Kamil Stoch o Ewie i wygranej w TCS
Newsy

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch są razem ponad 14 lat, po ślubie już 10! Jaki jest sekret ich miłości?

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch są razem ponad 14 lat, po ślubie już 10! Jaki jest sekret ich miłości?

Kamila Stocha i Ewę Bilan-Stoch bez wątpienia łączy wyjątkowe uczucie. Znają się od dzieciństwa, chodzili do tej samej szkoły w Zakopanem, a po ślubie są już 10 lat. Dlatego podczas Gali Mistrzów Sportu nasz najlepszy obecnie skoczek narciarski podziękował swojej żonie:

„Chciałbym podziękować pewnemu aniołowi, którego Bóg zesłał na… temu aniołowi, który dziś państwa olśniewa swoim blaskiem. Dziękuję, Ewuniu”, powiedział łamiącym się głosem Kamil na filmie wyświetlanym na telebimie podczas Gali Mistrzów Sportu.

A jak narodziła się ich miłość?

Zobacz także: Żony i dziewczyny polskich skoczków. Jak wyglądają partnerki Żyły, Kubackiego, Huli, Zniszczoła, Kota, Murańki?

Zatrzymaj najpiękniejsze chwile z ukochaną osobą. Kody rabatowe Empik Foto wykorzystasz na odbitki i albumy pełne wspomnień.

Suknie ślub żon polskich skoczków! Ewa Bilan-Stoch jak zwykle stylowo, a Iza Małysz? Zobaczcie sami!

Jak się poznali Ewa Bilan i Kamil Stoch?

Ich historia miłosna na dobre rozpoczęła się podczas zawodów Pucharu Świata w 2006 roku w Planicy, gdzie on bez powodzenia walczył o wyniki, a ona pracowała nad fotoreportażem. Poszli wtedy razem na spacer, a po powrocie do domu skoczek nie mógł już zapomnieć o ślicznej blondynce, choć była od niego kilka lat starsza.

„Zastanawiałem się, jak się z nią umówić i nagle sama zadzwoniła. Poprosiła o wywiad ze mną, tłumaczyła, że to jedno z jej zadań na zajęcia”, wspominał.

Na początku Kamil wydał się Ewie nieśmiały, ale właśnie to było dla niej najbardziej urzekające. Ponieważ on miał 19 lat i uczył się w Zakopanem, a ona studiowała w Krakowie, wynajęli mieszkanie w podkrakowskich Proszowicach. Po czterech latach zdecydowali się na ślub. Dziś, blisko 10 lat później, nadal są w sobie zakochani.

Ostatnio Kamil przerwał konferencję prasową, by odebrać telefon od żony.

„Ewuniu, oddzwonię za trzy minutki, bo jestem na konferencji prasowej. Pa, pa”, powiedział czule i przesłał jej buziaczka.

Widać, że nadal są w sobie bardzo zakochani. Kamil mówi wprost, że skacze tak dobrze, bo ma cudowną żoną i nazywa ją... Aniołem.

Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch
EastNews

 

 

Suknie ślubne żon polskich skoczków
East News
Newsy
Suknie ślub żon polskich skoczków! Ewa Bilan-Stoch jak zwykle stylowo, a Iza Małysz? Zobaczcie sami!
Suknie ślub żon polskich skoczków! Ewa Bilan-Stoch jak zwykle stylowo, a Iza Małysz? Zobaczcie sami!

Nie tylko żony polskich piłkarzy zachwycają stylem. Partnerki naszym skoczków narciarskich również są inspiracją dla innych kobiet. Kreacje Ewy Bilan-Stoch zawsze są szeroko komentowane w mediach. Wystarczy wspomnieć Galę Mistrzów Sportu 2018, podczas której odbierała nagrodę za swojego męża. Ewa Bilan-Stoch zaprezentowała się wtedy w skromnym, aczkolwiek bardzo eleganckim stroju, który nawiązywał do góralskiej tradycji. Zobacz także:  Ewa Bilan-Stoch odebrała nagrodę w imieniu Stocha, ale podczas przemówienia zapomniała o jego prośbie! O czym mowa? W dniu swojego ślubu Ewa Bilan-Stoch również wyglądała jak prawdziwa dama. Żona Kamila Stocha postawiła na klasyczną białą suknię, która świetnie podkreśliła jej zgrabną sylwetkę. Jak w dniu swojego ślubu wyglądały pozostałe ukochane polskich skoczków? Zobaczcie nasze wideo i przekonajcie się sami! Ewa Bilan-Stoch w dniu swojego ślubu postawiła na klasykę. Musimy przyznać, że był to naprawdę dobry wybór! Zgadzacie się z nami? Zobacz także:  Suknie ślubne żon polskich skoczków! Która z nich była najpiękniejsza?

Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch
Instagram/East News
Newsy
Kiedy Kamil Stoch zostanie ojcem?! Portal zapytał o to żonę skoczka, odpowiedziała krótko...
Kiedy Kamil Stoch zostanie ojcem?! Portal zapytał o to żonę skoczka, odpowiedziała krótko...

  Kamil Stoch to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim sporcie. Polacy pokochali skoczka narciarskiego m.in. za liczne sukcesy zawodowe jak dwukrotnie zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni - sprawiły, że wybuchła tzw. "Stochomania". Ogromne zainteresowanie budzi również żona sportowca. Ewa Bilan-Stoch wzbudziła zachwyt w czasie Gali Mistrzów Sportu, na której odebrała w imieniu swojego męża nagrodę dla najlepszego sportowca roku. Od tej pory, fani z uwagą przyglądają się małżeństwu Stochów i... zastanawiają się, kiedy w ich rodzinie pojawi się dziecko.   Zobacz też:  Kamil Stoch zostanie ojcem?! Szczere wyznanie ojca skoczka: "Z żoną czekamy na więcej wnuków"   Kamil Stoch zostanie ojcem? Ślub Ewy i Kamil Stochów odbył się 7 sierpnia 2010 w kościele Paulinów na Bachledówce we wsi Czerwienne. Para uchodzi za bardzo szczęśliwą. Jednak w ich życiu nie pojawiło się jeszcze potomstwo. Fani zastanawiają się, czy rodzina uwielbianego skoczka narciarskiego wkrótce się powiększy. Ostatnio oliwy do ognia dolała wypowiedź ojca Kamila Stocha o wyczekiwanych wnukach. - Na razie mamy jednego wnuka dzięki najstarszej córce Ani. Chłopak ma cztery i pół roku, chętnie się nim opiekujemy. Razem z żoną czekamy na więcej wnuków, bo bardzo lubimy dzieci - powiedział Bronisław Stoch w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". Teraz głos w sprawie zabrała Ewa Bilan-Stoch. Żona skoczka w wywiadzie dla portalu dziennik.pl została zapytana wprost, czy Kamil Stoch niedługo zostanie ojcem.  - Na takie tematy mogę sobie porozmawiać z przyjaciółmi - odpowiedziała.   Polecamy:  Kamil Stoch wygrywa konkurs w Zakopanem! Przeczytaj, jak w domu Stochów świętuje się jego zwycięstwa!   Kamil i Ewa Stochowie pobrali się w 2010 roku.   Do tej pory nie doczekali się potomstwa.

Kamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch
East News
Newsy
Kamil Stoch dziękuje najważniejszej osobie - Ewie! Jego słowa chwytają za serce
Kamil Stoch dziękuje najważniejszej osobie - Ewie! Jego słowa chwytają za serce

  Kamil Stoch po raz drugi w swojej karierze zdobył Kryształową Kulę. W niedzielę polski skoczek wygrał ostatni konkurs Pucharu Świata w Planicy. Oddał najdłuższy skok (245 m). Była to już tylko formalność, Kamil Stoch już przed niedzielnym konkursem był niekwestionowanym liderem klasyfikacji i murowanym zdobywcą Kryształowej Kuli. Tuż po oficjalnym ogłoszeniu zwycięstwa, podziękował swojej żonie Ewie. Kamil Stoch po raz kolejny podkreślił rolę współmałżonki w jego karierze sportowej.   Zobacz też:  Wzruszający gest Kamila Stocha wobec Piotra Żyły! Co takiego zrobił po powrocie z Igrzysk?   Kamil Stoch podziękował żonie Kamil Stoch po zwycięstwie nie krył emocji. Skoczek podziękował wszystkim, którzy przysłużyli się do jego fenomenalnego wyniki. Nie zabrakło ciepłych słów, skierowanych w stronę kibiców. Najważniejsze podziękowania, dotyczyły jego żony Ewy Bilan-Stoch. - Dziękuję mojej wspaniałej żonie za wszystko, co dla mnie robi. Za jej wyrozumiałość, a także jej wsparcie i siłę, którą mi daje cały czas - powiedział Kamil Stoch w rozmowie z TVN24. Polski skoczek zaznaczył, że moment ogłoszenia wyników był zarówno dla niego, jak i dla jego żony Ewy niezwykle wzruszający.  - Cieszę się, że mogę właśnie takie chwile dzielić z moimi najbliższymi, a zwłaszcza z najbliższą osobą memu sercu - podkreślił Stoch. Brawo Kamil, taka żona to skarb!   Polecamy:  Kamil Stoch przerwał program i wyszedł ze studia! Co  sprowokowało  skoczka?   Kamil Stoch z Kryształową Kulą. Gratulujemy!   Skoczek zawsze podkreśla rolę żony Ewy w jego sukcesach zawodowych.

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner