East News

Minimalistyczna i piękna! Wszystkie panny młode w 2020 roku będą chciały mieć taką suknię ślubną jak Hailey Baldwin

East News

W miniony poniedziałek odbył się drugi i długo oczekiwany ślub Justina i Hailey Bieberów. Para pobrała się już rok temu we wrześniu, ale wtedy zdecydowała się jedynie na sekretną ceremonię cywilną. Tym razem wzięła ślub w kościele i urządziła huczne wesele, na którym zjawili się najbliżsi i przyjaciele. Ślub Justina i Hailey odbył się w luksusowym kurorcie Montage Palmetto Bluff w Południowej Karolinie. Na weselu bawiło się ponad 150 gości, wśród których nie zabrakło m.in. Kendall i Kylie Jenner czy też Jadena Smitha. 

Gdy emocje zaczęłu nieco opadać, Hailey i Justin zaczęli publikować coraz więcej zdjęć na swoich profilach na Instagramie. Wreszcie można zobaczyć suknię panny młodej! Zobaczcie poniżej wszystkie zdjęcia!

Zdjęcia ze ślubu Justina i Hailey Bieberów

Justin i Hailey zaczęli chwalić się ślubnymi zdjęciami! Na razie nie ma ich zbyt wiele - para nie pokazała fotografii z ceremonii w kościele czy z zabawy na parkiecie podczas wesela. Justin i Hailey pokazali za to kilka wspólnych romantycznych zdjęć oraz z przyjaciółmi. Jednak co istotne - na zdjęciach możemy zobaczyć suknię ślubną Hailey, która bez wątpienia wzbudziła największe zainteresowanie i emocje. 

Przed ślubem modelka oczywiście nie pochwaliła się swoją suknią, ale od początku oczywiste jednak było, że Hailey nie wybierze kreacji mocno zdobionej koronkami czy tiulem. Nie mogło być mowy o "princessie" czy innych podobnych modelach. Hailey Bieber słynie ze swojego wyczucia mody i minimalistycznego stylu. Teraz People.com informuje, że modelka miała dwie suknie - jedna z nich została zaprojektowana przez Vivienne Westwood i była prostą minisukienką z opadającym dekoltem na ramiona. Co ważne, suknia została stworzona z ekologicznego i wegańskiego jedwabiu! 

Z kolei na zdjeciach, które pokazała Hailey można zobaczyć jej drugą kreację - prostą, skromną białą suknię na ramiączkach. Hailey wyglądała pięknie! Zobaczcie zdjęcia poniżej:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

wesele Justin Bieber, Hailey Bieber
Instagram

Działo się!

zdjęcia ze ślubu Bieberów
Instagram

Więcej na temat Justin Bieber Hailey Baldwin
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04