Tomasz Lis, Hanna Lis Hanan Lis dom w Konstancinie Hanan Lis dom w Konstancinie Hanan Lis dom w Konstancinie Hanan Lis dom w Konstancinie
Tomasz Lis, Hanna Lis
Ładnie urządzony dom?
1/9
Tomasz Lis, Hanna Lis

 

Hanna i Tomasz Lis zdecydowali się na sprzedaż swojego luksusowego domu w Konstancinie-Jeziornej. Para już od jakiegoś czasu nie mieszka razem. W domu w Konstancinie spędzili wspólnie 10 lat. Teraz mieszka w nim sam Tomasz Lis z psami do czasu, aż posiadłość zostanie sprzedana - jak donosi Tygodnik "Na żywo". 

 

- Nie chcą wynajmować, wolą sprzedać i mieć spokój. Hania wróciła do swojego starego mieszkania, a Tomek znajdzie sobie coś, jak już sprzedadzą dom. Przed nimi jednak jeszcze sporo formalności do załatwienia - powiedział informator tygodnika.

 

Hanna Lis i Tomasz Lis mieli zarejestrowane swoje firmy właśnie w miejscu zamieszkania. I teraz chcą to zmienić.

- Teraz musi zmienić adres swojej firmy, którą założyła w 2008 r. Chce to załatwić jak najszybciej, na gorąco. Hania nie znosi czekać, woli działać - powiedziała "Na żywo" jej bliska znajoma. 


Jak zatem mieszkali Państwo Lisowie i jak układają sobie teraz życie? Zobacz i przeczytaj w naszej GALERII.

Zobacz także: Hanna Lis zamieszkała u Joanny Przetakiewicz?! "Może to kwestia zaawansowanego wieku..."

2/9
Hanan Lis dom w Konstancinie
Instagram

 

Duże przestrzenie, jasne pomieszczenia, kilka dzieł sztuki...

Znaleźliśmy jedno ogłoszenie, które pasuje do opisu domu Lisów, ale nie ma pewności czy chodzi o ten dom. 7 pokoi, duża działka... 

Dom Lisów ogłoszenie

 

3/9
Hanan Lis dom w Konstancinie

 

Mimo że ani Hanna Lis ani Tomasz Lis nie wypowiadają się na temat swojego życia prywatnego, mówi się, że rozwód pary to kwestia czasu, a sprzedaż domu i uporządkowanie spraw tylko to potwierdzają.

Hanna Lis wyprowadziła się z Konstancina przed świętami Bożego Narodzenia w 2017 roku. Zamieszkała razem z młodsza córką Anną w swoim starym mieszkaniu na Powiślu. Wcześniej przeprowadziła w nim kapitalny remont. 

- Wycyklinowała podłogi, odmalowała, kupiła meble, a w oknach powiesiła piękne białe zasłony. Urządziła lokum przytulnie i ciepło, tak jak lubi - zdradza "Na Żywo" osoba z bliskiego otoczenia dziennikarki. 
 

Zobacz: TYLKO U NAS! Hanna Lis i Tomasz Lis rozstali się! Małżonkowie nie mieszkają już razem

4/9
Hanan Lis dom w Konstancinie
Instagram

 

Hanna Lis była bardzo dumna z wnętrz swojego domu w Konstancinie, swego czasu na jej Instagramie umieściłą sporo zdjęć, na których było widać jak mieszka. Teraz większość z nich została usunięta.

5/9
Hanan Lis dom w Konstancinie
Instagram

 

Co teraz robi Hanna Lis?

Prowadzi program w Polsat Cafe "Między słowami", w którym rozmawia z osobami ze świata polityki, kultury i show-biznesu.  Na razie oglądalność utrzymuje się na poziomie 26 tys. osób... 

Zobacz: Ibisz spytał Hannę Lis o to, czy żałuje małżeństwa z Tomaszem Lisem! "Nie mogłeś pewnie o to nie zapytać"

6/9
Hanan Lis dom w Konstancinie
Instagram

 

Hanna i Tomasz Lisowie mieszkali w soim wymarzonym domu przez 10 lat, tyle samo ile byli małżeństwem. Po cichym romantycznym ślubie w Rzymie, wydawało się, że już nic nie zdoła ich rozdzielić, ale czas pokazał, ze jednak nie przetrwali.

Niełatwo budować udane życie małżeńskie pod tak ogromną presją, jakiej był poddany nasz związek z Tomaszem. Nie tylko medialną, zaznaczę - zdradziła w wywiadzie. 
 

7/9
Hanan Lis dom w Konstancinie
Instagram

Teraz żyją osobno, choć podobno rozstanie przebiegło w pokojowej atmosferze.

Zobacz także: Po 10 latach koniec małżeństwa! Oto historia miłości Tomasza i Hanny Lisów

8/9
Hanan Lis dom w Konstancinie
Instagram

Hanna Lis mieszka teraz w centrum Warszawy z córką. 

9/9
Hanan Lis, Tomasz Lis dom w Konstancinie
Twitter

 

Tomasz Lis mieszka teraz sam z dwoma psami. 

Więcej na temat Hanna Lis Tomasz Lis domy gwiazd