Iga Lis i Taco Hemingway spędzili razem romantyczne popołudnie. Para wybrała się na wycieczkę rowerową oraz do jednej z warszawskich restauracji. Zakochani nie szczędzili sobie czułych gestów! Widać, że miłość w związku córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa oraz jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce kwitnie! Spójrzcie tylko na ich wspólne zdjęcia.

Reklama

Iga lis i Taco Hemingway na randce

Iga lis i Taco Hemingway są parą już od 2018 roku. Zakochani na początku ukrywali swój związek i dopiero po jakimś czasie zaczęli publikować w sieci wspólne zdjęcia. Para dba o życie prywatne i unika wspólnych wyjść na oficjalne imprezy. Jesienią ubiegłego roku Taco Hemingway w jednym z wywiadów po raz pierwszy wspomniał o swojej partnerce.

Gdy już osiągnąłem pewien stopień popularności, niemal w ogóle przestałem opuszczać mieszkanie. Od jakiegoś czasu jednak staram się zmieniać moje nawyki, w czym bardzo pomaga mi dziewczyna. - Taco Hemingway powiedział w rozmowie z autorami książki "To nie jest hip-hop. Rozmowy 2".

Teraz paparazzi spotkali Igę i Taco na ulicach Warszawy. Para skorzystała z pięknej pogody i wybrała się na wycieczkę rowerową. Później razem ze znajomymi spotkali się w jednej z knajp.

Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcia pary!

Zobacz także: Iga Lis doceniona przez amerykańskiego Vogue'a! Nie mogli przejść obok niej obojętnie!

Zobacz także

Iga Lis i Taco Hemingway na randce.

Iga i Taco są razem od 2018 roku.

Raper jest starszy od Igi o 10 lat.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama