Blanka Lipińska z rodzicami Anna Maria Sieklucka Michele Morrone Natasza Urbańska Magdalena Lamparska Krzysztof Ibisz Aleksander Baron Sylwia Bomba Joanna Racewicz
365 dni premiera filmu
East News

Na premierze filmu "365 dni" pojawiło się mnóstwo gwiazd. Blanka Lipińska i Anna Maria Sieklucka pojawiły się w niemal identycznych kreacjach, co wywołało niemałe zamieszanie. Potem autorka bestsellerowej powieści chętnie pozowała z rodzicami na ściance i to jej mama zdecydowanie skradła te zdjęcia. Nic w tym dziwnego, jest piękną kobietą. 

Wśród gwiazd nie mogło zabraknąć Nataszy Urbańskiej, Magdaleny Lamparskiej, Olgi Bołądź, Tomasza Oświęcińskiego z żoną, Sylwii Bomby z programu "Gogglebox" czy Grażyny Szapołowskiej. Zobaczcie, kto jeszcze pozował na ściance...

1/7
Blanka Lipińska z rodzicami
East News/ ONS.pl

Na premierze pierwszego filmu na podstawie głośnej książki Blanki Lipińskiej nie mogło zabraknąć rodziców autorki "365 dni". Razem chętnie pozowali na ściance, a mama celebrytki prezentowała się doskonale. To naprawdę piękna kobieta!

2/7
Anna Maria Sieklucka Michele Morrone
East News

Na premierze erotyku pojawili się również Anna Maria Sieklucka oraz Michele Morrone.  To ich romans będzie można zobaczyć na wielkim ekranie!

3/7
Natasza Urbańska Magdalena Lamparska
East News/ ONS.pl

Natasza Urbańska jak zwykle zaskoczyła odważną stylizacją i tym razem postawiła na czerń. Z kolei Magdalena Lamparska zdecydowała się na klasykę w białym wydaniu.

4/7
Krzysztof Ibisz Aleksander Baron
East News

Na premierze filmu "365 dni" pojawili się również Krzysztof Ibisz oraz Aleksander Baron. 

5/7
Sylwia Bomba Joanna Racewicz
East News/ ONS.pl

Na premierze pojawiła się też Sylwia Bomba z programu "Gogglebox". Gwiazda TTV pochwalił się mocną opalenizną. Z kolei Joanna Racewicz postawił na mocny makijaż!

6/7
Tomasz Oświęciński Jarosłąw jakimowicz
East News/ ONS.pl

Na ściance chętnie pozowali też Tomasz Oświęciński i Jarosław Jakimowicz. Obaj pojawili się z partnerkami. 

7/7
Robert Stockinger Olga Bołądź
ONS.pl

Robert Stockinger rzadko pojawia się na ściankach, ale tym razem zrobił wyjątek i zabrał ze sobą żonę.  Na premierze swoją obecnością zaskoczyła też Olga Bołądź.