Pasaż Tesco
materiały prasowe

Gwiazdy na 20-tych urodzinach Pasażu Tesco

Pasaż Tesco
materiały prasowe

Sieć Pasaży Tesco świętuje w tym roku swoje 20- te urodziny. Z tej okazji w sobotę 26 października w Pasażu Tesco na warszawskim Gocławiu odbył się event podsumowujący celebrację 20-lecia marki. Swoją obecnością zaszczyciła nas plejada gwiazd związanych od lat z siecią oraz ambasador kampanii Mateusz Gessler.
Impreza rozpoczęła się z Dominikiem Rupińskim, znanym youtuberem młodego pokolenia przy jego stanowisku z watą cukrową, gdzie robił zdjęcia i rozmawiał z fanami. Na wydarzeniu pojawiły się trzy główne gwiazdy kampanii jubileuszowej Małgorzata Rozenek-Majdan, Natalia Siwiec oraz Dorota Gardias. Znane i lubiane gwiazdy od lat związane są z Pasażami Tesco i mają z nimi osobiste wspomnienia, co świetnie pokazał film kampanijny, w którym wzięły udział. Kreacje wszystkich trzech pań możemy zobaczyć na opublikowanych zdjęciach z  jubileuszowej, złotej ścianki. 

Pasaż Tesco
materiały prasowe

Świetną atrakcją dla Gości Pasażu był przepyszny tort urodzinowy, który został pokrojony przez gwiazdy i wspólnie rozdany klientom Pasażu Tesco, aby razem świętować to ważne wydarzenie. 

Pasaż Tesco
materiały prasowe

W sobotę został również rozstrzygnięty konkurs ogłoszony przez Pasaże Tesco wraz z Mateuszem Gesslerem na początku tego roku szkolnego dla dzieci i ich rodziców „Śniadanie na szóstkę”. Uczestnicy jako zadanie mieli wykonać kreatywne i przede wszystkim zdrowe drugie śniadanie do szkoły dla dzieci, a główną nagrodą był robot kuchenny oraz warsztaty z kucharzem. Po wręczeniu nagrody wygranym w konkursie Mateusz Gessler zaprosił dzieci do wzięcia udziału w jego warsztatach kulinarnych, w których pokazał ciekawe i smaczne przepisy dla najmłodszych. Wspólne gotowanie z Mateuszem okazało się ciekawą atrakcją nie tylko dla dzieci, które świetnie się przy tym bawiły, ale również dla ich rodziców obserwujących swoje pociechy. 

Pasaż Tesco
materiały prasowe

Duże zainteresowanie szczególnie wśród młodych gości wzbudził młody Tik- Toker Dominik Rupiński i jego stanowisko z watą cukrową, który z chęcią robił sobie zdjęcia i rozmawiał ze swoimi wiernymi fanami. 


Poza ogromną ilością atrakcji, które organizatorzy przygotowali, Goście mogli zapoznać się również z szeroką ofertą sklepów, jakie proponuje im Pasaż Tesco: od ubrań i akcesoriów po artykuły spożywcze z całego świata. Program wydarzenia na pewno stał się zdecydowanie bardziej hot poprzez obecność czołowych gwiazd Małgorzaty Rozenek-Majdan, Natalii Siwiec i Doroty Gardias, a także ambasadora całej kampanii Mateusza Gesslera. 

Materiał powstał z udziałem marki Pasaż Tesco.

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00