Norbi, Jaka to Melodia jaka to melodia - nowe zasady Norbi, Jaka to Melodia
East News
Jest zaskoczenie
1/4
East News

 

Za nami pierwsze odcinki programu "Jaka to melodia?" po zmianie prowadzącego. Muzyczny teleturniej, który miał swoją premierę ponad 20 lat temu, po wakacyjnej przerwie wrócił na antenę TVP. Niestety, jak już wiemy z show pożegnał się Robert Janowski, a jego miejsce zajął Norbi. Teraz więc pojawia się pytanie, czy nowy gospodarz przyciągnął miliony widzów przed telewizory? Debiut wokalisty w "Jaka to melodia?" został oceniony w miarę pozytywnie, ale ile osób dokładnie obejrzało show z jego udziałem? 

 

Zobaczcie ile osób obejrzało dwa pierwsze odcinki "Jaka to melodia?"! Show z udziałem Norbiego to hit czy klapa jesiennej ramówki TVP?

 

Zobacz także: Norbi nieskromnie o swoim debiucie w „Jaka to Melodia”: „Może to zabrzmi nieskromnie, ale..."

2/4
Norbi, Jaka to Melodia
East News

 

Pierwszy odcinek programu "Jaka to melodia?" z udziałem nowego prowadzącego widzowie mogli zobaczyć w sobotę, 1 września. Czy muzyczny teleturniej przyciągnął widzów przed telewizory? Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl pierwszy odcinek show obejrzało średnio... 1,38 mln osób! 

 

Co ciekawe, drugi odcinek programu emitowany w niedzielę miał już zupełnie inny wynik oglądalności! Więcej szczegółów na następnej stronie!

 

Zobacz także: Kilka sklepów z pączkami, trzy żony i ogromne zarobki… Tak na co dzień żyje Norbi!

3/4
jaka to melodia - nowe zasady

 

Okazuje się, że drugi odcinek programu z udziałem Norbiego przyciągnął znacznie większą widownię. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl niedzielne wydanie show, w grupie widzów 4+, obejrzało średnio 1,77 mln osób. 

 

Portal przypomina, że poprzedni sezon programu (2017/2018) który prowadził jeszcze Robert Janowski miał średnią oglądalność 1,86 mln. 

 

Zobacz także: Robert Janowski już zapowiada nowy program! O czym będzie?

4/4
Norbi, Jaka to Melodia
East News

 

Wy również oglądaliście program "Jaka to melodia?" z nowym prowadzącym? Waszym zdaniem Norbi poradził sobie w nowej roli? Głosujcie w naszej sondzie! 

 

Zobacz także: Nowa „Jaka to melodia” ruszyła! Jak w pierwszym odcinku poradził sobie Norbi?

 

Więcej na temat Jaka to melodia