Anna Skura Anna Skura Anna Skura Anna Skura Anna Skura
Anna Skura
Instagram
Co pisali internauci?
1/5
Anna Skura
Instagram

Anna Skura, znana jako blogerka What Anna Wears oraz uczestniczka "Agent Gwiazdy" półtora miesiąca temu urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę Melody Imaan. Blogerka błyskawicznie przekonała się, jak to jest mierzyć się z Instamatkami oraz ich hejtem. Pierwsze zderzenie spotkało ją, gdy pochwaliła się nietypowym imieniem dla swojej pociechy, a potem hejterskie komentarze pojawiały się już lawinowo. Teraz Anna Skura znów musi mierzyć się z hejtem, ponieważ zostawiła półtoramiesięczną Melody z ojcem, a sama poleciała... na Bali! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Gwiazda TVN pokazała wózek swojej córeczki. Jest piękny, ale kosztował fortunę!

2/5
Anna Skura
Instagram

Anna Skura opublikowała ostatnio zdjęcie w stroju kąpielowym i napisała: 

 

Kiedy tęsknisz za Bali a ono po Ciebie dzwoni 🤩✌🏾🎶

Z Nowego Jorku do Warszawy z Warszawy na kolejny koniec mapy🛫🌎 Przyleciałam dla Was relacjonować Wake Up Call Bali Festival, który odbywa się w 4 miejscach na świecie

 

Internautki natychmiast zwróciły uwagę, że blogerka zostawiła maleńkie dziecko z ojcem!

 

Zobacz: Gwiazda TVN zdradziła, dlaczego nazwała córkę tak oryginalnie! Jej tłumaczenie bardzo nas zdziwiło!

3/5
Anna Skura
Instagram

Pod zdjęciem Anny Skury pojawiła się lawina komentarzy:

 

Osobiście nie wyobrażam sobie zostawić 1,5 miesięczne dziecko i pojechać samemu na "wakacje", oczywiście każdy ma swoje priorytety.

 

Noworodek potrzebuje przede wszystkim bliskości, ciepła i mamy... Też nie chce mi się wierzyć, że tak super jest zostawić małą istotkę w domu i lecieć na drugi koniec świata na festiwal. Są w życiu jakieś priorytety chyba... Co innego wyjść na jeden wieczór, żeby się spotkać z koleżankami, a co innego tak zostawiać dziecko. Smutne to dla mnie, a teksty jak to fajnie się tam zabawić jakoś do mnie nie przemawiają.

 

Nie wiem, czy to normalne i fajne zostawić takie dziecko i będąc jeszcze w połogu, pojechać na festiwal. Bali nie zatonie, a dziecko nie będzie mieć drugi raz miesiąca. Nie jestem matką, ale aż mi się nie chce wierzyć, że to tak serio.

 

 

Zobacz: "Było strasznie, chcę to wymazać z pamięci" Gwiazda TVN wspomina poród! Została mamą zaledwie kilka dni temu 

4/5
Anna Skura
Instagram

Anna Skura mogła jednak liczyć również na wsparcie fanek!

 

nie masz prawa oceniać innych czemu już pisze bo to jej dziecko ona jest mama i jestem pewna ze robi wszystko żeby było szczęśliwe ale pamiętaj , ze każdy ma swoje życie i ma prawo przeżyć je jak tylko chce 

 

Dokładnie. Ciekawe czy jak tata Melodyjki pojedzie na wyprawę tez będą hejty , ze dziecko zostało samo z mama 😏 czy jednak tylko hejtuje się mamę za spełnianie marzeń i prace? 

 

a mnie się wydaje, że to gloryfikowanie więzi matki z dzieckiem i pilnowanie, żeby tata nie miał broń boże takiej samej, jest o to, żeby czuć się lepszym

 

Zobacz: Anna Skura sama uprawia wspinaczkę, gwiazda "Agenta" podsumowała wyprawę na Nanga Parbat: "Wiedziałam, jak to się skończy" 

5/5
Anna Skura
Instagram

A wy po której stronie barykady jesteście? Uważacie, że Anna nie powinna zostawiać maleństwa w domu?

Więcej na temat Anna Skura