Ewa Stoch na Galach Mistrzów Sportu w poprzednich latach
AKPA/POLSTA
Newsy

Gala Mistrzów Sportu 2022: Ewa Bilan-Stoch zawsze zaskakuje kreacjami! Która najlepsza?

Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu pojawia się, aby odbierać nagrody w imieniu męża, Kamila Stocha. Czy tak też będzie tym razem? Zobaczcie jej kreacje sprzed lat!

Ewa Bilan-Stoch ścianek, medialnych imprez i czerwonych dywanów unika jak ognia. Ale czasami robi wyjątek, oczywiście dla męża, Kamila Stocha, pojawiając się na Gali Mistrzów Sportu. Praktycznie co roku Ewa w imieniu sportowca odbiera statuetki za jego osiągnięcia, a na każdym balu prezentuje się po prostu zjawiskowo. Pamiętacie jej najgłośniejsze stylizacje? 

Suknie ślubne żon polskich skoczków! Ewa Bilan-Stoch jak zwykle stylowo, a Iza Małysz? Zobaczcie sami!

Ewa Bilan-Stoch zachwyca na Gali Mistrzów Sportu

Tak Ewa i Kamil Stochowie prezentowali się na galach w 2012 roku (po prawej) i w 2015 roku (po lewej). Już wtedy Kamil odnosił ogromne sukcesy, które były dostrzegane przez fanów głosujących na ulubionych sportowców w Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Do tej pory skoczek triumfował już dwa razy, dwukrotnie zajął 2. miejsca, a raz uplasował się na trzecim. Sportowiec zawsze podkreśla, że za jego sukcesami stoi również ukochana żona, Ewa (w tym roku będą świętować 12. rocznicę ślubu), która podczas jednej z gal nazwał aniołem:

Chciałbym podziękować pewnemu aniołowi, którego Bóg zesłał na… temu aniołowi, który dziś państwa olśniewa swoim blaskiem. Dziękuję, Ewuniu

Ewa Stoch i Kamil Stoch na Gali Mistrzów Sportu
AKPA

W 2018 roku Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu pojawiła się już sama (Kamil był wówczas na zawodach), a o jej góralskiej stylizacji mówiła cała Polska! Stoch zachwyciła skromnością i naturalnością. Wszyscy zaczęli się wtedy zastanawiać, czy Ewa zacznie częściej brylować na imprezach i zrobi karierę w stylu Anny Lewandowskiej. Szybko okazało się, że żona Kamila nie ma takiego zamiaru. 

Ewa Stoch na Gali Mistrzów w 2018 roku Sportu
AKPA

Czym zajmuje się Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila?

Choć nie ma jej w show-biznesie, Ewa to jedna z najbardziej zapracowanych żon sportowców. Jest przede wszystkim fotografką, menadżerem sportowym (zajmuje się m.in. działalnością biznesową męża), założyła również klub sportowy, prowadzi agencję marketingową, projektuje również ubrania w firmie modowej, którą stworzyli z Kamilem. Wychodzi na to, że ostatnie, na co miałaby czas, to brylowanie na czerwonych dywanach.

Zobacz także: Co robi Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha? Jest świetnym fotografem, ale nie tylko... ZDJĘCIA

Tu Ewa na gali w 2019 roku! 

Ewa Stoch na Gali Mistrzów w 2019 roku Sportu
AKPA

Rok temu na Gali Mistrzów Sportu cała Polska mówiła o jej kreacji stylizowanej na księżniczkę Disneya! Jaka sama potem zdradziła, do nałożenia takiej sukienki zainspirował ją mąż:

Pojawiła się mała inspiracja, ponieważ zawsze mówi mi, że jestem jego Elzą z "Krainy lodu". Powiedziałam mu: to zobaczysz swoją Elzę - wyjaśniała Bilan-Stoch w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Jak będzie w tym roku? Nie możemy się doczekać. Gala już 8 stycznia, a transmisja o 20. w Polsacie!

 

Ewa Bilan-Stoch w koronie na Gali Mistrzów Sportu
newspix.pl
Newsy
Ewa Bilan-Stoch zdradziła, kto jest autorem pomysłu na jej stylizację z Gali Mistrzów Sportu. Inspirowała się Elzą z "Krainy lodu"!
Ewa Bilan-Stoch zdradziła, kto jest autorem pomysłu na jej stylizację z Gali Mistrzów Sportu. Inspirowała się Elzą z "Krainy lodu"!

Ewa Bilan-Stoch pojawiła się na gali z okazji 86. plebiscytu "Przeglądu Sportowego" i telewizji Polsat. Żona Kamila Stocha odebrała nagrodę w imieniu swojego męża oraz w imieniu Dawida Kubackiego, którego jest menadżerką. Na czerwonym dywanie zachwyciła oryginalną  stylizacją, która wywołała mnóstwo kontrowersji. Na Gali Mistrzów Sportu fotografka wyglądała niemal jak księżniczka z bajek Disneya! Ta stylizacja wywołała mnóstwo emocji i w sieci pojawiły się  porównania do Elzy z "Krainy Lodu". Okazuje się, że są one... jak najbardziej słuszne. Wyjaśniła to sama Ewa Bilan-Stoch. Nie uwierzycie, kto ją tak nazywa! Ewa Bilan-Stoch inspirowała się Elzą z "Krainy lodu"! Podczas 86. Plebiscytu Mistrzów Sportu , na którym Robert Lewandowski został Najlepszym Sportowcem Roku,   nagrodę za 3. miejsce dla Kamila Stocha odebrała jego żona. Ewa Bilan-Stoch wzbudziła ogromne zainteresowanie swoją stylizacją, w której prezentowała się niemal jak Elza z "Krainy Lodu". To porównanie jest jak najbardziej trafne, bo żona skoczka zdradziła, że tak właśnie nazywa ją jej mąż. Stąd ta inspiracja, którą zdradziła Ewa Bilan-Stoch w rozmowie z dziennikarką "Przeglądu Sportowego": Mąż troszkę zasugerował. Pojawiła się mała inspiracja, ponieważ zawsze mówi mi, że jestem jego Elzą z "Krainy lodu". Powiedziałam mu: to zobaczysz swoją Elzę - zdradziła Bilan-Stoch w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". Tylko spójrzcie na stylizację żony Kamila Stocha! Trzeba przyznać, że zrobiła mężowi wielką niespodziankę! Zobacz także:   Ewa Bilan-Stoch Żona w błękitnej sukni i diademie na Gali Mistrzów Sportu. Żona Kamila Stocha niczym księżniczka Disneya!...

