Katarzyna Glinka pochwaliła się zgrabną figurą zaledwie kilka tygodni po porodzie! Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" pokazała zdjęcie na którym pozuje w bardzo krótkich szortach i białej koszulce. Letnia stylizacja podkreśliła wysportowaną sylwetkę świeżo upieczonej mamy. Aż trudno uwierzyć, że dopiero co urodziła drugiego syna! Spójrzcie tylko na najnowszą fotkę Katarzyny Glinki!

Reklama

Katarzyna Glinka zachwyca swoją figurą

Na początku maja Katarzyna Glinka po raz drugi została mamą- na świecie pojawił się wówczas jej syn, Leo. Od tamtej chwili gwiazda serialu "Barwy szczęścia" chętnie publikuje w sieci zdjęcia swoich pociech- małego Leo i jej pierwszego syna, 8-letniego Filipa. Nieco ponad dwa tygodnie po narodzinach drugiego dziecka Katarzyna Glinka zdradziła, że zaczyna powoli ćwiczyć. Teraz aktorka pokazała zdjęcie, na którym widać, że zdecywanie wróciła już do formy po ciąży. Internauci są zachwyceni wyglądem aktorki!

- Macierzyństwo...Pani służy ❤️ figura marzenie ❤️
- Ale laska,figura swietna
- Pięknie Pani wygląda, kwitnąco. ????
- Jaka figura ????❤️- komentują fani.

Zobaczcie sami, jak w krótkich spodenkach i białej koszulce prezentuje się Katarzyna Glinka! Gwiazda "Barw szczęścia" zachwyca swoją figurą!

Zobacz także: Katarzyna Glinka pokazała wózek swojego synka. Znamy markę i cenę!

Katarzyna Glinka zachwyciła swoim wyglądem zaledwie kilka tygodni po porodzie.

Zobacz także

Gwiazda "Barw szczęścia" została mamą zaledwie kilka tygodni temu.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama