Anna Skura

Anna Skura to blogerka i podróżniczka. Zajmuje się reklamowaniem i sprzedażą różnorodnych produktów, w tym odzieży czy treningów dla kobiet po porodzie. Przebiegła maratony na czterech kontynentach. Jest miłośniczką wysokich gór. Jeszcze do niedawna pasję do podróży dzieliła z Markiem Warmuzem. Para rozstała się w 2020 r. Mają kilkuletnią córkę Melody Imaan.

Imię: Anna

Nazwisko: Skura

Nazwisko panieńskie: Skura

Pseudonim: brak

Wzrost: brak informacji

Data urodzenia: 3 kwietnia 1985 roku

Znak zodiaku: Baran

Zawód: blogerka, influencerka i podróżniczka

Osoby - związki: Anna Skura jest rozwódką. Jej mężem był podróżnik Marek Warmuz. Para wzięła ślub 4.09.2015 roku i rozstała się w 2020 roku. Nowy partner Anny Skury, Dawid Piątkowski, zawodowo zajmuje się mentoringiem i zagadnieniami związanymi z budowaniem marki osobistej. Wśród jego specjalności znajdują się: branding, marketing, przemówienia publiczne i zwiększanie zysków. Sam Piątkowski promuje się jako osobę o "umyśle przedsiębiorcy, ciele sportowca i przebudzonej duszy, mentora, inwestora i anioła biznesu". Ukochany blogerki prowadzi też szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i duchowego oraz mentoringu biznesowego.

Rodzice: brak informacji

Dzieci: Anna Skura ma córkę o imieniu Melody Imaan (ur. 14.08.2018 roku). O swoim porodzie w Nowym Jorku opowiedziała ze szczegółami w mediach społecznościowych. Półtora miesiąca po porodzie wyjechała na Bali na festiwal. Spadła na nią wówczas fala krytyki za pozostawienie małego dziecka.

Rodzeństwo: brak informacji

BIO: Anna Skura urodziła się w 1985 roku w Olsztynie. Uczęszczała do X Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni. Studiowała na kierunku sztuka mediów na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Pracowała jako asystentka projektantki oraz PR Manager w internetowym sklepie modowym DeeZee. W 2010 r. założyła bloga "WhatAnnaWears". W "Rankingu najbardziej wpływowych blogerów" w 2015 roku określono ją "osobowością skazaną na sukces".
Anna Skura to też podróżniczka. Jest jedyną Polką, która uczestniczyła w gambijskim półmaratonie. Wzięła też udział w biegu na 50 km w Nowym Jorku, w maratonie w Marrakeszu czy trekkingu na 110 km przez północną Szwecję. Realizuje swoją pasję do wysokich gór. W 2016 roku zdobyła Kilimandżaro, czyli najwyższy szczyt Afryki. Na swoim koncie ma najwyższe szczyty Alp - Mont Blanc - i Andów - Aconcagua. Marzy o Koronie Ziemi.
Anna Skura jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 436 tys. osób. W ostatnim czasie głośno było o niej za sprawą operacji usunięcia modelującego żelu z piersi i części mięśni. Blogerka relacjonowała w sieci hospitalizację i proces rekonwalescencji.

Znana z: Anna Skura tworzy markę Nusa Store. To sklep z odzieżą, obuwiem, akcesoriami i innymi produktami z Bali. Znana jest z prowadzenia bloga "WhatAnnaWears". To lifestylowy portal, na którym znaleźć można porady na temat zdrowego stylu życia i podróżowania oraz planowania i przygotowywania wyjazdów. Wcześniej Skura związana była również z modą. Prezentowała stylizacje i relacje z wydarzeń modowych. Razem z byłym mężem Markiem Warmuzem zajmowała się organizacją wyjazdów przygodowych po całym świecie. Blogerka jest autorką nagrań z treningami dla świeżo upieczonych mam, a także ambasadorką wielu marek, w tym m.in.: Neonail, Nivea, Triumph, Fuzetea. Anna Skura wzięła udział w programie "Agent - Gwiazdy 3" (2018 rok), którego akcja rozgrywała się w Hongkongu i na Bali. Zajęła w nim dziesiąte miejsce. Była też uczestniczką trzeciej edycji programu "Fort Boyard Polska" (2021 rok). W 2020 roku wzięła udział w kampanii społecznej Fundacji Rak'n'Roll "To nie ja" razem z Magdaleną Lamparską, Urszulą Dębską, Agnieszką Sienkiewicz-Gauer, Katarzyną Herman.

Funkcja w filmie: Anna Skura nie wystąpiła jak dotąd w żadnej produkcji filmowej.

Płyty: brak

Książki: Anna Skura napisała książkę kucharską "Bali na Twoim talerzu", która dostępna jest w wersji e-book. Blogerka jest też autorką książki dla dzieci "Bajeczka o Melodyjce".

Nagrody: brak

Instagram: @whatannawears

Facebook: @skura.anna
 
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index