Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu
East News

Przed nami kolejna Gala Mistrzów Sportu. Wśród nominowanych znowu znalazł się Kamil Stoch. Do tej pory aż dwukrotnie udało mu się zdobyć tytuł Najlepszego Sportowca. Niemal zawsze znajdował się także w pierwszej dziesiątce.  

Zdarzało się jednak, że Kamil Stoch przez trwające turnieje nie mógł pojawić się na gali. W takiej sytuacji statuetki odbierała za niego piękna żona. Ewa Bilan-Stoch zawsze prezentowała się zjawiskowo. Jej kreacje były eleganckie i wyważone.

Która z nich zrobiła na was największe wrażenie? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i zdecydujcie sami!

Ewa Bilan-Stoch pojawiła się w towarzystwie męża na Gali Mistrzów Sportu w 2015 roku. Oboje prezentowali się wtedy wyjątkowo elegancko. Ewa postawiła na długą sukienkę w chabrowym kolorze. Dość skromną kreację uzupełniła ozdobną biżuterią w kolorze srebra. 

O tej kreacji rozpisywały się wszystkie media. W 2018 roku Ewa Bilan-Stoch odbierała statuetkę za swojego męża. Żona skoczka postawiła wtedy na skromne połączenie białej, haftowanej bluzki i czarnej spódnicy. Jednak wszyscy patrzyli przede wszystkim na przepiękne korale, którymi nawiązała do kultury góralskiej. Klasa!

W 2019 roku Ewa Bilan-Stoch postawiła na klasyczną, czarną sukienkę ozdobioną pięknym haftem, który po raz kolejny nawiązywał do góralskiej kultury. Delikatny makijaż i kobieca fryzura podkreśliły piękne rysy twarzy Ewy. Jesteśmy na tak!

Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu w 2019 roku
Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu w 2019 roku
Zagłosuj
East News
Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu w 2018 roku
Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu w 2018 roku
Zagłosuj
East News
Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu w 2015 roku
Ewa Bilan-Stoch i Kamil  Stoch na Gali Mistrzów Sportu w 2015 roku
Zagłosuj
East News
Więcej na temat Ewa Bilan-Stoch
Wyniki plebiscytu:
Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu w 2019 roku...
Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu w 2018 roku...
Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu w 2015 roku...