Fiolka Najdenowicz zdradziła jak zarabia na życie za granicą
ONS
Newsy

Fiolka Najdenowicz dorabia za granicą: Żywopłoty strzygę, widłami władam biegle

Wielka gwiazda lat 90. musi ciężko pracować

Fiolka Najdenowicz przez wiele lat była jedną z największych gwiazd na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka, która na swoim koncie ma akie przeboje jak "Głośny śmiech" czy "Komu ja" jakiś czas temu wyjechała za granicę i zniknęła w show-biznesu. W 2014 roku na chwilę zrobiło się o niej głośno, kiedy to skomentowała wypowiedź Edyty Górniak o Korze. Zobacz: Gwiazda poucza Górniak: To publiczność ma się zalewać łzami, nie artysta

Okazuje się, że Fiolka postanowiła właśnie przypomnieć się swoim fanom i wydała właśnie swoją książkę " Głośny śmiech". Wokalistka w ramach promocji swojego dzieła pojawiła się ostatnio w programie "Dzień Dobry TVN" gdzie opowiedziała jak teraz wygląda jej życie. Okazuje się, że wielka gwiazda lat 90. musi ciężko pracować, żeby zarobić na życie.

- Najpierw pojechałam do Francji, po czym pojechałam do Hiszpanii i w tej Hiszpanii tak się zatrzymałam trochę na dłużej, bo bardzo mi się tam podobało. Słuchajcie ja robię wszystko, mogę ogarnąć chałupę- powiedziała Fiolka. Żywopłoty strzygę, widłami władam biegle.


Piosenkarka przyznała, że w zamian za swoją pracę otrzymuje dach nad głową. Najdenowicz jest zachwycona takim stylem życia i to właśnie dzięki temu znalazła czas na pisanie książki w której opowiedziała o tym, jak kiedyś wyglądał show-biznes.
Kupicie książkę Filki?

Zobacz na Polki.pl: Tego jeszcze nie było! Anna Mucha wydała... przewodnik


 

Joanna Horodyńska z rodzicami na premierze swojej książki:


 

Agnieszka Chylińska ma wyrzuty sumienia
ONS
Newsy
Chylińska oddała córkę do żłobka. Wyniknął z tego tylko problem
Dlaczego?

W życiu Agnieszki Chylińskiej ostatnio bardzo dużo się dzieje. Artystka wydała swoją trzecią książkę, myśli nad nową płytą z twórcami grupy O.N.A., a ponadto co tydzień pojawia się w programach live "Mam talent", gdzie wzbudza największą sensację. Przypomnijmy: Uśmiechnięta Chylińska w nowej fryzurze. Gwiazda zdominowała program Chylińska niedawno spotkała się ze swoimi fanami podczas promocji książki. Na wydarzeniu pojawiła się również Agnieszka Jastrzębska , która przemaglowała wokalistkę z rozmów na temat dzieci dla "Dzień Dobry TVN". Piosenkarka opowiedziała m.in. o wyrzutach sumienia, które miała wtedy, kiedy oddała 2-letnią córkę Krysię do żłobka: Jest śmieszne to, że moja córka chodzi do żłobka, i jest coś takiego, że te dzieci wyszły mi z domu i siedzę tam i pamiętam ten pierwszy czas, kiedy tak siedzę i mówię: "Co ja mam tego zrobić? Może kawę sobie zrobić? Ale tak trochę głupio". Więc zbieram te ubranka, lalki, rozumiesz, nie mogę nic nie robić . Powoli się przyzwyczajam, że jest ten czas na kawę i twórczość - przekonywała Agnieszka Czekamy więc na nowe książki, ale przede wszystkim na nową płytę. Zobacz: TeleKamery 2015 wracają do telewizji. Wśród nominowanych: Górniak, Chylińska, Socha, Moro... Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze:  

Edyta Górniak składa do sądu wniosek
ONS
Newsy
Były mąż chce wydać książkę o Edycie Górniak. Co na to diwa?
Jej reakcja jest zaskakująca

O książce Dariusza K. o Edycie Górniak  zrobiło się głośno kilka miesięcy temu. Dariusz K. oskarżony jest o spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym i czas w areszcie chce spędzić m.in. na pisaniu o byłej żonie. Planowana publikacja już wzbudziła duże emocje. Przypomnijmy: Dariusz K. wydaje książkę o Górniak. Korwin: Mamy nową definicję "dna" Jednak nie u Edyty. Diwa, w ferworze przygotowań do nowej trasy koncertowej, zapomniała o problemach związanych z byłym mężem.  Jak zapewnia "Party" piosenkarka nie przejęła się też doniesieniami o książce: Edyta nie była zdziwiona, gdy usłyszała takie rewelacje. W końcu już podczas pierwszej rozprawy Dariusz, oskarżony o to, że pod wpływem kokainy zabił kobietę na pasach, próbował obarczyć winą za tragedię właśnie Górniak - czytamy Rzeczywiście tak było. Podczas pierwszej rozprawy sądowej, Dariusz K. zeznał, że jego problemy z narkotykami były spowodowane właśnie konfliktem z Edytą. Zobacz: Dariusz K. zrzucił winę za wypadek na Górniak. Edyta wydała oświadczenie: Wierzę, że wyrok... Temat książki o Edycie wraca jednak jak bumerang: Dariusz na pewno liczy na to, że publikacja narobi sporo szumu i że kolejny raz będzie mógł zarobić na swojej żonie - dodaje osoba z otoczenia Edyty Górniak ma już na koncie jedną nieprzychylną publikację na swój temat, z 2005 roku, której sprzedaż, na wniosek sądu, została zablokowana. Teraz Edyta chce skupić się na trasie koncertowej i nowej płycie. Diwa doskonale jednak zdaje sobie sprawę z tego, że jej życie to ciekawy materiał nie tylko na książkę, ale i film.      

Natalia Kukulska w Maglu towarzyskim
Facebook
Newsy
Magiel towarzyski: Korwin do Kukulskiej: Ty stara dupa jesteś. Natalia zakończyła raz na zawsze temat Pikeja
Działo się!

Natalia Kukulska w tym roku wydała świetny album "Ósmy plan" i z tego powodu coraz częściej pokazuje się w mediach. Niedawno udzieliła dość głośnego wywiadu, w którym opowiedziała dlaczego radia nie grają jej muzyki. Przypomnijmy: Stacje radiowe nie chcę grać utworów Kukulskiej. Ona wcale na to nie liczy: Nie chcę być celebrytką wokalną Dziś piosenkarka pojawiła się w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej , "Magiel towarzyski". Dziennikarka na samym początku w zabawny sposób wypomniała Natalii ogromny staż na scenie - prawie 30 lat: Karolina: Niedługo będziesz obchodziła 30-lecia pracy artystycznej . Rok 1986 -płyta "Natalia". Ty stara dupa w show-biznesie jesteś. Mało jest takich osób. Natalia: Stara, ale jara (śmiech). Początek mojej kariery był taki intensywny, ale krótki - nagranie dwóch płyt dla dzieci, i owszem, jeśli od tamtego czasu liczyć, to 30 lat. Dochodzi do takich paranoi, że podchodzi do mnie starszy pan, łysiejący, trzęsący się pan i mówi "Pani Natalio, ja się wychowałem na pani piosenkach". I ja mówię: "Heloł, jak to?" Albo mu się pomyliło i wychowywał wnuki na moich piosenkach, może coś pomylił z moją mamą, ale chyba przesadził. Nie zabrakło tematu Pikeja, który Kukulska szybko ucięła: Do tej pory reagowałam milczeniem i niech tak zostanie . To mnie już nie wkurza . Opowiedziała również o tym, dlaczego wydała niekomercyjny album: Tutaj nie było założeń i dysput, jakie to ma być. To był czas dla mnie, chciałam zrobić projekt z którego będę w 100 procentach zadowolona, bez żadnych kompromisów. Nie mam potrzeby robienia utworów do radia, bo później jest mi z nimi ciężko na scenie. Oglądaliście "Magiel towarzyski"? Zobacz: Dariusz K. wydaje książkę o Górniak. Korwin: Mamy nową definicję "dna" Natalia Kukulska promuje płytę:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner