Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
madonna-baczynska.jpg
East News
Newsy

Gosia Baczyńska będzie ubierać Madonnę? Gwiazda ma już jej ubrania!

Wydarzenie w świecie polskiej mody!
Gosia Baczyńska to niekwestionowana artystka w świecie mody. Nie idzie na kompromisy, robi kameralne pokazy i od dwóch lat podbija Paryż na Tygodniach Mody. Efekt? Dzięki temu jej ubrania trafiły między innymi do Madonny!

Czytaj także: Gwiazdy na paryskim pokazie Baczyńskiej.

Po moim ostatnim pokazie była jedna szybka akcja – pojawił się stylista Madonny i z miejsca zamówił trzy outfity (zestawy ubrań). Fajnie, że je wziął, ale jeszcze muszę mieć to szczęście, że dana rzecz trafi na odpowiedni grunt, na przykład wpisze się w klimat teledysku” – powiedziała w wywiadzie dla „Pani” Gosia Baczyńska.

Nic tylko czekać, jak Madonna pojawi się w rzeczach Baczyńskiej. To byłoby na pewno wydarzenie!Zobacz na Polki.pl: Gosia Baczyńska - Jak walczy o pieniądze i oswaja samotność.
 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gosia Baczyńska podbiła Paryż
ONS
Newsy
Paryż pokochał Gosię Baczyńską
Wielki sukces polskiej projektantki na Paris Fashion Week

Paryż pokochał Gosię Baczyńską ! 2 października, jako pierwsza Polka w historii, Gosia Baczyńska zaprezentowała swoją kolekcję na Paris Fashion Week, największym dorocznym świecie mody. Projektantka oraz jej prace zostały nagrodzone owacjami na stojąco przez międzynarodową publiczność Podczas pokazu odbyła się premierowa prezentacja chusty z linii Gosia Baczyñska dla T-Mobile Fashion, stanowiąca integralną część kolekcji projektantki. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć przedstawicieli T-Mobile Fashion, którzy zaraz po pokazie rozmawiali z Projektantką jak również poprosili gości pokazu o podzielenie się emocjami i pierwszymi wrażeniami po wydarzeniu . Zobacz relację z wydarzenia i dowiedz się, co po pokazie powiedziała Gosia Baczyńska, a także jej współpracownicy i zagraniczni goście. Gwiazdy na pokazie Gosi Baczyńskiej i T-Mobile w Paryżu:

Gosia Baczyńska podbiła Paryż
ONS
Newsy
Baczyńska rzuciła Paryż na kolana. Jej kolekcję będą pokazywane co roku
Francja zachwycona polską projektantką

2 października Gosia Baczyńska zadebiutowała podczas Tygodnia Mody w Paryżu . Polska projektantka swoim pokazem zamknęła jedną z najbardziej prestiżowych modowych imprez na świecie. Jest to również największy sukces w historii naszej rodzimej branży modowej. Na paryskim wybiegu Gosia pokazała swoją ostatnią kolekcję na wiosnę/lato 2014 "I Feel Love" , która swoją premierę miała na początku lata podczas wielkiego pokazu w Warszawie. Polska projektantka po pokazie we Francji zebrała owacje na stojąco, a recenzje jej projektów pojawiły się w wielu modowych serwisach internetowych na całym świecie . - To wielkie wydarzenie, a tym samym wielki stres i wielka odpowiedzialność. Potrzebuję trochę czasu, żeby ochłonąć. Jeszcze to do mnie nie dotarło. Dopiero, gdy opadną emocje, zrozumiem, jak wielkim osiągnięciem w mojej karierze jest ten pokaz - przytacza słowa Baczyńskiej po pokazie serwis TVN24.pl Baczyńska w Paryżu odniosła prawdziwy sukces. Polska projektantka została bowiem wpisana na stałe do oficjalnego programu Fédération Française du Prêt-à-Porter i od tej chwili jej projekty mogą pokazywać się regularnie podczas kolejnych edycji tygodnia mody . Jak podaje TVN24.pl Gosia w marcu przyszłego roku pojawi się w stolicy Francji z kolekcją inspirowaną polskością. Gratulujemy ;) Zobacz: Baczyńska żali się na gwiazdy: Wszystko wypożyczają Tak wygląda apartament zaprojektowany przez Gosię Baczyńską:

Księżna Kate w sukience od Gosi Baczyńskiej
Newsy
Baczyńska miała okazję porozmawiać z Kate! Stało się coś, czego wszyscy obawiają się w takich sytuacjach!
Baczyńska miała okazję porozmawiać z Kate! Stało się coś, czego wszyscy obawiają się w takich sytuacjach!

Księżna Kate podczas garden party w Łazienkach Królewskich w Warszawie miała na sobie sukienkę Gosia Baczyńskiej! Żona księcia Williama prezentowała się świetnie . O jej kreacji mówi cały świat! Projektantka miała okazję spotkać się z Kate podczas balu. O czym rozmawiały?   Zobacz:  Książę William wygłosił przemówienie w Łazienkach! I mówił po polsku! Musicie tego posłuchać ;)   Gosia Baczyńska ubrała księżną Kate, ale rozmowy nie pamięta! Jakiś miesiąc temu do Gosi Baczyńskiej zgłosili się sekretarze Duke&Duchess of Cambridge z prośbą o lookbook. Projektantka wybrała dla niej model ze specjalnej kolekcji "Back to the future". Gosia prawie do końca nie wiedziała, że Kate nałoży jej projekt. Była więc bardzo zaskoczona i szczęśliwa! Podczas rozmowy z Middleton nie umiała ukryć nerwów i wzruszenia. Dlatego też nie pamięta, co księżna do niej powiedziała! Udało się, ale byłam tak spięta, że nie pamiętam kiedy byłam tak spięta, chyba ostatni raz podczas obrony pracy magisterskiej.  Naprawdę nie pamiętam, naprawdę był to stres. Ja powiedziałam, że jestem wzruszona, że jestem szczęśliwa. - mówiła szczęśliwa Baczyńska.    Zobacz także:  Księżna Kate w trzeciej ciąży?! Podczas wizyty w Polsce zwróciła się do Williama: "Będziemy musieli..." Książę George zawsze nosi krótkie spodnie, nawet zimą! Dlaczego? Wyjaśniamy! Wpadka Andrzeja Dudy na balu z Kate i Williamem? W trakcie toastu chciał do nich podejść, ale...   Księżna Kate w sukni od Gosi Baczyńskiej.    Prezentowała się pięknie!   Jej sukienkę zaprojektowała Gosia Baczyńska!  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner