East News
Którego prowadzącego wolicie?
1/4
East News

 

Za nami 22 odcinki programu "Jaka to melodia?", który od najnowszego sezonu prowadzi Norbi. Kilka tygodni temu z muzycznym teleturniejem, w niezbyt przyjaznej atmosferze, pożegnał się Robert Janowski, który był gospodarzem "Jaka to melodia?" przez ponad 20 lat. Jego miejsce zajął właśnie Norbi a formuła programu, jak zapowiadał wcześniej Jacek Kurski, została zmieniona.

Nowy prowadzący nie ukrywa, że jest zachwycony swoim debiutem w show TVP, ale czy widzowie również są zachwyceni najnowszą edycją "Jaka to melodia?"? Wyniki oglądalności mogą zaskakiwać...

Zobaczcie, ile osób ogląda najnowszą serię programu z Norbim!

 

Zobacz także: Proces podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Na czym polega i jakie są jego formy?

2/4
Norbi, Jaka to Melodia
East News

 

Pierwszy odcinek "Jaka to melodia?" z udziałem Norbiego oglądało średnio 1,38 mln osób. A jakie są wyniki oglądalności show po 22 odcinkach? Według doniesień  portalu wirtualnemedia.pl program od 1 do 22 września przyciągał przed telewizory średnio 1,16 mln widzów. Okazuje się, że w czasie nadawnia show TVP1 znajduje się na drugim miejscu na rynku telewizyjnym (w grupie 4+) i na trzeciej pozycji w grupie 16-49. 

Program "Jaka to melodia?" ogląda więcej osób niż poprzedni sezon z udziałem Roberta Janowskiego?

 

Zobacz także: "Żal mi Roberta", przyznaje Teresa Lipowska. Gwiazdy TVP w szoku po decyzji stacji. Co dalej z karierą Janowskiego?

 

3/4
jaka to melodia - nowe zasady

 

Portal wirtualnemedia.pl przypomina, że muzyczne show "Jaka to melodia?" w sezonie 2017/2018, kiedy prowadzącym był jeszcze Robert Janowski, oglądało średnio 1,86 mln osób. TVP1 była wówczas liderem na rynku telewizyjnym. 

4/4
Norbi, Jaka to Melodia
East News

Oglądacie najnowszą edycję programu "Jaka to melodia?"? Jesteście zaskoczeni wynikami oglądalności muzycznego show? 

Więcej na temat Jaka to melodia