Wózek Klary Lewandowskiej

Wow! Co za ceny!

Marzysz o butach sportowej marki, lecz obawiasz się zbyt wysokiej ceny? Bez zastanowienia wejdź na tę stronę i wykorzystaj Nike kod rabatowy.

 

1/5
Wózek Klary Lewandowskiej

Klara Lewandowska ma zaledwie cztery miesiące, a już ma 4 wózki! I to bardzo stylowe. Ostatni pochodzi z ekskluzywnej kolekcji z Cybex Koi. Ozdobiony jest rybką. Ta linia wózków nawiązuje do japońskiej mitologii i posiada aplikacje i hafty na wyjątkowym, odbijającym światło, kryształowo-srebrnym materiale. 

Ania i Robert Lewandowscy przebywają teraz z córką w Weronie. Pochwalili się, że mają piękną pogodę na rodzinne spacery z wózeczkiem i zwiedzanie miasteczka.

A my postanowiliśmy podsumować, na ile wyceniany jest każdy wózek Klary i sprawdzić ile w sumie kosztują wszystkie jej "limuzyny". :)

Zobacz też: Wow! Anna Lewandowska w luksusowych markach od stóp do głów w Weronie. Cena jej stylizacji powala!

2/5
Nowy 4. wózek Klary Lewandowskiej. Cena?

Wózek Cybex Koi Crystal Lized kosztuje około 7700 zł i pochodzi z kolekcji fashion. To czwarty i, jak na razie, ostatni wózek Klary Lewandowskiej. Jak widać w Weronie sprawdził się znakomicie. 

3/5
Trzeci wózek Klary Lewandowskiej
East News/Materiały prasowe

W swojej posiadłości na Mazurach Lewandowscy używają wózka za 4 tysiące złotych - model Mondial De Luxe Lounge Pure ekskluzywnej marki Emmaljunga. 

4/5
Wózek Klary Lewandowskiej

Pierwszy wózek, jakim jeździła Klara Lewandowska w Niemczech to również model niemieckiego producenta firmy Cybex. Cybex Priam – Birds of Paradise, nowa kolekcja limitowana inspirowana naturą z kolorowymi papugami. Cena? 7600 zł.

5/5
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska

W Warszawie Klara Lewandowska najczęściej jeździ Cybexem z kolekcji Jeremy Scott. To elegancki, czarny wózek z wyjątkową ramą w kolorze złotym, kołami trekkingowymi z mieniącymi się złotymi ‘felgami’ oraz kultowymi złotymi skrzydłami na gondoli i siedzisku Lux. Cena waha się od 7700 zł do ponad 8 tys. złotych.

Dlatego w sumie Klara Lewandowska ma wózki za cenę bliską 30 tys. złotych!