AKPA

Gwiazdy na ślubie Popielewicz

AKPA
Agnieszka Popielewicz nie robiła wielkiej tajemnicy ze swojego ślubu. Dzięki temu wszyscy mogą zobaczyć jak prezentowała się białej sukni i kto przyszedł z nią świętować najważniejszy dzień w życiu. Popielewicz powiedział "tak" koledze z tej samej stacji. Jej wybranek, Mikołaj Wit jest producentem.

Oczywiście nie mogło zabraknąć jej kolegów z programu - Maćka Rocka i Maciej Dowbora, który przyszedł w towarzystwie swojej ukochanej, Joanny Koroniewskiej. Nie cała obsada "Się Kręci" pojawiła się jednak na ślubie. Z niewiadomych przyczyn zabrakło Pauliny Sykut...

Przed kościołem w Białej Rawskiej po czerwonym dywanie przechadzała się Kasia Skrzynecka z Marcinem Łopuckim, Olivier Janiak z Karoliną Malinowską, Cezary Pazura z żoną Edytą... Pogodynka z konkurencyjnej stacji, Dorota Gardias dumnie prezentowała nowego partnera w kapeluszu rodem z angielskich przyjęć.

Obecność Teresy Rosati mogłaby wskazywać, że to właśnie ona jest autorką projektu sukni ślubnej. Nic bardziej mylnego! Suknię zaprojektowała Wioletta Piekut, właścicielka salonu sukien ślubnych "Angel" z warszawskiej Pragi.

Obejrzyj naszą galerię!

pijavka

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36