"Hotel Paradise 2": Sonia odbije Artura Dominice?
Instagram
Newsy

"Hotel Paradise 2": Sonia rozbije związek Dominiki i Artura?! "Zauroczyłam się w tobie od początku"

"Hotel Paradise 2": Sonia rozbije związek Dominiki i Artura?! "Zauroczyłam się w tobie od początku"

Takiego zwrotu akcji w "Hotelu Paradise 2" nie spodziewał się nikt... Sonia staje się coraz większym zagrożeniem dla uczestniczek. Jej niezdecydowanie sprawia, że pozostali nie są w stanie przewidzieć jej kolejnego kroku. Podczas z pozoru "koleżeńskiej" randki z Arturem, Sonia wyznała, że jest w nim totalnie zauroczona i ukrywała to od momentu, w którym weszła do programu! 

Dominika nie była zadowolona z faktu, że Artur wybiera się na randkę z Sonią i wygląda na to, że jej obawy nie były bezpodstawne!

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Fani oburzeni decyzją Dominiki i Artura o wyeliminowaniu Bartka! "Brak słów"

"Hotel Paradise": Rewolucja w życiu Klaudii El Dursi! "Widzę światełko w tunelu"

"Hotel Paradise 2": Sonia odbije Dominice Artura? 

Czy Sonia rozbije związek Artura i Dominiki, który aktualnie przechodzi kryzys? Sytuacji nie poprawia fakt, że decyzją Adama Dominika została jego nową partnerką a Artur trafił do singlówki. Przeprowadzka do pokoju dla singla wzbudziła niezadowolenie uczestnika i był wyraźnie zazdrosny. Dominika zauważyła ten fakt i było jej przykro, że dopiero w kryzysowym momencie Artur zaczyna o nią walczyć. 

Artur jako singiel otrzymał możliwość zaproszenia dziewczyn na randkę. W wyniku zawodów siłowych otrzymał możliwość spędzenia czasu m. in. z Sonią i z Anią. Dominika była z tego powodu niespokojna: 

Ja Soni nie ufam, ona jest taka, że mogłaby się łapać wszystkiego. Ona jest taka kokietka słodziutka. Wiem, że Artur by na to nie poszedł ale no nie ufam jej po prostu. - stwierdziła

Jej przypuszczenia okazały się prorocze, ponieważ Sonia na randce z Arturem zdobyła się na zaskakujące wyznanie: 

Odkąd weszłam do hotelu to bardzo mi się podobasz. Zauroczyłam się strasznie i nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji… 

Artur był w szoku! Czy wyznanie Soni spowoduje, że zacznie myśleć o niej poważnie? Czy Sonia stanie się poważnym zagrożeniem dla Dominiki? Przecież jeszcze przed chwilą mówiła uczestniczkom, że podoba jej się Adam. Odkąd nowy wszedł do programu usilnie walczyła o jego zainteresowanie i kiedy w końcu zaczął się do niej przekonywać, ona wyznała swoje uczucie Arturowi! Trzeba wspomnieć również o Krystianie, który wciąż ma nadzieję, że Sonia jednak wybierze go podczas najbliższego "rajskiego rozdania". Czy Artur i Sonia zdecydują się powiedzieć pozostałym, co wydarzyło się na ich randce? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2". Internauci są oburzeni decyzją Krystiana! "Ona mówi, że się go brzydzi a typ ją wybiera"

Sonia niespodziewanie wyznała swoje uczucia Arturowi! Czy stanie się poważnym zagrożeniem dla Dominiki? 

Sonia z
Instagram

Dominika jeszcze przed randką Soni z Arturem przyznała, że jej nie ufa. Jej obawy okazały się słuszne... Jednak wszystko zależy od Artura... Czy będzie wierny Dominice i będzie chciał ratować swoją relację?

Hotel Paradise
Instagram

"Hotel Paradise 2": Dominika i Bartek zostaną parą po programie?
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": To koniec wielkiej miłości Bartka i Dominiki?! Komentarz uczestniczki zszokował fanów
"Hotel Paradise 2": To koniec wielkiej miłości Bartka i Dominiki?! Komentarz uczestniczki zszokował fanów

Przez wydarzenia z "puszki pandory" rozpadł się związek Dominiki i Bartka z "Hotelu Paradise"? Podczas starcia z byłymi uczestnikami doszło do niemałego spięcia pomiędzy Dominiką a Arturem. Powodem było wyjawienie innym uczestnikom sekretu, którym był fakt, że doszło pomiędzy nimi do zbliżenia w trakcie pobytu w programie. Dominika ostro skomentowała sprawę w sieci, a jej komentarz zszokował fanów! Czy jej związek z Bartkiem to już przeszłość?! Widzowie bardzo kibicowali tej relacji, niestety nowe fakty mogą iść zawieźć.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2": Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur w wielkim finale! W sieci burza: "Nie ma relacji, jest zawiść i obrażanie!" Dominika i Bartek z "Hotelu Paradise 2" nie są już razem?  Ostatnia "puszka pandory" w "Hotelu Paradise" nie miała litości dla finalistów. Zostały im wypomniane wszystkie ruchy podczas pobytu w programie. Ostrą wymianę zdań wywołało pytanie Soni do Dominiki, czy jest tak bardzo pewna uczucia do Bartka, i tego, że już nic nie czuje do Artura pomimo tego, że zbliżyli się do siebie w programie.  Dominika czy jesteś tak pewna, że Artur dla ciebie nic nie znaczy po tym, co robiłaś w "Hotelu Paradise"?  Nie trzeba było długo czekać na mocne i bezpośrednie pytanie do Artura: "Czy uprawiałeś seks w "Hotelu Paradise" Jak było"? Artur jawnie przyznał, że tak i przeprosił Dominikę za to, że nie dotrzymał tym samym słowa.  - Jak ty możesz mówić, że nie ma fal, gdy uprawiamy seks nie raz i nagle ty kopiesz mnie w dupę. Jak ja mam się czuć nie urażona? To dla ciebie nic? - wykrzyczała mu Dominika  - To nie jest dla mnie nic. A dla ciebie to jest nic? Czy ja cię zmuszałem do tego seksu? Nie wydaje mi się.  - Ty mi się...

