Historia Gypsy-Rose Blanchard kilka miesięcy temu na nowo wywołała ogromne emocje, a to za sprawą wyjścia 32-latki z więzienia. Ku zdumieniu wszystkich, na wolność wróciła jako żona, jednak jej małżeństwo nie trwało długo. Szybko też Gypsy znalazła sobie nowego partnera, z którym, jak się właśnie okazało, spodziewa się dziecka!

Reklama

Gypsy-Rose Blanchard jest w ciąży!

Życie nie oszczędzało Gypsy-Rose Blanchard, która przez całe dzieciństwo myślała, że jest nieuleczalnie chora, żyjąc pod kloszem matki. Jak się potem okazało, to jej rodzicielka, Dee Dee Blanchard, zmagała się z zaburzeniami psychicznymi polegającymi na wywoływaniu objawów chorobowych u drugiej osoby, aby zyskać nad nimi kontrolę i się nimi opiekować.

W końcu prawda dotarła do Gypsy, ale na rozwiązanie problemu znalazła możliwie najgorszy sposób. Nakłoniła do zabójstwa matki niejakiego Nicholasa. Mężczyzna usłyszał karę dożywotniego pozbawienia wolności, natomiast 32-latka opuściła celę kilka miesięcy temu po zaledwie 8 latach. Szybko z więzienia trafiła na Instagram, stając się "internetową celebrytką". Odbiorców ciekawił fakt, że ta na wolność wróciła jako mężatka! Małżeństwo z Ryanem Scottem Andersonem zakończyło się jednak już trzy miesiące po wyjściu z celi. Gypsy szybko też zakochała się w innym mężczyźnie, z którym jak się właśnie okazało, spodziewa się dziecka!

Gypsy-Rose Blanchard
Gypsy-Rose Blanchard Instagram@gypsy.rose.blanchard.insta

32-latka radosną nowiną podzieliła się za pośrednictwem Instagrama, publikując urocze kadry z sesji zdjęciowej, na których trzyma zdjęcia z USG. Zdradziła też, kiedy maleństwo przyjdzie na świat!

Z dumą ogłaszamy, że w styczniu 2025 spodziewamy się naszego pierwszego dziecka

Pod postem posypały się skrajne opinie, ale wielu wciąż zastanawia się, kim tak właściwie jest nowy wybranek serca Gypsy. Jest to niejaki Ken Urker, z którym 32-latka była widywana jeszcze zanim stało się jasne, że jej małżeństwo przeszło do historii. Poza tym niewiele wiadomo o mężczyźnie, a sama Gypsy raczej ostrożnie chwali się nim w mediach społecznościowych.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Roksana Węgiel i Kevin Mglej znowu to zrobili. Jeden tatuaż i obrączki to za mało

Gypsy-Rose Blanchard z nowym partnerem
Gypsy-Rose Blanchard z nowym partnerem Instagram@gypsy.rose.blanchard.insta
Gypsy-Rose Blanchard
Gypsy-Rose Blanchard Instagram@gypsy.rose.blanchard.insta
Reklama
Reklama
Reklama