Przyjaciółki znikają z anteny!

Finał 14. Sezonu „Przyjaciółek”! Co stanie się na ślubie Julki i kto okaże się ojcem Klary?

Przyjaciółki znikają z anteny!

Już za tydzień, w czwartek 28 listopada finał 14. sezonu „Przyjaciółek". 170 odcinek popularnego serialu będzie pełen emocji. Niestety nie uda się rozwiązać wszystkich tajemnic. Kontrowersje na ślubie Julki, nieznany ojciec Klary i zaginiony Wiktor.

Co jeszcze wydarzy się w finałowym odcinku „Przyjaciółek”?

Ślub Julki i Antka odbędzie się zgodnie z planem?

Jeszcze niedawno Julka cieszyła się, że jest najszczęśliwszą kobietą i znalazła szczęście u boku Antka. W dniu ślubu wszystko wydawałoby się dopięte na ostatni guzik. Jednak na jaw wyjdzie kłamstwo, które może wszystko zrujnować. Antek nie powiedział rodzicom, że Julka ma dziecko!

Czy para otrzyma błogosławieństwo od rodziców chłopaka!?

Kto jest ojcem Klary?

Kolejny wątek, który budzi wielkie emocje, to fakt, że Patrycja nie wie, kto jest ojcem Klary. Badania DNA wykluczyły Wiktora. Ten, obrażony, uciekł ze szpitala, po tym jak Patrycja wykrzyczała mu w twarz, że nic ich już nie łączy.

Potem podejrzenia padły na Adama, ale okaże się, że to nie on!

Ojciec nieznany, może nim być każdy! Nawet ktoś, kto tutaj teraz jest! - powie zdesperowana Patrycja na ulicy! (...) Wiki raczej zabrała tę tajemnicę ze sobą do grobu - doda w rozmowie z przyjaciółkami. 

Co dalej z przyszłością Zuzy?

W 170. Odcinku „Przyjaciółek” Zuza będzie musiała zmierzyć się z problemami nie tylko uczuciowymi, ale też zawodowymi. Pani dyrektor została bez pracy, ale czy zaakceptuje ten stan rzeczy? Być może zrobi wszystko, aby odzyskać dawną posadę, a cena będzie wysoka.

U Ingi i Anki na zakończenie tego sezonu będzie nieco spokojniej, ale też nie zabraknie problemów, które nie znajdą rozwiązania w tym sezonie. Będziecie oglądać ostatni odcinek 14. sezonu "Przyjaciółek"?

Nadal nie wiadomo, kto jest ojcem Klary!

Joanna Liszowska i Paweł Deląg na planie serialu
mat. prasowe Polsat

 

Małgorzata Socha na planie serialu
mat. prasowe

 

 

Więcej na temat Przyjaciółki
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49