"Hotel Paradise 2": Robert Madzia i Bartek mają układ?
Instagram, mat. promocyjne
Newsy
Burza przed "rajskim rozdaniem" w "Hotelu Paradise"! Robert, Bartek i Magda mają układ?!
Burza przed "rajskim rozdaniem" w "Hotelu Paradise"! Robert, Bartek i Magda mają układ?!

Zamiana par, która wyszła ze strony Moniki nieźle namieszała w " Hotelu Paradise "! Sonia, która do tej pory była pewna uczuć do Roberta jest niemalże przekonana o tym, że to ona lada dzień pożegna się z przygodą w programie. Monika miała być dla niej zagrożeniem, jednak zbiegiem okoliczności okazało się, że to Magdy powinna obawiać się najbardziej. Z kolei Monika nie jest już zainteresowana Robertem, ponieważ na potrójnej randce z Arturem i Dominiką, zorientowała się, że to właśnie z nim dogaduje się najlepiej. Czy przez Monikę rozpadnie się również związek Dominiki? A może podczas "rajskiego rozdania" zdecyduje się podejść do Bartka? Ten z kolei na samą myśl, że będzie musiał odesłać ją wówczas do domu nie umiał powstrzymać łez. Czy to oznacza, że wciąż czuje coś do Dominiki? Z kolei Bartek, Robert i Magda mają swój spisek!  Koniecznie zobaczcie, co wydarzyło się tuż przed "rajskim rozdaniem"! Zobacz także:  W "Hotel Paradise 2" to Magda odbije Soni Roberta?! "Czuję się oszukana, tak po chamsku!" "Hotel Paradise 2": Burza przed "rajskim rozdaniem" Julia jest coraz pewniejsza uczuć Kamila. Uczestnik zapewnia ją, że żadne wydarzenie w "Hotelu Paradise 2" nie osłabi jego zainteresowania jej osobą. Nawet jeżeli odeśle go do domu podczas któregoś z "rajskich rozdań" on wciąż będzie nią zainteresowany. Nie da się jednak nie zauważyć, że kobiecie przeszkadza zbyt mocny i dominujący charakter Kamila. Czy uda się jej utemperować partnera? Najmniej zamieszania można zaobserwować w związku Ani i Ivana. Czy mogą czuć się bezpieczni podczas "rajskiego rozdania"?  Potrójna randka Dominiki, Artura i Moniki przekreśliła spokój tej pierwszej. Podczas spotkania dowiedziała się, jak dobrze...

"Hotel Paradise 2": Internauci są oburzeni decyzją Krystiana na "rajskim rozdaniu"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2". Internauci są oburzeni decyzją Krystiana! "Ona mówi, że się go brzydzi a typ ją wybiera"
"Hotel Paradise 2". Internauci są oburzeni decyzją Krystiana! "Ona mówi, że się go brzydzi a typ ją wybiera"

Internauci są zszokowani decyzją Krystiana podczas ostatniego "rajskiego rozdania" w " Hotelu Paradise ". Za uczestnikiem stanęły Hania i Sonia. Mimo wcześniejszej deklaracji, że podczas wyborów poprze Hanię... wybrał Sonię. Krystian wytłumaczył, że nie mógłby sobie spojrzeć w twarz, gdyby pozwolił Soni odejść. Do tej pory uczestniczka nie ukrywała swojej niechęci do Krystiana i bycie z nim w parze było dla niej ciężkie. Czy teraz, gdy dostała od niego taką szansę będzie potrafiła docenić jego starania? Internauci są sceptyczni.  Zobacz także:  Hotel Paradise 2. Kto odpadł w "Rajskim rozdaniu"? Pożegnaliśmy aż dwie osoby "Hotel Paradise 2": Internauci krytykują wybór Krystiana podczas "rajskiego rozdania" Za nami jedno z najbardziej nieprzewidywalnych rajskich rozdań w drugiej edycji "Hotelu Paradise". Po tym jak Dominika i Artur wygrali sprawnościową konkurencję mieli możliwość zdecydowania, która z osób pożegna się z programem. Decyzją pary swoje walizki musiał spakować Bartek. Tym samym tajny spisek jego oraz Soni o tym, że wybiorą się podczas rajskiego rozdania nie miał racji bytu. Podczas wczorajszego rozdania uczestniczka nie potrafiła opanować łez i musiała podejść do Krystiana, którego tak dosadnie nie doceniała.  Uczestnik musiał wybierać pomiędzy Sonią a Hanią. Kilka godzin wcześniej to właśnie Hani obiecał, że założy z nią sojusz. Jednak stając przed wyborem wybrał Sonię. Jak to możliwe, skoro podczas "puszki pandory" przyznał, że ze względu na swoje zachowanie sprawiła, że to właśnie ją lubi najmniej?  Serce mówi jedno, no ale niestety... przepraszam, ale jeszcze się ze mną pomęczysz. Przepraszam, ale ja po prostu nie mogę tak. Ja bym wolał odpaść ale żeby być z nią chociaż trzy dni...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner