Weronika Rosati z partnerem Robertem Śmigielskim w Dzień dobry TVN Weronika Rosati Weronika Rosati w ciąży na planie Komisarza Aleksa Weronika Rosati i Robert Śmigielski na gali "Orły 2017" Weronika Rosati i Robert Śmigielski na gali "Orły 2017"
Weronika Rosati z partnerem Robertem Śmigielskim w Dzień dobry TVN
East News
Zobacz ostatnie zdjęcia aktorki!
1/7
Weronika Rosati z partnerem Robertem Śmigielskim w Dzień dobry TVN
East News

To już pewne! Weronika Rosati jest w ciąży! Aktorka jakiś czas temu związała się z ortopedą Robertem Śmigielskim. 50-letni lekarz i 33-letnia aktorka znają się już ponoć od dawna, jednak dopiero jakiś czas temu połączyło ich uczucie. 

 

Weronika Rosati w ciąży

 

Zapytaliśmy menadżerki Weroniki Rosati, czy pogłoski o ciąży aktorki są prawdziwe?

Tak, to prawda - powiedziała nam Gabriela Piekarniak, menadżerka gwiazdy.

W którym miesiącu jest Rosati? Mówi się, że to już prawie 5 miesiąc. Weronika Rosati wygląda na szczęśliwą przyszłą mamę! Niedawno aktorka zakończyła zdjęcia na planie kolejnego sezonu serialu "Komisarz Aleks" i powoli przygotowuje się do kolejnej roli. Roli mamy. Dziecko Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego ma przyjść na świat późną jesienią 2017 roku. 

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy. 

Czy u Weroniki Rosati widać już ciążowy brzuszek? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz także: Rosati ma nowego faceta! Jest dużo od niej starszy... "Są zakochani bez pamięci, planują wspólną przyszłość"

2/7
Weronika Rosati
ONS

Weronika Rosati ma 33 lata. Do tej pory pracowała w Polsce i w USA, krążąc między dwoma krajami. Po wypadku samochodowym (we wrześniu 2013 roku), kiedy była w związku z Piotrem Adamczykiem, przez długi czas musiała zrezygnować z pracy w Hollywood. W wypadku Rosati doznała urazu kostki, na tyle poważnej, że aby normalnie chodzić, musiała przejść kilka operacji. Wtedy prawdopodobnie jej drogi zeszły się z Robertem Śmigielskim, ojcem jej dziecka. 

Zobacz: Kim jest ukochany Weroniki Rosati? To z Robertem Śmigielskim aktorka będzie mieć dziecko! Co o nim wiemy?

3/7
Weronika Rosati w ciąży na planie Komisarza Aleksa

Weronika Rosati właśnie skończyła pracę na planie serialu "Komisarz Aleks". Czy teraz aktorka zrobi sobie urlop macierzyński? Jak na nasze oko widać już brzuszek na zdjeciach z planu. 

4/7
Weronika Rosati i Robert Śmigielski na gali "Orły 2017"
ONS

Kim jest Robert Śmigelski ojciec dziecka Weroniki Rosati. To znany ortopeda. Wykłada na uczelniach oraz na międzynarodowych kongresach lekarskich. Ukochany Weroniki pracował m.in. z Justyną Kowalczyk. 

Para nie pokazywała się publicznie, aż do marca 2017 roku kiedy to Rosati i Śmigielski pojawili się razem na gali "Orły 2017".

5/7
Weronika Rosati i Robert Śmigielski na gali "Orły 2017"
EastNews

Rosati i Śmigielski pokazali publicznie na Orłach, że łączy ich uczucie.

6/7
Weronika Rosati w ciąży na planie Komisarza Aleksa

Komisarz Aleks dopiero jesienią w TVP, wtedy też Weronika Rosati będzie czekać na narodziny swojego dziecka. 

7/7
Weronika Rosati w ciąży

Prawda, że Rosati pięknieje w ciąży?