Nie żyje Gustaw Lutkiewicz
East News
Newsy

Nie żyje Gustaw Lutkiewicz. Niezapomniany Pan Zygmunt Karabasz ze "Złotopolskich" miał 93 lata

Nie żyje Gustaw Lutkiewicz. Niezapomniany Pan Zygmunt Karabasz ze "Złotopolskich" miał 93 lata

Nie żyje Gustaw Lutkiewicz. Słynny aktor, znany m.in. ze "Złotopolskich", występował w najlepszych polskich filmach i serialach, miał 93 lata. Smutne informacje o śmierci Gustawa Lutkiewicza przekazała jego córka, Katarzyna. Na Facebooku pojawił się krótki wpis i czarno-białe zdjęcie aktora.

Żegnaj Tato...- napisała Katarzyna Lutkiewicz. 

Gustaw Lutkiewicz od kilku lat nie występował w filmach i serialach. Widzowie doskonale pamiętają jednak jego słynne role w takich hitach jak "Dom" czy "Alternatywy 4". Fani pokochali go za rolę sklepikarza "pana Karabasza" w serialu "Złotopolscy".

 

Najbliższym Gustawa Lutkiewicza składamy kondolencje.

 

Zobacz także: Danuta Szaflarska nie żyje. Wybitna aktorka miała 102 lata

 

O śmierci aktora poinformowała jego córka, Katarzyna:

Aktor zagrał m.in. w serialu "Złotopolscy".

Nie żyje Gustaw Lutkiewicz
ONS

Gustaw Lutkiewicz miał 93 lata.

Nie żyje Gustaw Lutkiewicz
East News

Julia Wieniawa o relacjach z Nikodemem Rozbickim po rozstaniu. Szybko ucięła temat

Ksiądz Kazimierz Orzechowski nie żyje
East News
Newsy
Ksiądz Kazimierz Orzechowski nie żyje. Był znany z roli w serialu "Złotopolscy"
Ksiądz Kazimierz Orzechowski nie żyje. Był znany z roli w serialu "Złotopolscy"

Nie żyje ksiądz Kazimierz Orzechowski, który był doskonale znany z roli w serialu „Złotopolscy”. Aktor i duchowny występował w wielu polskich produkcjach, ale to hitowy serial TVP2 przyniósł mu największą sławę. O śmierci księdza poinformował Związek Artystów Scen Polskich. Ks. Kazimierz Orzechowski miał 90 lat. Szanowni Państwo, z wielkim smutkiem, zawiadamiamy, że dziś rano, w Domu Artystów Weteranów, zmarł Ksiądz Kazimierz Orzechowski. Duchowny, aktor oraz wieloletni rezydent naszego Domu w Skolimowie - czytamy na profilu ZASP. Kim był Kazimierz Orzechowski? Kazimierz Orzechowski urodził się 3 marca 1929 roku w Gdańsku. Zanim został księdzem studiował aktorstwo w Łodzi. Mając prawie 40 lat został księdzem, ale nie zrezygnował ze swojej pasji do kina. Zagrał w wielu polskich filmach m.in. „Pannach z Wilka” czy„ Człowieku z żelaza”. Największą popularność przyniosły mu role w serialach, szczególnie hitowej produkcji TVP2 - „Złotopolscy”. Od listopada 2009 roku przebywał w  Domu Aktora w Skolimowie.   Ksiądz Kazimierz Orzechowski miał 90 lat.    

Jerzy Łapińskie nie żyje. Miał 79 lat
East News
Seriale
Jerzy Łapiński nie żyje. Wybitny aktor, znany m.in. z "Ojca Mateusza" i "Złotopolskich", miał 80 lat
Jerzy Łapiński nie żyje. Zmarł aktor Jerzy Łapiński. Na co zmarł Jerzy Łapiński?

Nie żyje Jerzy Łapiński, wybitny aktor serialowy i filmowy. O śmierci poinformowała córka aktora na swoim Facebooku. Jerzy Łapiński miał 80 lat. Zagrał w kilkudziesięciu kultowych produkcjach. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. Nie żyje Jerzy Łapiński Jerzy Łapiński pochodził z aktorskiej rodziny. Aktorstwem zajmowali się dziadek aktora - Stanisław Łapiński oraz jego mama, Krystyna Łapińska. W 1963 roku ukończył PWSTiF w Łodzi. Jerzy Łapiński pojawił się w takich serialach jak: "Miodowe Lata", "Ojciec Mateusz", "13 posterunek", "Rodzina zastępcza", "Złotopolscy", "Plebania" czy "Prawo Agaty", a także filmach: "Amok", "Złoto dezerterów" oraz "Chopin. Pragnienie miłości". 2 listopada skończyłby 80 lat. Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. W serialu "Ojciec Mateusz" Jerzy Łapiński wcielał się w rolę Witolda. W 2014 zagrał również w sitcomie "Słodkie życie"  

Grażyna i Marian Kociniakowie
EastNews
Newsy
Żona Mariana Kociniaka zmarła w lutym, on miesiąc później "Ile ja przykrości narobiłem tej mojej Grażynce..."
Tak niedawno pożegnał ukochaną...

Odszedł Marian Kociniak - wybitny aktor filmowy i teatralny. Zaledwie miesiąc temu odeszła żona Mariana Kociniaka, Grażyna Kociniak - montażystka filmów fabularnych i dokumentalnych. Aktor już po śmierci swojej żony wyznał, że jego życie straciło sens. Sam był już schorowany. Dwa lata temu przeszedł operację jelita grubego, po której miał problemy z poruszaniem się i praktycznie nie opuszczał domu. Odejście ukochanej żony na początku lutego 2016 roku pogorszyła jego samopoczucie. Tyle, ile ja przykrości narobiłem tej mojej Grażynce... Że też ona ze mną tyle wytrzymała! Będzie niedługo 50 lat.(...) Zbliża się mój schyłek. Zrobiłem też rachunek sumienia - zdradził jakiś czasu temu w wywiadzie dla "Super Expressu". Marian i Grażyna Kociniakowie mieli dwoje dzieci i czworo wnucząt.   Przypomnijmy losy życia rodziny Kociniaków. Marian Kociniak Marian Kociniak urodził się w 11.01.1936 roku w Warszawie. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Od 1956 roku przez długie lata był aktorem Teatru Ateneum. Współpracował także z Teatrem na Woli. Ma na swoim koncie wiele wybitnych ról teatralnych. Pojawiał się również w spektaklach Teatru Telewizji, m.in. "Łuku Triumfalnym". Marina Kociniak występował również w Kabarecie Starszych Panów. W 1959 zadebiutował na wielkim ekranie rolą w filmie "Pan profesor". Łącznie zagrał w ponad 30 filmach. Największą popularności przyniosła mu jednak rola Franka Dolasa w filmie "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" oraz Margrabiego w serialu "Janosik". Ostatni raz wystąpił na ekranie w filmie "Głęboka woda". Prywatnie mąż montażystki filmowej Grażyny Kociniak. Brat stryjeczny aktora Jana Kociniaka. Odszedł w szpitalu w Warszawie 17.03.2016 roku. Miał 80 lat. Grażyna Kociniak Grażyna Kociniak, żona aktorka Mariana Kociniaka, urodziła się 02.01.1938 roku w...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik