Iga Lis, Julia Wieniawa, Tycjana
1/6
Iga Lis, Julia Wieniawa, Tycjana

Iga Lis, Julia Wieniawa i Tycjana są przyjaciółkami. Dziewczęta coraz częściej ściągają obiektywy paparazzi podczas wspólnych spotkań. Tak było i tym razem! Nastolatki są bardzo popularne w sieci, mają mnóstwo fanek, które inspirują się ich stylizacjami oraz stylem życia. Te młodziutkie gwiazdy to niewątpliwie przyszłość polskiego show-biznesu. Z pewnością jeszcze o nich usłyszymy! 

 

Zobacz też: Oto przyszłość show-biznesu? Iga Lis, Wieniawa i Tycjana na spotkaniu! Która wypadła najlepiej?

 

Zobacz najnowsze zdjęcia ze spotkania Igi Lis, Julii Wieniawy i Tycjany! I zapamiętaj te nazwiska. Będzie o nich głośno!

 

Polecamy: Czy warto walczyć o toksyczną przyjaciółkę?

2/6
Julia Wieniawa, Tycjana, Iga Lis

Iga Lis jest córką dziennikarki Kingi Rusin oraz dziennikarza Tomasza Lisa. Nastolatka ma za debiut jako modelka i powoli rozwija karierę w tym kierunku. Nic dziwnego, Iga odziedziczyła urodę po rodzicach! Z pewnością będzie gwiazdą.

3/6
Julia Wieniawa, Tycjana, Iga Lis

Julia Wieniawa to aktorka, znana m.in. z serialu "Rodzinka.pl". Julka interesuje się również muzyką. Nagrała single "Na zawsze" oraz "Co mi jest". Prywatnie jest związana z aktorem Antkiem Królikowskim. Wśród nastolatek uchodzi za ikonę mody.

4/6
Julia Wieniawa, Tycjana, Iga Lis

Tycjana to modelka oraz didżejka. Razem z Natalią Kusiak i Olą Chojnacką założyły grupę Princess Rap. Niewykluczone, że przed nią wielka przyszłość w muzyce!

5/6
Julia Wieniawa, Tycjana, Iga Lis

Widać, że dziewczyny mocno się przyjaźnią.

6/6
Julia Wieniawa, Tycjana, Iga Lis

Trzymamy kciuki za ich kariery i... przyjaźń! ;)

Więcej na temat Iga Lis Julia Wieniawa