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch
EastNews
Newsy
Ewa Bilan-Stoch w ogniu krytyki: "Żart dedykowany mężowi"
Żona Kamila Stocha na 86. Galę Mistrzów Sportu zdecydowała się założyć długą suknię w błękitnym kolorze z cekinami. Jej stylizacja nie spodobała się jednej ze stylistek.

Za nami 86. Gali Mistrzów Sportu, na której pojawiła się m.in. Anna Lewandowska w pięknej zielonej sukni z ogromnym dekoltem, Justyna Kowalczyk czy Ewa Bilan-Stoch . Stylizacja tej ostatniej wzbudziła najwięcej emocji, ponieważ piękna żona Kamila Stocha zdecydowała się na długą suknię w błękitnym kolorze z cekinami. Niektórzy stwierdzili, że wygląda niczym księżniczka Dinseya ! Efekt ten potęgowała korona na głowie żony Kamila Stocha. Co więcej, miękkie fale na głowie i naszyjnik z klejnotem jeszcze bardziej sprawiły, że Ewa Bilan-Stoch wyglądała naprawdę bajkowo. Zobacz także:   Anna i Robert Lewandowscy na Gali Mistrzów Sportu. Gwiazda zachwyca w zielonej sukni Dolce & Gabbana!  Stylizacja Ewy Bilan-Stoch z 86. Gali Mistrzów Sportu nie wszystkim przypadła do gustu. Skomentować ją postanowiła stylistka Kamila Domaradzka w dość mocny sposób... W tym przypadku nie ma czego komentować, ponieważ stylizacja Ewy Bilan-Stoch nie jest zagadnieniem dla krytyka mody, a raczej dla terapeuty - taki mocny komentarz pojawił się na InstaStory Domaradzkiej. Domaradzka postanowiła dodać, że stylizacja Bilan-Stoch być może była inspiracją jednej z sukni projektanta Alfreda Angelo z 2015 roku, jednak ostatecznie okazała się... "żartem dedykowanym mężowi".  Zobacz także:  Co robi Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha? Jest świetnym fotografem, ale nie tylko... ZDJĘCIA Stylistka, którą obserwuje na Instagramie ponad 80 tysięcy fanów, zdecydowała się na bardzo mocny komentarz na temat stylizacji Ewy Bilan-Stoch. Czy przesadziła? Czy waszym zdaniem, stylizacja Ewy Bilan-Stoch też była "żartem"? Ewa Bilan-Stoch tak zaprezentowała się na Gali Mistrzów Sportu.      ...

Ewa Bilan-Stoch w koronie na Gali Mistrzów Sportu
newspix.pl
Newsy
Ewa Bilan-Stoch Żona w błękitnej sukni i diademie na Gali Mistrzów Sportu. Żona Kamila Stocha niczym księżniczka Disneya!
Ewa Bilan-Stoch Żona w błękitnej sukni i diademie na Gali Mistrzów Sportu. Żona Kamila Stocha niczym księżniczka Disneya!

Kamil Stoch  pojawił się wśród nominowanych na Sportowca Roku w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" i telewizji Polsat. Skoczek narciarski nie pojawił się na gali osobiście, ponieważ brał udział w kolejnym konkursie w Titisee-Neustadt, w którym zwyciężył. Na gali reprezentowała go żona. Ewa Bilan-Stoch , która wielokrotnie zachwycała już swoimi stylizacjami na czerwonym dywanie, ale podczas tegorocznej Gali Mistrzów Sportu przyćmiła wszystkie gwiazdy, nawet samą... Annę Lewandowską! Tylko spójrzcie na stylizację Ewy Bilan-Stoch. Wygląda niemal jak księżniczka Dinseya... Ewa Bilan-Stoch Żona w błękitnej sukni i koronie na Gali Mistrzów Sportu Ewa Bilan-Stoch dosłownie błyszczała na Gali Mistrzów Sportu! Fotografka i żona najlepszego polskiego skoczka postawiła na długą suknię w błękitnym kolorze z cekinami, srebrne szpilki i błyszczącą kopertówkę. Jednak największą uwagę zwraca bogato zdobiona korona na głowie żony Kamila Stocha. Co więcej piękne, miękkie fale i naszyjnik z klejnotem sprawiają, że Ewa Bilan-Stoch wygląda niczym bajkowe księżniczki Disneya.  Tylko spójrzcie na suknię Ewy Bilach-Stoch. Aż trudno oderwać wzrok... Zobacz także:   Anna i Robert Lewandowscy na Gali Mistrzów Sportu. Gwiazda zachwyca w zielonej sukni Dolce & Gabbana!  Ewa Bilan-Stoch Żona postawiła na błyszczące dodatki. Największą uwagę przyciąga korona na jej głowie!           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Telewizja Polsat...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik