Edyta Górniak w okularach przeciwsłonecznych

Edyta Górniak wyprowadziła się pod Kraków. Wiemy, czyją jest sąsiadką!

Edyta Górniak w okularach przeciwsłonecznych

Edyta Górniak przeprowadziła się pod Kraków! Diwa wynajęła piękną willę na nowoczesnym osiedlu. Jak się dowiedzieliśmy, Edyta Górniak zamieszka z synem Allanem we wsi Mogilany i została sąsiadką Grzegorza Turnaua i... Magdy Steczkowskiej!

 

Na razie Edyta Górniak dopiero wprowadza się do nowego domu. Przewozi swoje rzeczy, kupuje dodatki i walczy z paparazzi. Kiedy okazało się, gdzie będzie mieszkać Górniak, paparazzi obstawili całe osiedle czekając na pojawienie się gwiazdy. Do tego próbowali zrobić zdjęcia osiedla za pomocą... drona! Doszło nawet do tego, że paparazzi zablokował wokalistce i jej kierowcy drogę swoim samochodem, przez co artystka nie mogła wyjechać ze swoim kierowcą. Interweniowała ochrona osiedla. Wezwano tez policję. Dopiero w eskorcie dwóch radiowozów, Edyta Górniak mogła dojechać na lotnisko i polecieć do Warszawy na próby. Piosenkarka niedługo weźmie udział w polskich preselekcjach do Eurowizji 2016. Artystka chce reprezentować nasz kraj z utworem "Grateful". Zmiana otoczenia z Warszawy na spokojny Kraków miała jej w tym pomóc.

 

Zobacz także: Znamy datę premiery eurowizyjnej piosenki Edyty Górniak "Grateful"!

 

Edyta Górniak zagra w Krakowie walentynkowy koncert. Czy częste wizyty w Krakowie skłoniły ją do przeprowadzki?

Edyta Górniak na Eurowizji 2016

Edyta Górniak chce wystartować w polskich preselekcjach do konkursu Eurowizja 2016. W 1994 roku odniosła wielki sukces na Eurowizji z piosenką "To nie ja".

Edyta Górniak na Eurowizji w białej sukience
YouTube

 

Powstał śmieszny rysunek fanów zachęcający Edytę Górniak do udziału w konkursie Eurowizji

Edyta Górniak Eurowizja
Instagram

Więcej na temat Edyta Górniak domy gwiazd
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04