Robert oświadczy się Magdzie w "Hotelu Paradise 2"?!
Mat. promocyjne

"Hotel Paradise 2": Robert oświadczył się Magdzie?! Uczestnicy byli w szoku

Robert oświadczy się Magdzie w "Hotelu Paradise 2"?!
Mat. promocyjne

Relacja Roberta i Magdy w "Hotelu Paradise 2" rozwija się bardzo dynamicznie. Najbardziej cierpi na tym Sonia, której bardzo zależało na związku z Robertem. Początkowo myślała, że musi walczyć o niego z Moniką, ale ostatecznie to Madzia okazała się największym zagrożeniem. Po tej dwójce widać, że czują się ze sobą doskonale. Dziś na uczestników programu czekał odświętnie przygotowany stół. Elegancko ubrani domownicy zasiedli do kolacji, ale zamarli w momencie, gdy Robert klęknął przed Magdą. Czy to były oświadczyny?! 

Zobacz także: Jak bez kolczyków wygląda Dominika z "Hotel Paradise 2"? Zobaczcie sami!

Relacja Roberta i Magdy w "Hotelu Paradise 2" 

Magda i Robert totalnie zszokowali pozostałych domowników. W "Hotelu Paradise 2" można spodziewać się wszystkiego, jednak zaręczyny!? Kiedy podczas kolacji Robert klęknął przed Madzią w pomieszczeniu zapanowała grobowa cisza. Uczestnicy nie byli w stanie stwierdzić, czy scena, której właśnie się przyglądają to żart, czy rozgrywa się na prawdę. 

Słuchajcie, nie wiedziałem jak to zrobić. Bardzo się krępuję i nie wiedziałem jak to zrobić ale Madziu czy wyjdziesz za mnie? 

Rozbawiona Magda odpowiedziała twierdząco. Uczestnicy jednak nie wiedzieli jak zareagować. Ten żart okazał się dla nich zbyt mocny: 

- Wiadomo, nie były to prawdziwe zaręczyny ale zostały przyjęte. - powiedział Robert
- Był to żarcik sytuacyjny, gdyby były prawdziwe to bym się zastanowiła - dodała Madzia. 

Myślicie, że Robert i Madzia mają szansę na finał w duecie? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Dziewczyny miażdżą nową uczestniczkę: "Ma okropną buźkę, blada jak ściana". Hania da im popalić?

Robert i Magda mają ze sobą coraz lepszy kontakt. Jeszcze do niedawna Madzia uważała, że nie ma dla niej uczestnika do pary. Czy w przypadku, gdy dojdzie ktoś nowy wystawi Roberta czy jednak ich relacje staną się na tyle mocne, że będą chcieli dalej dążyć do finału w duecie? 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Dzisiejszy zaręczynowy żart wprowadził uczestników w osłupienie. A może pomiędzy Magdą a Robertem faktycznie rodzi się uczucie? 

Magda Jankowska z Hotel Paradise 2 kiedyś

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39