Andrzej Duda w niebieskim płaszczu

Puste krzesło obok Andrzeja Dudy na Wawelu wywołało dużo emocji. Gdzie była Agata Duda?

Andrzej Duda w niebieskim płaszczu

Puste krzesło obok Andrzeja Dudy na uroczystościach z okazji rocznicy katastrofy smoleńskiej na Wawelu wywołało wiele emocji! Prezydent pojawił się niestety bez Agaty Dudy, ale przyczyny nie są znane. Miejsce w krypcie ewidentnie zostało dla niej przygotowane i najwyraźniej miała się pojawić. Najprawdopodobniej w ostatniej chwili zmieniła zdanie, a puste krzesło pozostało. U boku prezydenta pojawiła się Marta Kaczyńska. A w sieci zawrzało. Cała sytuacja potwierdza tylko ostatnie doniesienia o kryzysie w małżeństwie pary prezydenckiej. Dodatkowo wiele emocji dzieje się wokół ustawy antyaborcyjnej i wokół tego, że Agata Duda nie zabiera głosu w tej sprawie, który miałby poprzeć protestujące kobiety. Pierwsza dama wyłączyła się z polityki i od pewnego czasu w ogóle nie pokazuje się u boku swego męża, Andrzeja Dudy, nie bierze też udziału w życiu publicznym i nie wypowiada się w kwestiach, w których mogłaby zabrać głos. 10 kwietnia prezydent niemal wszędzie pojawiał się sam, co wzbudziło dużą sensację. Jak się jednak okazuje Agata Duda wzięła udział w uroczystościach, ale pojawiła się tylko na mszy. Andrzej Duda zamieścił wspólne zdjęcie na swoim profilu na Facebooku, na którym widać, że siedzą obok siebie w katedrze. 

Fani serialu "House of Cards" z pewnością dostrzegą pewne podobieństwa. Kiedy w życiu serialowego małżeństwa - Franka Underwooda i Claire Underwood przestało się układać i coraz częściej nie zgadzali się ze sobą w sprawach politycznych, pierwsza dama zaczęła działać na własną rękę. Claire, grana przez Robin Wright, chcąc zrobić swojemu mężowi, prezydentowi USA, na złość przestała przychodzić z nim na ważne publiczne wydarzenia i wypowiadać się w kwestiach, w których normalnie zabrałaby głos.

Czy w małżeństwie Agaty i Andrzeja Dudów także doszło do rozłamu? Czy może poróżniły ich poglądy polityczne? Nawet medioznawcy uważają, że w życiu tej pary dzieje się coś niedobrego. A Wy jak myślicie?

 

Zobacz: Andrzej Duda broni Agaty Dudy! Dlaczego pierwsza dama nie komentuje ustawy antyaborcyjnej?​

 

Puste krzesło obok Andrzeja Dudy wywołało burzę w sieci

Andrzej Duda na Wawelu podczas uroczystości z okazji katastrofy smoleńskiej

Marta Kaczyńska w czarnej stylizacji

Prezydentowi towarzyszyła Marta Kaczyńska

Andrzej Duda w granatowym płaszczu

Więcej na temat Andrzej Duda Agata Duda
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17