Mogłoby się wydawać, że życie topowych piłkarzy i ich rodzin jest usłane różami - zarabiają ogromne sumy, grają w najbardziej prestiżowych drużynach i mogą pozwolić sobie na naprawdę luksusowe życie. W rzeczywistości jest jednak inaczej: okazuje się, że nawet najlepsi zawodnicy doświadczają codziennych trudności i borykają się z problemami. Wie o tym Georgina Rodriquez - partnerka Cristiano Ronaldo, która w szokującym wyznaniu opowiedziała o tym, że synowie jej i piłkarza doświadczają przemocy ze strony równieśników.

Reklama

Żona Cristiano Ronaldo szokuje wyznaniem: "Nasze dzieci są bite"

2022 rok nie należał do łatwych dla Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriquez. W kwietniu para powitała na świecie córeczkę, Bellę Esmeraldę, ale straciła też jej brata bliźniaka, który zmarł w szpitalu niedługo po narodzinach. Georgina Rodriquez nie kryła, że był to najbardziej bolesny rok w jej życiu i strata dziecka bardzo się na niej odbiła. Okazuje się, że to nie koniec problemów w rodzinie portugalskiego piłkarza - teraz Georgina Rodriquez zaskoczyła wyznaniem o tym, że dzieci Cristiano Ronaldo są bite i poniżane w szkole.

W programie rozrywkowym "El Hormiguero" z ust Georginy Rodriguez padły zaskakujące słowa. Influencerka przyznała, że dzieci jej i Cristiano Ronaldo są ofiarami przemocy rówieśniczej w szkole. Jako przyczynę tej sytuacji podała popularność ich ojca.

- Są regularnie bite w szkole i nigdy nie stawiają oporu. Wiem, ponieważ często wracają do domu z płaczem - wyznała Georgina Rodriguez.

OSCAR DEL POZO/AFP/East News

Zobacz także: Anna Lewandowska pokazała twarze córek: "Wygłupy przed snem"

Georgina Rodriquez i Crisitano Ronaldo wychowują wspólnie piątkę dzieci: Cristiano Juniora, Evę, Mateo, Alanę i najmłodszą Esmeraldę. Influencerka przyznała, że uczy ich szacunku, stosując metodę surowego wychowania.

Zobacz także

- Wyjaśniam im, że nigdy nie należy zostawiać jedzenia, a jeśli zostawią część obiadu, uznają to za popołudniową przekąskę lub kolację - zdradziła partnerka Cristiano Ronaldo w "El Horminguero".

Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Abaca/East News

Ukochana portugalskiego piłkarza wyjaśniła też, co robi, gdy jej dzieci grymaszą przy jedzeniu. Zaskakująca metoda wychowawcza?

- Jeśli to nie wystarczy, pokazuję im filmy z głodującymi dziećmi i tłumacze im, że jeśli będą się upierać, by nie jeść tego, co zostało im przygotowane, to z nimi może stać się to samo - dodała influencerka.

Instagram

Co sądzicie o metodach wychowawczych Georginy Rodriguez? Mamy nadzieję, że sytuacja związana z przemocą w szkole wobec potomków Cristiano Ronaldo wkrótce ulegnie zmianie. Ostatnio Georgina Rodriguez opowiedziała o relacji z Anną Lewandowską. Myślicie, że obie panie mają szansę się zaprzyjaźnić i wymienić doświadczeniami?

Reklama

Zobacz także: Marina pokazała pralnię wielkości kawalerki. To prawdziwy luksus

Reklama
Reklama
Reklama