Grzegorz Miecugow i jego syn Krzysztof Miecugow
East News
Newsy

Grzegorz Miecugow zmarł 4 lata temu. Dziś karierę w telewizji robi jego syn

26 sierpnia 2017 roku Polskę obiegła tragiczna wiadomość. W wieku zaledwie 61-lat zmarł słynny dziennikarz, jednak zostawił po sobie godnego zastępcę. Kim jest syn Grzegorza Miecugow?

W czwartek 26 sierpnia obchodzimy czwartą rocznicę śmierci wybitnego dziennikarza, od 1997 roku związanego ze stacją TVN i prowadzącego "Szkło kontaktowe". Niestety, w 2017 roku Grzegorz Miecugow przegrał walkę z chorobą nowotworową, z którą zmagał się od kilku lat. Nikt nie miał jednak wątpliwości, że jego charakterystyczny głos i występy na zawsze pozostaną w pamięci polskich widzów. Choć nie wielu o tym pamięta, Grzegorz Miecugow postarał się również o swoje zastępstwo! Dziś karierę w telewizji robi syn słynnego dziennikarza. Kim jest Krzysztof Miecugow?

To były bardzo trudne pożegnania... Zbigniew Wodecki, Witold Pyrkosz, Grzegorz Miecugow i inne gwiazdy, które zmarły w 2017 roku

4. rocznica śmierci Grzegorza Miecugowa

Grzegorz Miecugow przez lata zamagał się z chorobą - rakiem płuc, na którego ostatecznie zmarł 26 sierpnia 2017 roku. Śmierć dziennikarza odbiła się szerokim echem i wiele osób pogrążyło się w żałobie - prowadzący "Szkło kontaktowe" zdecydowanie mógł pochwalić się licznym gronem fanów i to w każdym wieku. Gwiazdor TVN słynął ze swojej szczerości. Grzegorz Miecugow przyznawał się do uzależnień - papierosów i hazardu, który nierzadko szedł w parze z alkoholem. Na pogrzeb Grzegorza Miecugowa, który miał miejsce 1 września 2017 na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie, przyszły prawdziwe tłumy. Grzegorz Miecugow zostawił po sobie piękne wspomnienia, pogrążonych w żałobie fanów i bliskich, żonę oraz syna, który poszedł w jego ślady. 

Grzegorz Miecugow nie żyje

Zobacz także: Anita Werner ze łzami w oczach wspomina Grzegorza Miecugowa. Zdradziła, jak ją nazywał. Wzruszające!

Kim jest Syn Grzegorza Miecugowa? Krzysztof Miecugow poszedł w ślady taty

Syn Grzegorza Miecugowa, Krzysztof Miecugow pasję do dziennikarstwa zdecydowanie odziedziczył po słynnym tacie! Mężczyzna ma 37 lat i - tak jak ojciec - jest związany z TVN24. Co więcej, mogliśmy go zobaczyć nawet w "Szkle kontaktowym"!

Kiedy po śmierci Grzegorza Miecugowa, w noworocznym wydaniu w roli komentatora w "Szkle kontaktowym" wystąpił Krzysztof Miecugow, widzowie natychmiast okrzyknęli go następcą słynnego dziennikarza, a nawet apelowali o to, by mężczyzna na stałe dołączył do ekipy programu! Krzysztof Miecugow w popularnym magazynie satyryczno-publicystycznym pojawił się jeszcze kilka razy, między innymi w styczniu 2020 roku, podczas 2-godzinnego wydania programu z takimi gośćmi jak Mariusz Walter, czy Agata Młynarska. 

Grzegorz Miecugow i jego syn Krzysztof Miecugow
East News

Widzieliście któryś z odcinków "Szkła kontaktowego" z udziałem syna Grzegorza Miecugowa - Krzysztofa Miecugowa? Mężczyzna odziedziczył po tacie prawdziwą smykałkę i dziennikarski talent. W jednym z wywiadów Grzegorz Miecugow przyznał, że jego syn choruje na cukrzycę. Jednak dla Krzysztofa Miecugowa diagnoza nie była żadną przeszkodą, do tego, by spełniał się zarówno prywatnie, jak i zawodowo. 

Grzegorz Miecugow i jego syn Krzysztof Miecugow
East News

Grzegorz Miecugow nie żyje
Newsy
Syn Grzegorza Miecugowa wystąpił w "Szkle kontaktowym"! Widzowie są zachwyceni: "Godny następca"
Apelują, by dołączył do redakcji!

  Krzysztof Miecugow dołączył do ekipy "Szkła kontaktowego" ? Syn uwielbianego przez widzów Grzegorza Miecugowa wystąpił w roli komentatora w noworocznym wydaniu programu w TVN24 i już od pierwszej chwili na antenie podbił serca widzów. Na Facebooku pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których internauci zachwycają się występem debiutującego w "Szkle" Krzysztofa Miecugowa. Fani programu nie ukrywają, że syn nieżyjącego Grzegorza Miecugowa jest jego godnym następcą. Pojawiły się również apele, aby Krzysztof Miecugow dołączył do ekipy programu na stałe.   Krzysztof Miecugow w Szkle kontaktowym Po zakończeniu "Szkła kontaktowego" na Facebooku pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. Internauci porównywali Krzysztofa do Grzegorza Miecugowa. Fani programu apelują, żeby syn słynnego dziennikarza pojawiał się na antenie częściej. Godny następca.   Jaki Ojciec taki Syn. Super i może tak na stałe Pan zostanie? Jedyny, Który może dorównać Ojcu... Niedaleko pada jabłko pd jabloni. Gratuluje i pozdrawiam Panie Krzysztofie.   Pan Krzysztof ma bardzo dużo ze swego Ojca -elokwencja, erudycja, poczucie humoru i uśmiech. To był świetny pomysł Panie Tomaszu - zaproszenie Pana Krzysztofa!   - pisali internauci.  Widzieliście odcinek "Szkła kontaktowego" z udziałem syna Grzegorza Miecugowa?    Zobacz także:  Wzruszające pożegnanie Grzegorza Miecugowa. Syn dziennikarza: Po raz ostatni mówię "Cześć Tatuś..."   Syn Krzysztofa Miecugowa wystąpił w "Szkle kontaktowym".   Fani programu są zachwyceni występem syna Grzegorza Miecugowa.

Krzysztof Miecugow, syn Grzegorza Miecugowa
Facebook
Newsy
Syn Grzegorza Miecugowa - wszystko co wiemy o Krzysztofie. Czy zastąpi ojca w "Szkle kontaktowym"?
Fani na to liczą!

Krzysztof Miecugow ( ur. 1984 r.)  - syn Grzegorza Miecugowa - zadebiutował w "Szkle kontaktowym" w odcinku noworocznym. Kim jest Krzysztof Miecugow i co robi na co dzień? Podobnie jak jego ojciec, Krzysztof pasjonuje się dziennikarstwem. Pracuje w TVN24 BiŚ (wcześniej w CNBC Biznes) i jak widzieliśmy w "Szkle kontaktowym", na wizji radzi sobie naprawdę genialnie! Co jeszcze o nim wiemy?   Zobacz także:  Wzruszające pożegnanie Grzegorza Miecugowa. Syn dziennikarza: Po raz ostatni mówię "Cześć Tatuś..."   Krzysztof Miecugow - co o nim wiemy? Krzysztof Miecugow urodził się w 1984 roku. Krzysztof Miecugow jest chory na cukrzycę. Tata Grzegorz mówił o tym w wywiadzie z Jolantą Pieńkowską pięć lat temu.   Pamiętam jak Joanna powiedziała, że u Krzyśka wykryto cukrzycę i to był prawdziwy cios. A Krzysiek wam obojgu pokazał, że daje radę i myślałam, że taka siła pomaga - powiedziała Pieńkowska w wywiadzie z Miecugowem. Nauczył się z tym żyć  - odpowiedział Grzegorz Miecugow.   Zobacz też:  Był mistrzem scrabble, kochał swojego psa, kibicował Cracovii - Olejnik, Wernier, Durczok żegnają i wspominają Grzegorza Miecugowa   Krzysztof Miecugow nauczył się żyć z chorobą i jest ona dla niego już jego stałą częścią życia. Mimo przeciwności losu, Krzysztof realizuje się na polu prywatnym, jak i zawodowym. Myślicie, że w przyszłości zastąpi ojca i zagości na stałe w "Szkle kontaktowym"?   Więcej:  NIE ŻYJE Grzegorz Miecugow! Co mówili o nim jego syn i żona? "Tata ma poczucie humoru, ale ja mam chyba..."   Więcej:  Grzegorz Miecugow nie żyje. Tak mówił o swojej chorobie: "Poczułem, że moje dni są policzone. Nie byłem gotowy..."   Krzysztof Miecugow - syn Grzegorza Miecugowa - tak teraz wygląda.   Myślicie, że zastąpi swojego ojca?

Krzysztof Miecugow, syn Grzegorza Miecugowa
Facebook
Newsy
Krzysztof Miecugow zostanie na stałe w "Szkle kontaktowym"!
Krzysztof Miecugow zostanie na stałe w "Szkle kontaktowym"!

Krzysztof Miecugow będzie nowym prowadzącym "Szkła kontaktowego"? Od debiutu syna Grzegorza Miecugowa w popularnym programie stacji TVN24 minęło już kilka tygodni. Syn zmarłego dziennikarza wziął udział w noworocznym wydaniu "Szkła" i wywołał wielkie emocje wśród widzów i internautów. Fani programu byli zachwyceni jego występem i apelowali, aby częściej pojawiał się na antenie. Teraz wygląda na to, że władze stacji rzeczywiście nie wykluczają, że syn Grzegorza Miecugowa zostanie nowym prowadzącym!    Zobacz także:  Wzruszające pożegnanie Grzegorza Miecugowa. Syn dziennikarza: Po raz ostatni mówię "Cześć Tatuś..."   Syn Grzegorza Miecugowa nowym prowadzącym "Szkła kontaktowego"? Według nieoficjalnych informacji portalu wirtualnemedia.pl władze TVN24 rozważają dołączenie Krzysztofa Miecugowa do grona stałych prowadzących "Szkło kontaktowe"! Teraz kierownictwo będzie analizować gościnne występy młodego dziennikarza. Niewykluczone więc, że już wkrótce syn Grzegorza Miecugowa znów pojawi się na antenie!    Chcielibyście, żeby Krzysztof Miecugow został prowadzącym "Szkło kontaktowe"?   Zobacz także:  „Boże, szkoda, że go już nie ma’’. Jak bliscy współpracownicy wspominają Grzegorza Miecugowa?   Krzysztof Miecugow dołączy do grona prowadzących "Szkło kontaktowe"?   Chcielibyście, żeby syn Grzegorza Miecugowa częściej pojawiał się na antenie? 

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak