Ida Nowakowska i Jack Herndon - kim jest mąż Idy Nowakowskiej?
AKPA, fot. Jacek Kurnikowski

Ida Nowakowska po porodzie wyprowadzi się z Polski? "Bardzo bym chciała, żeby moje dziecko..."

Ida Nowakowska i Jack Herndon - kim jest mąż Idy Nowakowskiej?
AKPA, fot. Jacek Kurnikowski

Gdzie Ida Nowakowska chce wychować swoje dziecko? Czy razem z mężem zamieszkają na stałe w Polsce? A może gwiazda TVP wyjedzie do Ameryki, skąd pochodzi jej ukochany mąż, Jack Herndon? Prowadząca "Pytanie na śniadanie" odpowiedziała na te pytania już w październiku, czyli kilka miesięcy przed ogłoszeniem radosnej nowiny o ciąży. Sprawdźcie, co wówczas zdradziła!

Ida Nowakowska wyprowadzi się z Polski?

To już pewne, Ida Nowakowska już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" przekazała radosną wiadomość podczas programu na żywo. Gwiazda TVP przed kamerami po raz pierwszy pokazała zaokrąglony brzuszek i przyznała, że jest już w szóstym miesiącu ciąży.

(...) to jest wielka miłość i wielkie szczęście, nowy etap w życiu, który się zaczyna i jestem bardzo szczęśliwa, że mogę go zacząć- mówiła wzruszona gwiazda.

Teraz część fanów Idy Nowakowskiej z pewnością zastanawia się, czy po porodzie będzie wychowywać maleństwo w Polsce czy w Ameryce, skąd pochodzi jej mąż- Jack Herndon jest  Amerykaninem, para poznała się na studiach aktorskich w Kalifornii, a w 2015 roku wzięli ślub w  Los Angeles. Czy po porodzie Ida z mężem i dzieckiem wyjadą z Polski? Gdzie chciałaby wychowywać swoje maleństwo?

Na razie jesteśmy w Polsce z mężem więc myślę, że jakby był dzidziuś to byłby teraz wychowywany w Polsce, ale też gdzieś pozostawiamy tutaj otwartość jeśli chodzi o kierunki życiowe bo nigdy nie wiadomo co się z nami wydarzy. Specyfika zawodu mojego męża jest dosyć taka trudna do ulokowania w jednym miejscu, więc zobaczymy. Bardzo bym chciała żeby moje dziecko mówiło pięknie po polsku, żeby znało kulturę i historię Polski, ale też nie zaszkodzi jeśli będzie bardzo dobrze i tak samo znała kulturę amerykańską bo mój mąż jest w pełni Amerykaninem, nie tak jak ja tak pół na pół, więc na pewno jemu też bardzo zależy, żeby jego dziecko było w pełni otoczone taką wiedzą- Ida Nowakowska wyznała w rozmowie z portalem kozaczek.pl (wywiad został przeprowadzony w październiku 2020 roku, czyli gwiazda TVP była już  wtedy w ciąży).

Zobaczcie ostatnie zdjęcia Idy Nowakowskiej na których widać ciążowe krągłości!

Zobacz także: Ida Nowakowska z "Pytania na Śniadanie" jest w ciąży! Kim jest jej przystojny mąż Jack Herndon?

Ida Nowakowska zostanie mamą. Gwiazda TVP przekazała fanom radosną wiadomość.

Ida Nowakowska w Pytaniu na Śniadanie oglosiła, że jest w ciąży
screen Pytanie na śniadanie

Gwiazda ogłosiła, że jest już w 6. miesiącu ciąży.

Ida Nowakowska w ciąży w niebieskiej sukience i z tortem

 

Więcej na temat Ida Nowakowska
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22