Hanna Lis zorganizowała koncert charytatywny
ONS

Lis zorganizowała koncert charytatywny. Zaprosiła wielkie gwiazdy

Hanna Lis zorganizowała koncert charytatywny
ONS

Hanna Lis chętnie i aktywnie angażuje się we wszelkiego rodzaju akcje charytatywne. Zabiera też głos w ważnych dyskusjach społecznych, również tych dotyczących praw mniejszości seksualnych. Przypomnijmy: Hanna Lis walczy o prawa gejów: Matka Boska Gejowska

Ostatnio piękna dziennikarka mocno zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy dla Beaty Jałochy - fizjoterapeutki, która na wskutek wypadku jest obecnie sparaliżowana. Informowaliśmy już, że gwiazda "Panoramy" we współpracy z Joanną Przetakiewicz zlicytowała 30 miejsc w pierwszym rzędzie na pokazie "La Manii", a środki zostaną przeznaczone właśnie na ten szczytny cel.

To jednak nie koniec wielkiego serca Hanny Lis. Zorganizowała ona wielki koncert charytatywny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w Parku Zdrojowym w podwarszawskim Konstancinie - również zorientowany na pomoc Beacie. Lis do udziału w nim zaprosiła największe polskie gwiazdy estrady, m.in. Kayah, Edytę Górniak czy Marcina Wyrostka, ale też popularnych wykonawców młodszego pokolenia - Natalię Lesz i Rafała Brzozowskiego. Oprócz tego odbędą się też pokazy tańca, fitnessu, ale przede wszystkim aukcje, których dochód zostanie oczywiście przeznaczony na rehabilitację Jałochy.

Miło widzieć gwiazdy wykorzystujące swoją popularność w tak szczytnym celu. Poniżej plakat promujący to wydarzenie. Wybieracie się?

Plakat koncertu charytatywnego


Zobacz też galerię zdjęć Hanny Lis i Joanny Przetakiewicz z pokazu "La Manii":

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01