Iga Lis na wakacjach, Taco Hemingway na scenie
Iga Lis na wakacjach, Taco Hemingway na scenie
Eastnews/Instagram
Słodkie!
1/6
Iga Lis na wakacjach, Taco Hemingway na scenie
Eastnews/Instagram

 

Iga Lis i Taco Hemingway to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Nikt nie spodziewał się nawet, że młodziutka modelka zwiążę się z gwiazdą naszej rodzimej sceny hiphopowej. Choć niewiele osób dawało im szansę na przetrwanie, ich miłość ma się dobrze. Świadczą o tym między innymi najnowsze zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie Igi Lis. Córka Kingi Rusin bardzo rzadko pokazuje tam swojego ukochanego. Jednak teraz zrobiła wyjątek.

Jesteście ciekawi, jak wygląda ich życie w Londynie? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Kinga Rusin i Tomasz Lis nie akceptują związku młodszej córki?!

2/6
Instagram

 

Iga Lis i Taco Hemingway: wspólne zdjęcia

 

Iga Lis i Taco Hemingway nie chcą afiszować się ze swoim uczuciem. Raper znany jest z tego, że stroni od mediów. Artystę bardzo trudno jest namówić na wywiad. Nic więc dziwnego, że teraz oboje również stronią od oficjalnych imprez. Na ich instagramowych kontach na próżno szukać też wspólnych fotografii. Iga i Taco konsekwentnie chronią swojej prywatności. Modelka zrobiła jednak mały wyjątek. Ostatnio na jej Instastory pojawiło się bowiem zdjęcie, na którym widać Taco Hemingwaya, który podziwia neon reklamujący film "The Room". Choć mężczyzna stoi tyłem, nie ma wątpliwości, że jest to znany raper. 

 

Zobacz także: Jak wzmocnić związek na odległość?

3/6
Instagram

 

Iga Lis rozpoczęła właśnie studia w Londynie. Niedawno chwaliła się nawet widokiem z okien uczelni. Ci, którzy martwili się, że jej związek z Taco może nie przetrwać rozłąki, mogą spać spokojnie. Wygląda na to, że raper często odwiedza swoją ukochaną. Może nawet razem zamieszkali? Tego nie wiemy...

 

Zobacz także: Taco Hemingway rapuje o Idze Lis: "Zakochałem się, to nie znaczy, że jestem głupi"

4/6
Instagram

 

Iga Lis może liczyć na wskazówki od Taco Hemingwaya, ponieważ on sam w przeszłości również studiował w Londynie. Raper z pewnością zna dużo zabytków i atrakcji, które koniecznie trzeba tam zobaczyć. 

5/6
Instagram

 

Jak myślicie, czy związek Igi Lis i Taco Hemingwaya przerodzi się w coś poważnego? Czy oni do siebie pasują? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

6/6
Instagram

 

Iga Lis zrezygnowała z kariery w modelingu i teraz skupiła się na nauce. Czy to dobre posunięcie?

 

POLECAMY: Iga Lis pochwaliła się nowym, seksownym zdjęciem i pokazała... Taco Hemingwaya!

Więcej na temat Iga Lis Taco Hemingway