Anna Skura opowiedziała o porodzie Anna Skura pokazała zdjęcie po porodzie Anna Skura pokazała zdjęcie po porodzie
Anna Skura opowiedziała o porodzie
Instagram
1/4
Anna Skura opowiedziała o porodzie
Instagram

Anna Skura zdradziła swoim fanom, dlaczego dopiero po kilku dniach pochwaliła się, że została mamą. Wczoraj blogerka pokazała w sieci piękne zdjęcia ze szpitala- blogerka "What Anna Wears" pozowała ze swoją śliczną córeczką i przyznała że dziewczynka urodziła się  8 dni wcześniej.

Czas by podzielić się z Wami naszym małym, wielkim szczęściem, na które wiem jak bardzo i Wy czekaliście- napisała Anna Skura.

Później gwiazda trzeciej edycji programu "Agent - Gwiazdy" na InstaStories zdradziła, dlaczego czekała tyle dni, żeby przekazać swoim fanom radosne wiadomości. Okazuje się, że Anna Skura bardzo źle wspomina poród i pierwsze chwile po narodzinach dziecka!

Zobaczcie, co powiedziała! Jej słowa mogą szokować! 

Zobacz także: Emilia Komarnicka pokazała wózek syna! Kosztował fortunę? Wiemy!

2/4
Instagram

Anna Skura zdradziła, że jeszcze przed porodem wyobrażała sobie, że jak dziecko pojawi się na świecie to z pewnością szybko poinformuje fanów o radosnych wydarzeniach. Niestety, rzeczywistość przerosła blogerkę...

Miała taką wizję, że jak się urodzi to napiszę co się stało, ale to co mnie spotkało to było coś, czego się kompletnie nie spodziewałam- zdradziła w relacji na InstaStories. To był mój największy koszmar życia. To było tak straszne, że stwierdziłam, że nie będę wam tego opowiadać. Było strasznie, ja to chcę wymazać z pamięci. 

Blogerka nie ukrywa, że rzeczywistość wcale nie wyglądała tak słodko, jak na zdjęciu, które zamieściła na Instagramie. Na dowód pokazała zdjęcia, które zostały zrobione w dniu porodu. 

Zobacz także: Uczestniczka "Agenta" w ciąży! Gwiazda pochwaliła się ciążowym brzuszkiem ZDJĘCIE

3/4
Anna Skura pokazała zdjęcie po porodzie
Instagram

Blogerka nie zdradziła szczegółów ze swojego porodu, ponieważ obawia się, jak na jej opowieści zareagują jej fanki, które marzą o dziecku, albo są w ciąży. Anna Skura przyznała, że nie chce straszyć innych kobiet. 

Zobaczcie kolejne zdjęcie! 

4/4
Anna Skura pokazała zdjęcie po porodzie
Instagram

Jesteście zaskoczeni szczerym wyznaniem Anny Skury?

Więcej na temat Anna Skura