Gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki TVP
ONS/East News

Prezentacja jesiennej ramówki TVP przycięgnęła prawdziwe tłumy gwiazd! Na imprezie pojawili się m.in. : Marta Manowska, Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek, Weronika Książkiewicz, Izabella Krzan, Norbi, Cleo, Sylwia Przybysz, Jan Dąbrowski oraz Joanna Kuberska z serialu "M jak miłość". Kto jeszcze promował jesienną ramówkę TVP i która gwiazda zachwyciła swoją stylizacją? Zwróćcie uwagę na kreację prowadzącej "Rolnik szuka żony"! Marta Manowska wybrała różową suknię z odkrytym brzuszkiem.

Zobaczcie naszą fotorelację z prezentacji jesiennej ramówki TVP! 

Zobacz także: 6. edycja "Rolnik szuka żony" będzie kontrowersyjna jak nigdy wcześniej! Marta Manowska zdradza nam szczegóły

1/11
Monika Zamachowska, Anna Lucińska na prezentacji jesiennej ramówki TVP
ONS

Na prezentacji jesiennej ramówki TVP nie mogło zabraknąć m.in. Moniki Zamachowskiej, oraz nowego prowadzącego "Pytanie na Śniadanie" Aleksandra Sikory. Na imprezie pojawiła się również Anna Lucińska. 

2/11
Norbi, Cleo na prezentacji jesiennej ramówki TVP
ONS

Programy ze swoim udziałem promowali również Norbi oraz Cleo.

3/11
Marta Manowska i Nina z "Sanatorium miłości" na prezentacji jesiennej ramówki TVP
ONS

Marta Manowska oraz Nina z "Sanatorium miłości" postawiły na mocne kolory. Prowadząca hitowy program "Rolnik szuka żony" wyglądała świetnie w różowej sukni!

4/11
Aleksandra Hamkało, Aleksandra Szwed na prezentacji jesiennej ramówki TVP
ONS

Na imprezie TVP pojawiły się również Aleksandra Hamkało oraz Aleksandra Szwed. Która wybrała fajniejszy look?

5/11
Weronika Książkiewicz, Ida Nowakowska na prezentacji jesiennej ramówki TVP
East News

Weronika Książkiewicz podkreśliła świetną figurę w białej mini, a Ida Nowakowska postawiła na czerń. 

6/11
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na prezentacji jesiennej ramówki TVP
ONS

Na czerwonym dywanie pojawili się również Sylwia Przybysz oraz Jan Dąbrowski. Przypominamy, że partner piosenkarki poprowadzi kolejną edycję "The Voice Kids"!

7/11
Izabella Krzan i Natalia Lesz na prezentacji jesiennej ramówki TVP
ONS

Izabella Krzan zachwyciła swoim wyglądem w seksownej mini. Natalia Lesz z kolei zaprezentowała się w koronkowej jasnej sukni. 

8/11
Marzena Rogalska i Katarzyna Cichopek z mężem na prezentacji jesiennej ramówki TVP
ONS

Marzena Rogalska pojawiła się na ramówce w pomarańczowej kreacji, która podkreśliła jej opaleniznę. Katarzyna Cichopek wybrała długą suknię w kwiatowy wzór. Podoba się Wam look gwiazdy "M jak miłość"?

9/11
Anna Dereszowska i Joanna Kuberska na prezentacji jesiennej ramówki TVP

Anna Dereszowska podczas konferencji TVP promowała nowy serial stacji "Lepsza połowa". Aktorka zaprezentowała się zielonej kreacji, którą zestawiła z beżowymi szpilkami i brązową torebką. Joanna Kuberska z kolei wybrała klasyczne połączenie czerni i bieli. Podoba się Wam look gwiazdy "M jak miłość"?

10/11
Roksana Węgiel i Kaja Paschalska na prezentacji jesiennej ramówki TVP
ONS

Roksana Węgiel postawiła na młodzieżową stylizację z pazurem. Jak już wiemy, młoda artystka wkrótce poprowadzi Eurowizję Junior! Na imprezie TVP nie mogło zabraknąć również gwiazdy "Klanu"! Kaja Paschalska wybrała bardzo seksowny look.

11/11
Gwiazdy na ramówce TVP

Na ramówce pojawili się także Paulina Gałązka (gwiazda "Na dobre i na złe") oraz Dorota Chotecka i Radosław Pazura - jurorzy reaktywowanego po latach programu "Czar par".