Doda w kampanii Media Expert
ONS
Newsy

Rzeczpospolita: Doda królową reklamy. Jej twarz zapewnia skok sprzedaży

Wypowiedzieli się eksperci

Tuż po aferze z Agnieszką Szulim tabloidy donosiły, że firma Media Expert zamierza w konsekwencji zerwać umowę z Dodą, która wystąpiła do tamtej pory w dwóch dużych kampaniach reklamowych giganta. Czas szybko pokazał, że niewiele było w nich prawdy, bo niedawno ruszyła kolejna duża kampania z udziałem gwiazdy, tym razem nawiązująca do piłkarskich Mistrzostw Świata. Przypomnijmy: Doda kusi piersiami w reklamie z okazji Mistrzostw Świata. Sexy?

Obecność piosenkarki w reklamie nie powinna dziwić. Wszak jej nazwisko od lat generuje olbrzymie zainteresowanie, z którego korzystają nie tylko media, ale i reklamodawcy. Teorię tę potwierdza najnowszy artykuł w "Rzeczpospolitej", który postanowił przyjrzeć się polskiemu rynkowi reklamowemu i gwiazdom, które są angażowane przez duże koncerny do promocji ich produktów. Okazuje się, że w branży decyzja o zatrudnieniu Dody przez Media Expert została odebrana entuzjastycznie.
 

Firma nie chce wypowiadać się na temat efektów kampanii, ale w branży mówi się o tym posunięciu bardzo pozytywnie. Skok liczby klientów w sklepach był wyraźny, co musiało przełożyć się na wysoką sprzedaż - mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" konkurent Media Expert.


Kilka dni temu tabloidy donosiły, że w tym roku konto Dody na reklamie Media Expert i koncertach wzbogaci się o ponad milion złotych.

Zobacz: Doda dała ponieść się emocjom. Mamy wideo jak pokazuje piersi na koncercie

Seksowna Doda na koncercie z Tomkiem Lubertem:

Kontrakty Dody z Media Expert
ONS
Newsy
Doda straciła kontrakt z Media Expert? Mamy oficjalne stanowisko gwiazdy
Różni się od oświadczenia firmy

Doda przez ostatnie dwa lata była twarzą kolejnych kampanii Media Expert, a spoty z jej udziałem należały do najpopularniejszych w rodzimej telewizji. Tym większym zaskoczeniem okazała się dzisiejsza wiadomość o tym, że wspomniana firma do nowej odsłony kampanii zatrudniła inną gwiazdę. Przypomnijmy: Doda straciła kontrakt z Media Expert! Zastąpiła ją młodsza rywalka Okazuje się, że rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, kontrakt Dody i Media Expert wciąż jest negocjowany, ale wokalistka chce obecnie skupić się na innych projektach. Umowa gwiazdy z firmą wygasła pół roku temu po zrealizowaniu zakontraktowanych kampanii i po prostu nie została przedłużona. Dla fanów Rabczewskiej mamy też dobrą wiadomość - już w przyszłym tygodniu piosenkarka kręci teledysk do nowego singla.   Firma Media Expert nadal negocjuje możliwość przedłużenia kontraktu z artystką, jednak Doda chce obecnie skupiać się na muzyce, singlu, do którego nagrywa teledysk w przyszłym tygodniu oraz na projektach, których budżet jest adekwatny do jej statusu - komentuje w rozmowie z nami Ewa Nowak z managamentu gwiazdy Czekacie na nowy singiel i klip Dody? Zobacz: Tabloid sugeruje, że Doda się zakochała. Jej obiekt westchnień mocno zaskakuje Doda w reklamie Media Expert:

Kontrakt Dody z Media Expert
ONS
Newsy
Mamy oświadczenie Media Expert w sprawie kontraktu Dody
Firma skomentowała plotki

Wokół Dody rozpętała się w ostatnich kilku dniach prawdziwa burza. Wszystko za sprawą awantury z Agnieszką Szulim , do której doszło tydzień temu w Chorzowie. Tabloidy ścigają się z kolejnymi doniesieniami, a dziś pojawiła się informacja, że wokalistka straciła duży kontrakt reklamowy. Powodem miały być właśnie ostatnie wydarzenia. Przypomnijmy: Doda straciła kontrakt z Media Expert przez aferę z Szulim? Jest komentarz rzecznika prasowego gwiazdy Sieć Media Expert, z którą Doda związana jest od roku i wystąpiła w dwóch dużych kampaniach telewizyjnych, bardzo szybko zareagowała na doniesienia prasy. W oświadczeniu nadesłanym do naszej redakcji przedstawiciel firmy zapewnia, że nie planuje i nigdy nie planował rozwiązania umowy z Rabczewską. Zobacz: Aż dwie Dody w jednej reklamie! Nowy spot telewizyjny   W związku z publikacją na temat możliwości skrócenia kontraktu reklamowego z Panią Dorotą Rabczewską oświadczamy, że nie planowaliśmy i nie planujemy jego skrócenia - czytamy w oświadczeniu nadesłanym przez Przemysława Liszyka, Członka Zarządu spółki Media Expert. Zdecydowana deklaracja przedstawicieli Media Expert nie powinna już nastręczać żadnych wątpliwości. Powinni przedłużyć kontrakt z Dodą? Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo Doda w sesji dla Media Expert:

Doda w Faktach TVN
ONS
Newsy
Doda miała mieć bana w TVN. Stacja w końcu się złamała
Długo bez niej nie wytrzymali

Zaledwie kilka dni po starciu Dody z Agnieszką Szulim w Chorzowie, prezenterka siedziała już na kanapie "Dzień Dobry TVN", gdzie poświęciła kilkanaście minut na przedstawienie swojej wersji wydarzeń i oskarżanie wokalistki o bezpardonowy atak. Nawoływała też do bojkotu Rabczewskiej przez TVN i inne media. Jej apele nie zrobiły jednak wrażenia na rywalce. Przypomnijmy: Doda śmieje się z Szulim, TVN i tabloidu. Założyła koszulkę z dedykacją Ciężko też mówić, aby wspomniany "ban" w jakikolwiek sposób dotknął piosenkarkę. Wprawdzie TVN stanął murem za Szulim i od tamtej pory nie zaprosił Dody do żadnego ze swoich programów, to jednak gwiazda wciąż jest w centrum zainteresowania - ostatnio pojawiła się na okładce "Gali", Polsat negocjuje z nią udział w kolejnej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", do telewizji trafi też kolejna odsłona kampanii Media Expert, a na spotkaniach z Rabczewską wciąż pojawiają się tłumy fanów. Zobacz: Tabloidy wróżyły już koniec Dody. Teraz zagra w nowej dużej reklamie TVN nie wytrzymał jednak długo bez jakichkolwiek wzmianek o piosenkarce. W końcu i oni się złamali - we wczorajszych "Faktach" pojawił się dość obszerny fragment z Dodą w roli głównej, a dotyczył on rozwodów gwiazd. Najwyraźniej materiał nie byłby tak atrakcyjny, gdyby nie obecność artystki, ale ciekawe co na to wszystko Szulim... Myślicie, że definitywny koniec "bana" Dody w TVN to tylko kwestia czasu? Zobacz: Doda odrzuciła udział w "TzG". Polsat złożył jej inną lukratywną propozycję Doda na koncercie charytatywnym:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner