Poświąteczny przestój imprezowy doszedł końca. Od kilku dni w Hollywood, co chwilę odbywają się wielkie imprezy. Spośród kilku czerwonych dywanów wybraliśmy najlepsze stylizacje gwiazd, które według nas zasługują na uwagę.

Julie Bowen, aktorka znana z serialu „Modern Family”, pokazała się na imprezie Martin Katz Kick Off Golden Globes Week 2012, w kreacji Naeema Khana, z jego wiosennej kolekcji. piękna sukienka na jedno ramię z wzorami wyszytymi cekinami wyglądała seksownie i elegancko.

Lea Michele, gwiazda muzycznego serialu „Glee” na imprezę telewizyjnej stacji FOX, wybrała niebieską suknię Petera Soma.

Zoe Saldana, jest zawsze na czasie! Jej czarna kreacja Jasona Wu, pochodzi z jego najnowszej kolekcji pre-fall 2012! Gdy inne gwiazdy noszą wciąż sukienki z jesiennych lub wiosennych linii, aktorka jest o sezon przed nimi.

Mila Kunis, na doroczną imprezę charytatywną “Children’s Research Hospital’s 50th Anniversary Gala” założyła fioletową sukienkę modnego ostatnio projektanta Prabala Gurunga. Mimo, że sukienka bardzo nam się podoba uważamy, że na aktorce nie prezentuje się najlepiej.

A supermodelka Elle MacPherson, założyła świetną sukienkę Hervé Léger by Max Azria, którą połączyła z czarnymi szpilkami Christiana Louboutina. Ta obcisła sukienka z wycięciami jest niesamowita!

jm