Anna Skura opowiedziała o porodzie Anna Skura pokazała zdjęcie po porodzie
Anna Skura opowiedziała o porodzie
Instagram
Skąd taki pomysł?
1/4
Anna Skura opowiedziała o porodzie
Instagram

 

Anna Skura, blogerka What Anna Wears, w pierwszym wywiadzie po porodzie zdradziła, dlaczego zdecydowała się na poród w USA i czemu wybrała dość nietypowe imię dla swojej córeczki. Zaledwie kilka dni temu uczestniczka trzeciej edycji programu TVN "Agent-Gwiazdy" poinformowała swoich fanów, że została mamą. Jak się okazało, dziecko blogerki przyszło na świat 8 dni wcześniej i jak sama młoda mama przyznała, poród był dla niej największym koszmarem. 

 

Ostatnio Anna Skura pochwaliła się, jakie imię wybrała dla maleństwa - dziewczynka nazywa się Melody Imaan. Niestety, imię dziecka nie wszystkim przypadło do gustu. Teraz szczęśliwa mama zdradziła, skąd pomysł na takie imię dla córki!

 

Zobaczcie, co zdradziła gwiazda TVN!

 

Zobacz także: JAK WYBRAĆ IMIĘ DLA DZIECKA?

 

2/4
Instagram

 

Anna Skura w rozmowie z portalem Vivą! zdradziła dlaczego zdecydowała się na poród w Nowym Jorku i skąd pomysł na tak oryginalne imię dla córeczki. 

Melodyjka jest obywatelem świata i będzie obywatelem świata- powiedziała w rozmowie z Vivą! (...) Ja tutaj przyjeżdżam już od 16 lat więc Nowy Jork ma takie ciepłe miejsce w moim sercu. Wiadomo, że narodziny w Stanach dają jej okno na świat, dużo więcej możliwości. 

 

A dlaczego szczęśliwi rodzice wybrali dość nietypowe imię dla córeczki?

 

Zobacz także: W szkole rodzenia można się dowiedzieć, jak się przygotować do porodu naturalnego

 

3/4
Anna Skura pokazała zdjęcie po porodzie
Instagram

 

Córeczka blogerki nosi imię Melody Imaan. Niestety, imię dziewczynki nie wszystkim przypadło do gustu. 

Zobacz: Gwiazda TVN-u zdradziła, jak dała na imię córce. Reakcja fanów jest bezwzględna: "Ja bym to imię zmieniła"

Teraz Anna Skura zdradziła, dlaczego wybrała właśnie takie imię dla córeczki.

Wiedzieliśmy z moim mężem, że chcemy wybrać jej oryginalne imię. Jak już się dowiedzieliśmy, że to jest dziewczynka zaczęliśmy poszukiwania, co nie trwało zbyt długo. Melody to jest takie hipisowskie imię, a jeśli chodzi o Imaan to jest taki hołd dla Afryki, którą kochamy, w której mieszkaliśmy kilka lat. Jako pierwsze stwierdziliśmy, że jest może takie za surowe a Melody jest takie wdzięczne, dziewczęce i idealnie do niej pasuje- powiedziała w rozmowie z viva.pl. 

Podoba się Wam imię córeczki blogerki?  

4/4
Instagram
Więcej na temat dzieci gwiazd Anna Skura