo to marzenie się spełni. O idealnym imieniu dla syna mówił już wiele lat temu, kiedy był jeszcze w związku z Dodą.  Teraz artystka zabrała głos w tej sprawie. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan spodziewają się dziecka! W 2020 roku na świat przyjdzie ich synek. Sportowiec od wielu lat marzył o potomku, a już niedługo to marzenie się spełni. O idealnym imieniu dla syna mówił już wiele lat temu, kiedy był jeszcze w związku z Dodą .  Teraz artystka zabrała głos w tej sprawie.  Zobacz także:  Imię dziecka Rozenek i Majdana. Radosław w wywiadzie zdradził, jak chciałby nazwać syna! Doda o imieniu dla dziecka Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan Radosław Majdan już kilka lat temu udzielił wywiadu, w którym mówił, że jeżeli zdecyduje się na dziecko, a będzie to synek to chciałby dać mu na imię Mauro, na cześć swojego przyjaciela z drużyny Wisła Kraków. Gdyby urodziła się dziewczynka, imię wybierałaby jego ówczesna partnerka, którą wtedy była Doda. Dobre nowiny o ciąży aktualnej żony Radosława Majdana spowodowały, że media wróciły do tematu wymarzonego imienia dla dziecka według bramkarza.  Radosław i Małgorzata nie zdradzili na razie, jakie imię wybrali dla maleństwa i nie wiadomo czy przyszłemu tatusiowi nadal podoba się imię Mauro. Czy jeżeli zdecydowałby się na nie, to Doda miałaby coś przeciwko? Fakt na wszelki wypadek zapytał piosenkarkę, co o tym sądzi:  Proszę bardzo. My z mężem raczej nie skorzystamy - odpowiedziała Doda.  Nie wiadomo, na jakie imię zdecydują się Majdanowie. Małgorzata uwielbia te tradycyjne - jej synowie mają piękne imiona Stanisław oraz Tadeusz. Czy małżonkowie pozostaną wierni tradycji czy zdecydują się na coś nowoczesnego? A może pójdą na kompromis?  Istnieje szansa, że imię dla maluszka zostało już wybrane. Wśród świątecznych dekoracji w domu Majdanów wisi pięć skarpetek na prezenty. Każda zawiera inicjały, jednak ten na...

Małgorzata Rozenek z synami
Newsy
Małgorzata Rozenek zdradziła imię dziecka. Kierowała się zdaniem Staszka i Tadzia!
Małgorzata Rozenek zdradziła, jakie imię wybierze swojemu trzeciemu synowi. Musi pasować do imion Stanisława i Tadeusza! Na co padł wybór?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedługo zostaną rodzicami! Na świecie przywitają swoje pierwsze wspólne dziecko - synka! Przyszła mama zdradziła, jakie imię wybrała dla swojej pociechy. Tak jak wcześniej zapowiadała, jest wierna tradycji, podobnie jak w przypadku imion swoich dwóch starszych synów - Stanisława i Tadeusza. Jak będzie się nazywał chłopiec, który przyjdzie na świat już za kilka miesięcy?  Zobacz także:   Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali już imię dla dziecka! "Podoba nam się geneza tego imienia" Imię dziecka Małgorzaty Rozenek Małgorzata Rozenek już nie może doczekać się, kiedy powita na świecie swoje trzecie dziecko. Przyszła mama chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i samopoczuciem w ciąży ze swoimi odbiorcami. W rozmowie z TVN zdradziła, na jakie imię zdecydowała się dla wymarzonej pociechy. Moim faworytem jest imię Edward. Zależy nam, żeby to było tradycyjne imię, zależy nam, żeby Stasio i Tadzio czuli, że imię ich brata do nich pasuje - zdradza Małgorzata Rozenek-Majdan.  Już wcześniej podczas jednego z wywiadów w "Dzień Dobry TVN" Małgorzata zapowiedziała, że imię jej synka będzie tradycyjne. Jest tradycyjne.  [...] Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie - mówiła wtedy gwiazda. Dobry wybór?  Zobacz także:   Małgorzata Rozenek pokazała spory ciążowy brzuch! "To już połowa!" Małgorzata Rozenek zdradziła, jakie imię dla dziecka podoba jej się najbardziej. Czy zostanie przy dotychczasowym wyborze czy może zmieni zdanie?  Małgorzata Rozenek uwielbia tradycyjne imiona. Jej starsi synowie nazywają się...

Małgorzata Rozenek z synami
Newsy
Znamy płeć dziecka Małgosi Rozenek i Radka Majdana! Będzie chłopiec czy dziewczynka?
Znamy płeć dziecka Małgosi Rozenek i Radka Majdana! Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostaną rodzicami! Jak podaje magazyn "Party" gwiazda TVN jest na początku czwartego miesiąca, a poród przewidywany jest na czerwiec 2020 roku. TYLKO U NAS poznacie płeć dziecka! Będzie chłopiec czy dziewczynka? Płeć dziecka Małgosi Rozenek i Radka Majdana! O tym, że Małgosia i Radek starają się o dziecko, mówiło się od dawna. Para korzystała z metody in vitro. Mimo kilku nieudanych prób i dwóch poronień, o których gospodyni "Projekt Lady" powiedziała w wywiadzie, nie poddawali się. I tak oto, po kilkunastu miesiącach stał się prawdziwy cud - prezenterka i sportowiec zostaną rodzicami! Dla Małgosi będzie to trzecie dziecko, ale dla Radosława pierwsze. Dlatego też to jego przyjaciele jako pierwsi pogratulowali mu oficjalnie - a stało się to podczas koncertu zespołu IRA w warszawskiej Stodole. TYLKO U NAS zobaczycie nagranie z tego wyjątkowego momentu - tutaj.  Co Radek napisał tuż po? W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) 😍🤔😜 jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... ❤️dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze - napisał na Instagramie Majdan. Jak udało nam się dowiedzieć, rzeczywiście jego rodzina powiększy się o kolejnego piłkarza! Małgorzata Rozenek przeszła liczne badania, by przekonać się, czy dziecko jest zdrowe. Na szczęście wszystkie wyszły pozytywnie! Podczas jednego z badań szczęśliwi rodzicie dowiedzieli się, że będą mieli synka! To już pewne! Teraz tylko kwestia imienia - będzie tradycyjne jak Stanisław i Tadeusz (tak nazywają się synowie...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner