"Hotel Paradise 2": Sonia odbije Artura Dominice?
Instagram

"Hotel Paradise 2": Sonia rozbije związek Dominiki i Artura?! "Zauroczyłam się w tobie od początku"

"Hotel Paradise 2": Sonia odbije Artura Dominice?
Instagram

Takiego zwrotu akcji w "Hotelu Paradise 2" nie spodziewał się nikt... Sonia staje się coraz większym zagrożeniem dla uczestniczek. Jej niezdecydowanie sprawia, że pozostali nie są w stanie przewidzieć jej kolejnego kroku. Podczas z pozoru "koleżeńskiej" randki z Arturem, Sonia wyznała, że jest w nim totalnie zauroczona i ukrywała to od momentu, w którym weszła do programu! 

Dominika nie była zadowolona z faktu, że Artur wybiera się na randkę z Sonią i wygląda na to, że jej obawy nie były bezpodstawne!

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Fani oburzeni decyzją Dominiki i Artura o wyeliminowaniu Bartka! "Brak słów"

"Hotel Paradise 2": Sonia odbije Dominice Artura? 

Czy Sonia rozbije związek Artura i Dominiki, który aktualnie przechodzi kryzys? Sytuacji nie poprawia fakt, że decyzją Adama Dominika została jego nową partnerką a Artur trafił do singlówki. Przeprowadzka do pokoju dla singla wzbudziła niezadowolenie uczestnika i był wyraźnie zazdrosny. Dominika zauważyła ten fakt i było jej przykro, że dopiero w kryzysowym momencie Artur zaczyna o nią walczyć. 

Artur jako singiel otrzymał możliwość zaproszenia dziewczyn na randkę. W wyniku zawodów siłowych otrzymał możliwość spędzenia czasu m. in. z Sonią i z Anią. Dominika była z tego powodu niespokojna: 

Ja Soni nie ufam, ona jest taka, że mogłaby się łapać wszystkiego. Ona jest taka kokietka słodziutka. Wiem, że Artur by na to nie poszedł ale no nie ufam jej po prostu. - stwierdziła

Jej przypuszczenia okazały się prorocze, ponieważ Sonia na randce z Arturem zdobyła się na zaskakujące wyznanie: 

Odkąd weszłam do hotelu to bardzo mi się podobasz. Zauroczyłam się strasznie i nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji… 

Artur był w szoku! Czy wyznanie Soni spowoduje, że zacznie myśleć o niej poważnie? Czy Sonia stanie się poważnym zagrożeniem dla Dominiki? Przecież jeszcze przed chwilą mówiła uczestniczkom, że podoba jej się Adam. Odkąd nowy wszedł do programu usilnie walczyła o jego zainteresowanie i kiedy w końcu zaczął się do niej przekonywać, ona wyznała swoje uczucie Arturowi! Trzeba wspomnieć również o Krystianie, który wciąż ma nadzieję, że Sonia jednak wybierze go podczas najbliższego "rajskiego rozdania". Czy Artur i Sonia zdecydują się powiedzieć pozostałym, co wydarzyło się na ich randce? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2". Internauci są oburzeni decyzją Krystiana! "Ona mówi, że się go brzydzi a typ ją wybiera"

Sonia niespodziewanie wyznała swoje uczucia Arturowi! Czy stanie się poważnym zagrożeniem dla Dominiki? 

Sonia z "Hotel Paradise 2"
Instagram

Dominika jeszcze przed randką Soni z Arturem przyznała, że jej nie ufa. Jej obawy okazały się słuszne... Jednak wszystko zależy od Artura... Czy będzie wierny Dominice i będzie chciał ratować swoją relację?

Hotel Paradise
Instagram

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01