Ewa Bilan-Stoch ścianek, medialnych imprez i czerwonych dywanów unika jak ognia. Ale czasami robi wyjątek, oczywiście dla męża, Kamila Stocha, pojawiając się na Gali Mistrzów Sportu. Praktycznie co roku Ewa w imieniu sportowca odbiera statuetki za jego osiągnięcia, a na każdym balu prezentuje się po prostu zjawiskowo. Pamiętacie jej najgłośniejsze stylizacje?

Reklama

Ewa Bilan-Stoch zachwyca na Gali Mistrzów Sportu

Tak Ewa i Kamil Stochowie prezentowali się na galach w 2012 roku (po prawej) i w 2015 roku (po lewej). Już wtedy Kamil odnosił ogromne sukcesy, które były dostrzegane przez fanów głosujących na ulubionych sportowców w Plebiscycie Przeglądu Sportowego. Do tej pory skoczek triumfował już dwa razy, dwukrotnie zajął 2. miejsca, a raz uplasował się na trzecim. Sportowiec zawsze podkreśla, że za jego sukcesami stoi również ukochana żona, Ewa (w tym roku będą świętować 12. rocznicę ślubu), która podczas jednej z gal nazwał aniołem:

Chciałbym podziękować pewnemu aniołowi, którego Bóg zesłał na… temu aniołowi, który dziś państwa olśniewa swoim blaskiem. Dziękuję, Ewuniu

AKPA

W 2018 roku Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu pojawiła się już sama (Kamil był wówczas na zawodach), a o jej góralskiej stylizacji mówiła cała Polska! Stoch zachwyciła skromnością i naturalnością. Wszyscy zaczęli się wtedy zastanawiać, czy Ewa zacznie częściej brylować na imprezach i zrobi karierę w stylu Anny Lewandowskiej. Szybko okazało się, że żona Kamila nie ma takiego zamiaru.

AKPA

Czym zajmuje się Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila?

Choć nie ma jej w show-biznesie, Ewa to jedna z najbardziej zapracowanych żon sportowców. Jest przede wszystkim fotografką, menadżerem sportowym (zajmuje się m.in. działalnością biznesową męża), założyła również klub sportowy, prowadzi agencję marketingową, projektuje również ubrania w firmie modowej, którą stworzyli z Kamilem. Wychodzi na to, że ostatnie, na co miałaby czas, to brylowanie na czerwonych dywanach.

Zobacz także: Co robi Ewa Bilan-Stoch, żona Kamila Stocha? Jest świetnym fotografem, ale nie tylko... ZDJĘCIA

Zobacz także

Tu Ewa na gali w 2019 roku!

AKPA

Rok temu na Gali Mistrzów Sportu cała Polska mówiła o jej kreacji stylizowanej na księżniczkę Disneya! Jaka sama potem zdradziła, do nałożenia takiej sukienki zainspirował ją mąż:

Pojawiła się mała inspiracja, ponieważ zawsze mówi mi, że jestem jego Elzą z "Krainy lodu". Powiedziałam mu: to zobaczysz swoją Elzę - wyjaśniała Bilan-Stoch w rozmowie z "Przeglądem Sportowym".

Jak będzie w tym roku? Nie możemy się doczekać. Gala już 8 stycznia, a transmisja o 20. w Polsacie!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama