''Balada'' - to tytuł przeboju tego lata. I wcale nie chodzi tutaj o poruszającą serca piosenkę o miłości, a taneczną i porywającą kompozycję opowiadającą o... seksie w samochodzie. Zapewne większość z was zna ten kawałek, a teraz pora poznać jego wykonawcą - Gusttavo Lima.

Reklama

Na prawdę nazywa się Nivaldo Batista Lima i pochodzi z Brazylii. Urodził się 3 września 1989 roku, jest zodiakalną panną. W swoim kraju osiągnął już bardzo dużo, nagrał sporo przebojów, głównie w klimacie sertaneja, czyli brazylijskiego odpowiednika country. Chociaż pierwszą płytę wydał w 2009 roku to w Europie zadebiutował dopiero teraz.

Dzięki singlowi "Balada" trafił na szczyty list przebojów w Turcji, Polsce, Francji, Hiszpanii i Niemczech. Teraz podbija kolejne europejskie rynki muzyczne. Niwątpliwie na bazie popularności swojego rodaka Michela Telo, który wylansował już w Europie piosenkę "Ai Se Tu Puego"

"Balada Boa (Tchê Tcherere Tchê Tchê)", bo taki jest pełny tytuł, opowiada historię na zasadzie "będę brał cię w aucie", a charakterystyczny refren nie ma żadnego tłumaczenia, chyba że "bara bara".

Teledysk do piosenki został zarejestrowany podczas jesiennej trasy koncertowej Gusttavo Limy, na której pojawiło się aż 60 tysięcy osób.

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama