Kamil Stoch i żona Ewa
East News

Ewa Bilan-Stoch nie chce robić kariery w show-biznesie jak Anna Lewandowska. Znamy ważny powód jej decyzji

Kamil Stoch i żona Ewa
East News

Tych dwoje bez wątpienia łączy coś wyjątkowego! Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch znają się od dzieciństwa, chodzili do tej samej szkoły w Zakopanem, a po ślubie są już 10 lat.

"Dobrze skaczę, bo się ożeniłem" - żartuje Stoch. "Małżeństwo bardzo mi służy. Żona daje mi poczucie większej pewności i stabilizacji w życiu. Czuję większy spokój wewnętrzny, a to wpływa na sport”, mówił Kamil w jednym z wywiadów.

Ostatnio Kamil przerwał konferencję prasową, by odebrać telefon od żony.

Ewuniu, oddzwonię za trzy minutki, bo jestem na konferencji prasowej. Pa, pa”, powiedział czule i przesłał jej buziaczka.

Poprosiliśmy o komentarz Karolinę Korwin Piotrowską:

Oglądałam to nagranie. Ich relacja wydaje się niezwykła, widać, że się kochają. A jak coś jest prawdziwe, to przecież nie potrzebuje rozgłosu i poklasku – mówi Korwin Piotrowska i dodaje: – A Ewa… to jest jakaś niesamowita kobieta. Inne na ściankach brylują non stop, a ona wychodzi raz do roku i robi to tak, że wszystkim opadają szczęki”, mówi Korwin-Piotrowska.

Dlaczego więc Ewa Bilan-Stoch, nie chce być taką gwiazdą jak Anna Lewandowska. Jet piękna, inteligentna i w dodatku potrafi w show-biznesie narobić nie lada zamieszanie. Potrafi ubrać się tak, że wszyscy mówią tylko o niej. Dwa lata temu przyszła na Galę Mistrzów Sportu w ludowej kreacji teraz w takiej inspirowanej Elsą z "Krainy Lodu". Do tego to ona jest „mózgiem działań” biznesowych nie tylko swojego męża, ale też Dawida Kubackiego i Stefana Kuli, ponieważ założyła razem ze swoim bratem agencję marketingu sportowego Evenement. To nie koniec jej biznesów! Ewa ma też sklep internetowy z ubraniami, a przede wszystkim z czapkami, dokładnie takimi samymi, jakie nosi Kamil.

Ewa nie chce swojego czasu spędzać na ściankach i bankietach w Warszawie. Unika wywiadów, wielokrotnie ich odmawiała dziennikarzom. Ceni sobie spokój, nie zamierza rozkręcać swojego Instagrama i pragnie być jak to tylko możliwe anonimowa. Dlatego właśnie razem z Kamilem kochają wyjeżdżać za granicę, gdzie mogą cieszyć się tylko swoim towarzystwem.

Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu w 2018 roku
East News

Ewa Bilan-Stoch zaskoczyła wszystkich swoją ostatnią stylizacją na Gali Mistrzów Sportu.

Ewa Bilan-Stoch na Gali Mistrzów Sportu
newspix.pl

Więcej w nowym "Party".

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży

 

Więcej na temat Ewa Bilan-Stoch
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47