Viki Gabor śpiewa
East News

Wiemy, jak będzie wyglądać scena podczas Eurowizji Junior 2019! Zobaczcie zdjęcia!

Viki Gabor śpiewa
East News

Już 24 listopada odbędzie się 17. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2019. Dzięki temu, że poprzednią edycję konkursu wygrała Polka Roksana Węgiel, tegoroczne show odbędzie się w naszym kraju. Organizatorami Eurowizji Junior 2019 są Telewizja Polska i Europejska Unia Nadawców. Już wiadomo, gdzie dokładnie odbędą się koncerty w ramach Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2019 i jak będzie wyglądała scena. Mamy zdjęcia projektów!

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w Polsce

Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2019 odbędzie się w Arenie Gliwice. Już teraz trwają wielkie przygotowania do tego wydarzenia. Jak się okazuje, powstały nawet projekty scenografii wykonane przez Giorgosa Stylianou-Matsisa, który już wiele razy współpracował z Telewizją Polską przy różnych przedsięwzięciach scenicznych.

Giorgos Stylianou-Matsis od 20 lat projektuje i realizuje scenografie na potrzeby imprez, festiwali oraz koncertów w Polsce. Był m.in. reżyserem Igrzysk Olimpiady Specjalnej na stadionie warszawskiej Legii w 2010 roku, a także współtwórcą koncepcji scenariuszowej ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej w 2015 roku. Teraz z kolei przygotowuje niezwykłą scenę na czas Eurowizji Junior 2019.

Wyjątkowa dekoracja sceny opiera się na jednym, przyciągającym oko elemencie: kolorowej wstążce ze świateł LED. Dzięki temu detalowi scenografia jest pełna przestrzeni, światła i prostoty. Wszystkie elementy aranżacji mają miękkie, krągłe kształty i nawiązują do natury – powietrza i wiatru - powiedział projektant. 

Przypomnijmy, że właśnie na tej scenie wystąpi m.in. Viki Gabor, która będzie reprezentować Polskę i powalczy z innymi uczestnikami o zwycięstwo! Czy będzie miała tyle szczęścia co Roksana Węgiel? Trzymamy za nią kciuki!

Viki Gabor będzie nas reprezentować w tym roku

Viki Gabor na scenie
East News

Tak będzie wyglądać scena podczas Eurowizji Junior

projekt sceny na Eurowizję Junior 2019
Mat. prasowe

To projekt sceny na czas Eurowizji Junior 2019

scena na Eurowizję Junior 2019
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Eurowizja
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04