Magdalena Boczarska w ciąży Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na randce Magdalena Boczarska w ciąży Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk zostaną rodzicami Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk zostaną rodzicami
Magdalena Boczarska w ciąży
Jest komentarz partnera gwiazdy.
1/8
Magdalena Boczarska w ciąży

Magdalena Boczarska w ciąży? Jak donosi serwis Pudelek.pl, gwiazda "Drugiej szansy" i hitu kinowego "Sztuka kochania" spodziewa się dziecka. Boczarska od trzech lat jest związana z gwiazdorem z serialu "Pierwsza miłość" Mateuszem Banasiukiem. Choć jeszcze niedawno mówiło się o tym, że para ma kryzys, a Magda i Mateusz się rozstali. Jednak taka informacja i gorące zdjęcia z końca czerwca nie dają wątpliwości, że u pary aktorskiej wszystko układa się znakomicie. 

Zobacz: Ciąża krok po kroku – 3 trymestry, czyli 9 miesięcy, czyli 40 tygodni

 

Magda Boczarska w ciąży?

 

Pojawił się komentarz Mateusza Banasiuka w tej sprawie, który znajdziecie w naszej galerii. Jeśli informacja okaże się prawdą to serdecznie parze gratulujemy. W galerii przeczytacie też historię miłości Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka. Gdzie się poznali... Pamiętacie jak to się zaczęło?

Zobacz także: Mateusz Banasiuk chwali Magdę Boczarską za rolę w Sztuce Kochania, a potem...: "Głupio tak..."

2/8
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na randce

 

Magdalena Boczarska ma 39 lat, a Mateusz Banasiuk jest młodszy od niej o 7 lat. Jak się poznali? Na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.

– Ja promowałam tam film „W ukryciu”, w którym zagrałam lesbijkę, a Mateusz film, w którym zagrał geja. Tak się odnaleźliśmy – wyznała aktorka w jednym z wywiadów.

Mateusz Banasiuk zebrał świetne recenzje za rolę geja za filmie "Płynące wieżowce".

3/8
Magdalena Boczarska w ciąży

 

Para była często widywana razem na salonach, a zdjęcia z lotniska, na których namiętnie się całują dopiero potwierdziły, że Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk są razem. 

4/8
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk zostaną rodzicami

Boczarska była kiedyś związana z Tomaszem Karolakiem, a Banasiuk widywany był z Oriną Krajewską, córką Małgorzaty Braunek. Para aktorska nie afiszuje się razem na salonach i wrzuca wspólne zdjęcia niezwykle rzadko. 

5/8
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk zostaną rodzicami

 

Magdalena Boczarska często była pytana o to, jak to jest być w związku z młodszym partnerem. Dopiero u Kuby Wojewódzkiego przyznała żartobliwie, że nie narzeka :). Ale dość często pojawiały się informacje w mediach, że aktorka jest zazdrosna o młodszego chłopaka. A to o koleżankę z planu serialu Joannę Opozdę, a to o tancerkę z TzG Hannę Żudziewicz.

6/8
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na randce

 

Serwis Plejada.pl poprosił o komentarz Mateusza Banasiuka czy Magda Boczarska jest w ciąży?

- Ja nic o tym nie wiem - powiedział aktor.

Czekamy zatem na oficjalny komentarz w tej sprawie.

7/8
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk zostaną rodzicami

 

Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk wydają się być szczęśliwą i zakochaną parą.

8/8
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk zostaną rodzicami

Czy informacja o ciąży Boczarskiej okaże się prawdziwa?