George Clooney broni Meghan Markle Meghan Markle - list do ojca Amal i George Clooney na ślubie Meghan i Harry'ego Meghan Markle, książę Harry, beta
George Clooney broni Meghan Markle
ONS/East News
1/4
George Clooney broni Meghan Markle
ONS/East News

George Clooney w bardzo mocnych słowach skomentował medialne plotki dotyczące Meghan Markle! Od chwili, kiedy Meghan została żoną księcia Harry'ego, świat oszalał na jej punkcie. Zwłaszcza teraz, gdy spodziewa się dziecka, wszyscy śledzą i komentują każdy ruch księżnej Sussex. Niestety, jak już wiemy,  Meghan Markle co chwile musi mierzyć się również z bolesnymi atakami ze strony swoich bliskich. Ostatnio okazało się, że ojciec Meghan przekazał mediom treść listu, który kilka miesięcy temu otrzymał od swojej córki.

Tatusiu, piszę do ciebie z ciężkim sercem, nie rozumiejąc dlaczego zdecydowałeś się iść tą drogą i udawać, że nie widzisz bólu, który powodujesz. Twoje zachowanie złamało moje serce na milion kawałków - nie tylko dlatego, że wywołałeś taki niepotrzebny ból, ale dlatego, że nie chcesz powiedzieć prawdy i zachowujesz się jak zwykła marionetka. Nigdy tego nie zrozumiem- czytamy w liście. 

Zamieszanie wokół Meghan wciąż rośnie, a to z pewnością mocno wpływa na samopoczucie Meghan Markle, która jest już w 7. miesiącu ciąży. Teraz w jej obronie stanął jej przyjaciel, George Clooney! Zobaczcie, co powiedział podczas jednej z imprez w Los Angeles.

Zobacz także: Beckhamowie, George Clooney, Oprah Winfrey i wiele innych gwiazd na ślubie Meghan i Harry'ego!

2/4
Meghan Markle - list do ojca
Instagram

Jak donosi magazyn "Hello!" George Clooney nie potrafił ukryć złości, kiedy podczas jednej z imprez w Los Angeles został zapytany, czy zostanie ojcem chrzestnym dziecka Meghan i Harry'ego. Hollywoodzki przystojniak, który przyjaźni się z książęcą parą stanął w obronie Meghan i powiedział wprost, że księżna jest ofiarą nagonki. 

Chcę powiedzieć, że media ścigają Meghan wszędzie. Ona jest oczerniana, a przecież jest kobietą w siódmym miesiącu ciąży. Traktują ją tak samo, jak kiedyś Dianę, więc historia znowu się powtarza- ocenił George Clooney. 

Zobaczcie, co powiedział o liście, który do swojego ojca napisała Meghan i który został opublikowany przez media. 

Zobacz także: "Płakała, gdy dotarła do niej ta wiadomość" Siostra zadała Meghan Markle cios w samo serce! To okrutne...

3/4
Amal i George Clooney na ślubie Meghan i Harry'ego

George Clooney skomentował sytuację, kiedy do mediów wyciekła treść listu, w którym Meghan prosiła swojego ojca, aby przestał kontaktować się z prasą. 

Nawet nie wiecie, jak frustrujące jest to obserwować. Do mediów wyciekł list od córki do ojca, a wy go wszędzie publikujecie. Meghan jest niesprawiedliwie traktowana. To nieodpowiedzialne zachowanie. Jestem tym bardzo zdziwiony- mówił George Clooney. 

4/4
Meghan Markle, książę Harry, beta
ONS

Zgadzacie się z opinią aktora? 

Więcej na temat George Clooney Meghan Markle