Iga Lis i Taco Taco Hemingway na randce

Iga Lis i Taco Taco Hemingway na romantycznej randce. Miłość kwitnie! 

Iga Lis i Taco Taco Hemingway na randce

Iga Lis i Taco Hemingway spędzili razem romantyczne popołudnie. Para wybrała się na wycieczkę rowerową oraz do jednej z warszawskich restauracji. Zakochani nie szczędzili sobie czułych gestów! Widać, że miłość w związku córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa oraz jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce kwitnie! Spójrzcie tylko na ich wspólne zdjęcia.

Iga lis i Taco Hemingway na randce

Iga lis i Taco Hemingway są parą już od 2018 roku. Zakochani na początku ukrywali swój związek i dopiero po jakimś czasie zaczęli publikować w sieci wspólne zdjęcia. Para dba o życie prywatne i unika wspólnych wyjść na oficjalne imprezy.  Jesienią ubiegłego roku Taco Hemingway  w jednym z wywiadów po raz pierwszy wspomniał o swojej partnerce.

Gdy już osiągnąłem pewien stopień popularności, niemal w ogóle przestałem opuszczać mieszkanie. Od jakiegoś czasu jednak staram się zmieniać moje nawyki, w czym bardzo pomaga mi dziewczyna. - Taco Hemingway powiedział w rozmowie z autorami książki  "To nie jest hip-hop. Rozmowy 2".

Teraz paparazzi spotkali Igę i Taco na ulicach Warszawy. Para skorzystała z pięknej pogody i wybrała się na wycieczkę rowerową. Później razem ze znajomymi spotkali się w jednej z knajp. 

Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcia pary! 

Zobacz także: Iga Lis doceniona przez amerykańskiego Vogue'a! Nie mogli przejść obok niej obojętnie! 

Iga Lis i Taco  Hemingway na randce.

Iga Lis i Taco Taco Hemingway na randce

Iga i Taco są razem od 2018 roku.

Iga Lis i Taco Taco Hemingway na randce

Raper jest starszy od Igi o 10 lat. 

Iga Lis i Taco Taco Hemingway na randce

 

Więcej na temat Iga Lis Taco Hemingway
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43