Ikona stylu: Monika Olejnik

 
Jest jedną z najbardziej uznanych dziennikarek polskiej telewizji. Słynie z ciętego języka i nie ma dla niej tematów tabu , co sprawia że czasem staje się bezwzględna w rozmowach z politykami. Jest jednak powód, dla którego nawet najwięksi ignoranci sceny politycznej z zapartym tchem oglądają jej programy. Tym powodem są jej szałowe buty, które zmienia z programu na program. O kim mowa? Oczywiście o Monice Olejnik.

Sama nie ukrywa, że jest totalną miłośniczką butów. Choć jej szafa pęka w szwach, wciąż nie może oprzeć się kolejnej idealnej  parze. Jednak bez trudu zauważamy, że w swoich stylizacjach dziennikarka skupia się nie tylko na dodatkach. Mistrzowsko łączy skórzane kurtki z opiętymi spódnicami i nie boi się zakładać wzorzystych sukienek w wyrazistych kolorach.

Monika zdecydowanie stawia na jakość garderoby, dlatego wybiera drogie marki. Lubi podkreślać swoją nienaganną figurę dopasowanymi ubraniami i nie stroni od masywnej biżuterii tj. duże naszyjniki, czy bransolety. Jej styl to połączenie kobiecości z domieszką rockowego klimatu.  Dziennikarka nie boi się eksperymentować z modą i słusznie, bo zawsze robi to z dobrym smakiem.

Więcej o Monice Olejnik przeczytacie w najnowszym 14. numerze magazynu "FLESZ".

Tak w ostatnim czasie prezentowała się Monika Olejnik:

Więcej na temat Monika Olejnik ikona stylu
Przeładuj

Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" urodziła dwoje dzieci, a ma idealną sylwetkę! Dieta? Ćwiczenia? Zdradziła swój sposób!

zobacz 03:13