Pokazali się w dwóch stylizacjach
WIDEO…
Finaliści Top Model 4 na wybiegu. Jak wypadli? [FOTO]

ONS
Pokazali się w dwóch stylizacjach
WIDEO…

ONS
Dzisiaj odbył się wielki finał 4. edycji Top Model, który do samego końca był pełen emocji. W finale zmagało sie troje najlepszych modeli z programu: Michał Baryza, Marta Sędzicka i Osi Ugonoh. Najlepsza według widzów okazała się czarnoskóra piekność z Nigerii, która już w styczniu pojawi się na okładce pisma Glamour. Zobacz: Osi Ugonoh na okładce Glamour. A jak wypadli pozostali finaliści?
Zanim jednak dowiedzieliśmy się, kto podpisze kontrakt z agencją Next i zgarnie 100 tysięcy złotych obejrzeliśmy pokazy, w których pojawili się wszyscy uczestnicy Top Model. Mimo to wszystkie oczy skierowane były na troje najlepszych. W pierwszym pokazie finałowym Baryza, Marta i Osi pokazali się w nowoczesnych stylizacjach, a modelki zaprezentowały się w zupełnie nowej odsłonie. Drugie wyjście pod hasłem "Wojownicy i wojowniczki" dało szansę finalistom na pokazanie tej drapieżnej i silniejszej strony ich osobowości.
Jak wypadli?
Zobacz: Kim jest Osi Ugonoh? Najważniejsze fakty i zdjęcia z życia zwyciężczyni Top Model 4!

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.